Poland – Services provided by medical personnel – SZP/243-252/2026 Usługa pobierania, opracowania, przygotowania i udostępnienia materiału biologicznego i danych klinicznych pochodzących od pacjentów z rakiem jelita grubego, rakiem piersi, niedrobnokomórkowym rakiem płuca i czerniakiem skóry
Issued by Politechnika Wrocławska · via TED — Tenders Electronic Daily (EU)
- Published
- 3 Sept 2026
- Closes
- 28 Sept 2026, 23:59 UTC
- Reference
- 596920-2026
- Location
- Poland
- Sector
- Healthcare & Pharma
- Type
- services
Details
1. Przedmiotem zamówienia jest usługa pobierania, opracowania, przygotowania i udostępnienia materiału biologicznego i danych klinicznych pochodzących od pacjentów z rakiem jelita grubego, rakiem piersi, niedrobnokomórkowym rakiem płuca i czerniakiem skóry. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 3 do SWZ Opis przedmiotu zamówienia. 3. Szczegółowy zakres wykonania przedmiotu zamówienia znajduje się we wzorze umowy, stanowiącym Załącznik nr 2 SWZ. 4. Klasyfikacja wg kodu CPV: kod główny: 85141000-9 – Usługi świadczone przez personel medyczny kody pomocnicze: 85111800-8 - usługi patologiczne, 85140000-2 -różne usługi w zakresie zdrowia, 73110000-6 Usługi badawcze 5. Oferta musi być jednoznaczna i kompleksowa, tj. obejmować wszystkie usługi niezbędne do zrealizowania przedmiotu zamówienia. 6. Ze względu na konieczność zapewnienia odpowiedniej jakości materiału biologicznego do dalszych analiz oraz kluczowy wpływ czasu transportu na zachowanie jego parametrów jakościowych, ośrodek Wykonawcy musi znajdować się w odległości nie większej niż 50 km od siedziby Zamawiającego (ul. Na Grobli 15, 50-421 Wrocław), mierzonej najkrótszą trasą przejazdu samochodem przy wykorzystaniu aplikacji Google Maps.
Lots Lot 1 — SZP/243-252/2026:Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego nr SZP/243-252/2026: usługa pobierania, opracowania, przygotowania i udostępnienia materiału biologicznego i danych klinicznych pochodzących od pacjentów z rakiem jelita grubego, rakiem piersi, niedrobnokomórkowym rakiem płuca i czerniakiem skóry: 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa pobierania, opracowania, przygotowania i udostępnienia materiału biologicznego i danych klinicznych pochodzących od pacjentów z rakiem jelita grubego, rakiem piersi, niedrobnokomórkowym rakiem płuca i czerniakiem skóry. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 3 do SWZ Opis przedmiotu zamówienia. 3. Szczegółowy zakres wykonania przedmiotu zamówienia znajduje się we wzorze umowy, stanowiącym Załącznik nr 2 SWZ. 4. Klasyfikacja wg kodu CPV: kod główny: 85141000-9 – Usługi świadczone przez personel medyczny kody pomocnicze: 85111800-8 - usługi patologiczne 85140000-2 -różne usługi w zakresie zdrowia 73110000-6 Usługi badawcze 5. Oferta musi być jednoznaczna i kompleksowa, tj. obejmować wszystkie usługi niezbędne do zrealizowania przedmiotu zamówienia. 6. Ze względu na konieczność zapewnienia odpowiedniej jakości materiału biologicznego do dalszych analiz oraz kluczowy wpływ czasu transportu na zachowanie jego parametrów jakościowych, ośrodek Wykonawcy musi znajdować się w odległości nie większej niż 50 km od siedziby Zamawiającego (ul. Na Grobli 15, 50-421 Wrocław), mierzonej najkrótszą trasą przejazdu samochodem przy wykorzystaniu aplikacji Google Maps.
Buyer: Politechnika Wrocławska
Buyer country: POL
Procedure: open
CPV code: 85141000
Full notice, tender documents and how to bid are on the official TED page (link above).
Context for bidders
We hold 6 notices from Politechnika Wrocławska, going back to September 2026 — 6 of them still open. They buy mostly in Manufacturing & Supply, Healthcare & Pharma and IT & Telecom. There are 313 open Healthcare & Pharma tenders in Poland. This one closes in 26 days.
