Poland – Security services – Świadczenie usług ochrony osób i mienia UPWr – Rejon Biskupin i Rejon Grunwaldzki
Issued by Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu · via TED — Tenders Electronic Daily (EU)
- Published
- 4 Sept 2026
- Closes
- 5 Oct 2026, 23:59 UTC
- Reference
- 602050-2026
- Location
- Poland
- Sector
- Financial & Professional Services
- Type
- services
Details
1. Rodzaj zamówienia: usługa. 2. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług stałej, bezpośredniej ochrony fizycznej osób i mienia Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu w Rejonie Biskupin i Rejonie Grunwaldzkim, realizowanych na posterunkach stacjonarnych i ruchomych, wraz z zapewnieniem grupy interwencyjnej, aktywnego systemu antynapadowego oraz elektronicznej kontroli obchodów. 3. Usługa obejmuje w szczególności: - obsadę posterunków stacjonarnych i ruchomych w dniach i godzinach wskazanych w OPZ; - prowadzenie obchodów budynków i terenów, kontrolę dostępu oraz obsługę urządzeń i systemów ochrony; - całodobową gotowość uzbrojonej i zmotoryzowanej, dwuosobowej grupy interwencyjnej; - montaż, utrzymanie i obsługę systemu antynapadowego oraz systemu elektronicznej kontroli obchodów; - świadczenie usług dodatkowych uruchamianych w ramach prawa opcji, w tym zwiększenie obsady, uruchomienie dodatkowych posterunków lub patroli oraz zastępstwa portierów i szatniarzy. 4. Maksymalny zakres zamówienia wynosi 154 245 roboczogodzin, w tym: • okres podstawowy (365 dni) – maksymalnie 59 325 roboczogodzin zakresu podstawowego oraz maksymalnie 17 797,5 roboczogodzin prawa opcji; • okres wznowienia – maksymalnie 59 325 roboczogodzin zakresu podstawowego oraz maksymalnie 17 797,5 roboczogodzin prawa opcji. 5. Zamawiający gwarantuje zlecenie co najmniej 47 460 roboczogodzin w okresie podstawowym, a po skutecznym uruchomieniu wznowienia – co najmniej 47 460 roboczogodzin w okresie wznowienia. Zlecenie pozostałej części maksymalnego zakresu danego okresu oraz skorzystanie z prawa opcji zależą od rzeczywistych potrzeb Zamawiającego. 6. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia, w tym: 1) wykaz obiektów, posterunków; 2) dni i godziny świadczenia usługi; 3) zakres czynności; 4) wymagania wobec personelu i grupy interwencyjnej; 5) zasady kontroli oraz rozliczania określa 7. Opis przedmiotu zamówienia, zwany dalej „OPZ”, stanowiący Załącznik nr 1.1 do SWZ. 8. Szczegółowe prawa i obowiązki Stron, zasady realizacji i rozliczania usług oraz odpowiedzialność Wykonawcy określają Projektowane postanowienia umowy, zwane dalej „PPU”, stanowiące Załącznik nr 8 do SWZ. 9. Miejscem realizacji zamówienia są obiekty i tereny Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu wskazane w OPZ, stanowiącym Załącznik nr 1.1 do SWZ. 10. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert częściowych. Oferta musi obejmować cały przedmiot zamówienia, w tym wszystkie portiernie, szatnie, posterunki oraz godziny świadczenia usług określone w OPZ. 11. Oferta musi być jednoznaczna i kompletna, a jej treść musi umożliwiać Zamawiającemu zweryfikowanie zgodności oferowanego sposobu realizacji zamówienia z wymaganiami określonymi w SWZ i jej załącznikach. 12. Wykonawca zobowiązany jest realizować przedmiot zamówienia z należytą starannością, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, postanowieniami SWZ i jej załączników, obowiązującymi w obiektach procedurami oraz poleceniami upoważnionych przedstawicieli Zamawiającego
Lots Lot 1 — Świadczenie usług ochrony osób i mienia UPWr – Rejon Biskupin i Rejon Grunwaldzki: 1. Rodzaj zamówienia: usługa. 2. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług stałej, bezpośredniej ochrony fizycznej osób i mienia Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu w Rejonie Biskupin i Rejonie Grunwaldzkim, realizowanych na posterunkach stacjonarnych i ruchomych, wraz z zapewnieniem grupy interwencyjnej, aktywnego systemu antynapadowego oraz elektronicznej kontroli obchodów. 3. Usługa obejmuje w szczególności: - obsadę posterunków stacjonarnych i ruchomych w dniach i godzinach wskazanych w OPZ; - prowadzenie obchodów budynków i terenów, kontrolę dostępu oraz obsługę urządzeń i systemów ochrony; - całodobową gotowość uzbrojonej i zmotoryzowanej, dwuosobowej grupy interwencyjnej; - montaż, utrzymanie i obsługę systemu antynapadowego oraz systemu elektronicznej kontroli obchodów; - świadczenie usług dodatkowych uruchamianych w ramach prawa opcji, w tym zwiększenie obsady, uruchomienie dodatkowych posterunków lub patroli oraz zastępstwa portierów i szatniarzy. 4. Maksymalny zakres zamówienia wynosi 154 245 roboczogodzin, w tym: • okres podstawowy (365 dni) – maksymalnie 59 325 roboczogodzin zakresu podstawowego oraz maksymalnie 17 797,5 roboczogodzin prawa opcji; • okres wznowienia – maksymalnie 59 325 roboczogodzin zakresu podstawowego oraz maksymalnie 17 797,5 roboczogodzin prawa opcji. 5. Zamawiający gwarantuje zlecenie co najmniej 47 460 roboczogodzin w okresie podstawowym, a po skutecznym uruchomieniu wznowienia – co najmniej 47 460 roboczogodzin w okresie wznowienia. Zlecenie pozostałej części maksymalnego zakresu danego okresu oraz skorzystanie z prawa opcji zależą od rzeczywistych potrzeb Zamawiającego. 6. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia, w tym: 1) wykaz obiektów, posterunków; 2) dni i godziny świadczenia usługi; 3) zakres czynności; 4) wymagania wobec personelu i grupy interwencyjnej; 5) zasady kontroli oraz rozliczania określa 7. Opis przedmiotu zamówienia, zwany dalej „OPZ”, stanowiący Załącznik nr 1.1 do SWZ. 8. Szczegółowe prawa i obowiązki Stron, zasady realizacji i rozliczania usług oraz odpowiedzialność Wykonawcy określają Projektowane postanowienia umowy, zwane dalej „PPU”, stanowiące Załącznik nr 8 do SWZ. 9. Miejscem realizacji zamówienia są obiekty i tereny Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu wskazane w OPZ, stanowiącym Załącznik nr 1.1 do SWZ. 10. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert częściowych. Oferta musi obejmować cały przedmiot zamówienia, w tym wszystkie portiernie, szatnie, posterunki oraz godziny świadczenia usług określone w OPZ. 11. Oferta musi być jednoznaczna i kompletna, a jej treść musi umożliwiać Zamawiającemu zweryfikowanie zgodności oferowanego sposobu realizacji zamówienia z wymaganiami określonymi w SWZ i jej załącznikach. 12. Wykonawca zobowiązany jest realizować przedmiot zamówienia z należytą starannością, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, postanowieniami SWZ i jej załączników, obowiązującymi w obiektach procedurami oraz poleceniami upoważnionych przedstawicieli Zamawiającego.
Buyer: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu
Buyer country: POL
Procedure: open
CPV code: 79710000
Full notice, tender documents and how to bid are on the official TED page (link above).
Context for bidders
We hold 2 notices from Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu, going back to August 2026 — 2 of them still open. There are 87 open Financial & Professional Services tenders in Poland. This one closes in 32 days.
More from this buyer
Similar Financial & Professional Services tenders
- Poland – Insurance services – USŁUGA UBEZPIECZENIA MIASTA CIESZYN WRAZ Z JEDNOSTKAMI ORGANIZACYJNYMI· closes 8 Oct
- Poland – Interpretation services – Usługi tłumaczenia z języka polskiego na język angielski, francuski oraz niemiecki i odwrotnie oraz innych tłumaczeń· closes 15 Sept
- Poland – Financial and insurance services – Wybór Partnerów Finansujących w celu wdrażania Instrumentu Finansowego Pożyczka OZE z premią dla przedsiębiorstw w ramach Funduszu Powierniczego Województwa Warmińsko-Mazurskiego· closes 5 Sept
- Poland – Financial and insurance services – Wybór Partnerów Finansujących w celu zarządzania funduszem szczegółowym tworzonym polegającym na udzielaniu preferencyjnych pożyczek na kształcenie w ramach Projektu „Europejskie pożyczki na kształcenie dla Pomorza”· closes 3 Oct
- Poland – Customer-care services – Usługa opracowania i udostępniania systemu oprowadzania audiowizualnego w Zamku Królewskim w Warszawie· closes 10 Sept
Documents
- TED-official-notice-602050-2026.pdfDownload (pdf)
Before you bid on this tender
A quick checklist to help you decide whether to bid and prepare a compliant submission for this financial & professional services opportunity. Always verify the details on the official source.
- Confirm the exact closing date and time (and time zone) on the official portal — deadlines are strict and can be revised by a corrigendum.
- Read the full notice and every attached document, including the scope, specifications and any bill of quantities or terms of reference.
- Check the eligibility criteria — prior similar experience, annual turnover, certifications and registrations — and make sure you qualify before investing effort.
- Prepare any earnest-money deposit (EMD) or bid security and the required formats early; missing or wrongly-formatted documents are a common cause of rejection.
- Note how bids must be submitted (online or physical), in what format, and whether a digital signature or portal registration is required.
- Watch for corrigenda and clarifications right up to the deadline — requirements and dates can change.
More Financial & Professional Services tenders
- EOI (Expression of Interest) for Outsourcing the Operation and Maintenance of BSNL Chandigarh BA CSCsBSNL — Punjab · India
- Consultancy to develop a compendium of best practices on Positive masculinityAUDA-NEPAD (African Union Development Agency) · South Africa
- Consultancy to Develop African Union State of Health Products Manufacturing in Africa Report.AUDA-NEPAD (African Union Development Agency) · South Africa
- Expression of Interest (EOI) for the Disciplinary of Quantity Surveying Consultancy Services for EDB Workplace at 250 North Bridge Road, Raffles City Tower, Singapore 179101. OIC: Brenda Yeo (PR20260927)Economic Development Board · Singapore
- Supply and Installation of Luggage Racks on 12 BusesLand Transport Authority · Singapore
FreeTender mirrors this notice for reference. Verify the details and bid on the official portal.
Verify & apply on the official portal →