More from this buyer
- Poland – Oscilloscopes – SZP/243-247/2026_Dostawa szybkiego oscyloskopu z pasmem 20-30GHz do budowy stanowiska: „Szerokopasmowy spektrometr na zakres fal THz i dalekiej podczerwieni w konfiguracji dwugrzbietowej” dla Katedry Teorii Pola, Układów Elektronicznych i Optoelektroniki Politechniki Wrocławskiej.· closes 15 Sept
- Poland – Services provided by medical personnel – SZP/243-252/2026 Usługa pobierania, opracowania, przygotowania i udostępnienia materiału biologicznego i danych klinicznych pochodzących od pacjentów z rakiem jelita grubego, rakiem piersi, niedrobnokomórkowym rakiem płuca i czerniakiem skóry· closes 29 Sept
- Poland – Microscopes – SZP/243-254/2026 Zintegrowane stanowisko do obrazowania dla Wydziału Chemicznego Politechniki Wrocławskiej· closes 23 Sept
- Poland – Analysers – SZP/243-235/2026 Dostawa zestawu do badań bezpieczeństwa elektrycznego (LVD) z akcesoriami w ramach projektu „Centrum Technologii Bezpieczeństwa Publicznego”.· closes 9 Sept
- Poland – Telecommunications equipment and supplies – SZP/243-232/2026 - Zakup zestawu do badań i prototypowania urządzeń w zakresie technologii 6G w ramach projektu pn. „Centrum Technologii Bezpieczeństwa Publicznego” nr· closes 5 Sept
Similar Healthcare & Pharma tenders
- Poland – Microbiological cultures – Dostawę materiałów dla potrzeb Pracowni Mikrobiologii· closes 29 Sept
- Poland – Medical consumables – Dostawa różnych wyrobów medycznych: zestawy do inwazyjnego pomiaru ciśnienia, zestawy do drenażu, elektrody EKG, żele, worki na mocz, papiery EKG, osłony na USG, shunty szyjne, trokary, zestawy do zbiórki stolca, cewniki, dreny i butelki Redona, pokrowce na osłonę tarczycy, elektrody bierne, folie antybakteryjne, blokery oskrzelowe, rurki dwuświatłowe, kieliszki· closes 9 Sept
- Poland – Pharmaceutical products – Dostawa produktów leczniczych· closes 9 Sept
- Poland – Medical equipments – Dostawa zestawu laparoskopowego i lampy operacyjnej dwukopułowej· closes 1 Oct
- Poland – Antiseptics and disinfectants – „Dostawa preparatów dezynfekcyjnych do SP ZOZ Szpitala Wielospecjalistycznego w Jaworznie”· closes 8 Sept
Documents
- TED-official-notice-596920-2026.pdfDownload (pdf)
Before you bid on this tender
A quick checklist to help you decide whether to bid and prepare a compliant submission for this healthcare & pharma opportunity. Always verify the details on the official source.
- Confirm the exact closing date and time (and time zone) on the official portal — deadlines are strict and can be revised by a corrigendum.
- Read the full notice and every attached document, including the scope, specifications and any bill of quantities or terms of reference.
- Check the eligibility criteria — prior similar experience, annual turnover, certifications and registrations — and make sure you qualify before investing effort.
- Prepare any earnest-money deposit (EMD) or bid security and the required formats early; missing or wrongly-formatted documents are a common cause of rejection.
- Note how bids must be submitted (online or physical), in what format, and whether a digital signature or portal registration is required.
- Watch for corrigenda and clarifications right up to the deadline — requirements and dates can change.
More Healthcare & Pharma tenders
- Day to day cleaning repairing and maintenance of Staff Qtr Colony 1B 1C JMQ DMQ near hospital DAV Colony B type DMQ Lal Maidaan Workshop colony Rescue colony Residential Building of Bishrampur colony of Bishrampur Area for 2 yearsSouth Eastern Coalfields Limited · Bishrampur Area · India
- Procurement of services on 51 person on Outsourcing basis for General Hospital, Nilphamari F/YMinistry of Health and Family Welfare, Health Services Division, Directorate General of Health Services (DGHS), Nilphamari 250 bed District Hospital, Nilphamari · Bangladesh
- PROCUREMENT OF HOMOEOPATHIC MEDICINESNational Institute of Homeopathy · Maintenance-cum-Store Section - NIH · India
- Poland – Microbiological cultures – Dostawę materiałów dla potrzeb Pracowni MikrobiologiiŚląskie Centrum Chorób Serca w Zabrzu · Poland
- Poland – Medical consumables – Dostawa różnych wyrobów medycznych: zestawy do inwazyjnego pomiaru ciśnienia, zestawy do drenażu, elektrody EKG, żele, worki na mocz, papiery EKG, osłony na USG, shunty szyjne, trokary, zestawy do zbiórki stolca, cewniki, dreny i butelki Redona, pokrowce na osłonę tarczycy, elektrody bierne, folie antybakteryjne, blokery oskrzelowe, rurki dwuświatłowe, kieliszkiKrakowski Szpital Specjalistyczny im. św. Jana Pawła II · Poland
FreeTender mirrors this notice for reference. Verify the details and bid on the official portal.
Verify & apply on the official portal →