Poland – Repair and maintenance services of rolling stock – "Wykonanie naprawy rewizyjnej czwartego poziomu (P4) sprzęgów zdemontowanych z pojazdów trakcyjnych."
Issued by POLREGIO S.A ul. Kolejowa 1 , 01-217 Warszawa · via TED — Tenders Electronic Daily (EU)
- Published
- 5 Sept 2026
- Closes
- 9 Sept 2026, 23:59 UTC
- Reference
- 607982-2026
- Location
- Poland
- Sector
- Facility Management & Cleaning
- Type
- services
Details
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie naprawy rewizyjnej czwartego poziomu (P4) sprzęgów zdemontowanych z pojazdów trakcyjnych objętych zakresem podstawowym zamówienia oraz innych czynności wskazanych przez Zamawiającego objętych prawem opcji w zakresie zadania/zadań: Zadanie nr 1 - Przedmiotem zamówienia jest naprawa rewizyjna czwartego poziomu (P4) 12 szt. sprzęgów samoczynnych firmy Dellner Couplers, zdemontowanych z pojazdów serii EN63A; Zadanie nr 2 - Przedmiotem zamówienia jest wykonanie naprawy rewizyjnej czwartego poziomu (P4) ośmiu (8) sztuk sprzęgów czołowych typu 010.518 firmy Voith oraz czterech (4) sztuk sprzęgów międzywagonowych typu 750.008 firmy Voith, zdemontowanych z pojazdów serii EN96-001, EN96-002, EN96-003, EN96-004.
Lots Lot 1 — Zadanie nr 1 - naprawa rewizyjna czwartego poziomu (P4) 12 szt. sprzęgów samoczynnych firmy Dellner Couplers, zdemontowanych z pojazdów serii EN63A;: Naprawa polega na przywróceniu wymiarów naprawczych oraz parametrów eksploatacyjnych, zgodnie z DSU, dokumentacją konstrukcyjną, normami oraz dokumentacją techniczno-ruchową. Lot 2 — Zadanie nr 2 - wykonanie naprawy rewizyjnej czwartego poziomu (P4) ośmiu (8) sztuk sprzęgów czołowych typu 010.518 firmy Voith oraz czterech (4) sztuk sprzęgów międzywagonowych typu 750.008 firmy Voith, zdemontowanych z pojazdów serii EN96-001, EN96-002, EN96-003, EN96-004.: Naprawa polega na przywróceniu wymiarów naprawczych oraz parametrów eksploatacyjnych, zgodnie z DSU, dokumentacją konstrukcyjną, normami oraz dokumentacją techniczno-ruchową.
Buyer: POLREGIO S.A ul. Kolejowa 1 , 01-217 Warszawa
Buyer country: POL
Procedure: open
CPV code: 50222000
Full notice, tender documents and how to bid are on the official TED page (link above).
Context for bidders
We hold 2 notices from POLREGIO S.A ul. Kolejowa 1 , 01-217 Warszawa, going back to September 2026 — 1 of them still open. There are 59 open Facility Management & Cleaning tenders in Poland. This one closes in 5 days.
Similar Facility Management & Cleaning tenders
- Poland – Repair and maintenance services of medical equipment – świadczenie usługi pełnego serwisowania w celu utrzymania w ciągłej pełnosprawności tomografu komputerowego SOMATOM DEFINITION AS przez okres 36 miesięcy· closes 15 Sept
- Poland – Maintenance and repair of information technology equipment – Konserwacja i bieżące utrzymanie preselekcyjnego systemu ważenia pojazdów w ruchu obejmującego istniejące stacje pomiarowe· closes 9 Oct
- Poland – Repair and maintenance services of building installations – Bieżąca konserwacja instalacji sanitarnych i gazowych, urządzeń i instalacji c.o., c.w.u., kotłowni, węzłów cieplnych oraz świadczenie usług pogotowia sanitarnego i gazowego· closes 17 Sept
- Poland – Repair and maintenance services of electrical machinery, apparatus and associated equipment – Obsługa odstaw głównych w JSW S.A. KWK „Knurów–Szczygłowice”· closes 15 Sept
- Poland – Repair and maintenance services of playground equipment – Wykonywanie prac polegających na bieżących kontrolach, utrzymaniu, naprawach i konserwacji urządzeń na placach zabaw, siłowniach plenerowych i innych obiektach· closes 6 Oct
Documents
- TED-official-notice-607982-2026.pdfDownload (pdf)
Before you bid on this tender
A quick checklist to help you decide whether to bid and prepare a compliant submission for this facility management & cleaning opportunity. Always verify the details on the official source.
- Confirm the exact closing date and time (and time zone) on the official portal — deadlines are strict and can be revised by a corrigendum.
- Read the full notice and every attached document, including the scope, specifications and any bill of quantities or terms of reference.
- Check the eligibility criteria — prior similar experience, annual turnover, certifications and registrations — and make sure you qualify before investing effort.
- Prepare any earnest-money deposit (EMD) or bid security and the required formats early; missing or wrongly-formatted documents are a common cause of rejection.
- Note how bids must be submitted (online or physical), in what format, and whether a digital signature or portal registration is required.
- Watch for corrigenda and clarifications right up to the deadline — requirements and dates can change.
More Facility Management & Cleaning tenders
- Slovakia – Repair, maintenance and associated services of vehicles and related equipment – Servis podvozkov nákladných motorových vozidiel továrenskej značky MITSUBISHIOdvoz a likvidácia odpadu a.s. v skratke: OLO a.s. · Slovakia
- Germany – Building-cleaning services – Unterhalts- und GrundreinigungsleistungenStadt Lübben (Spreewald)/Lubin (Blota) · Germany
- Germany – Street-cleaning services – Ölspurbeseitigung auf dem Essener StadtgebietStadt Essen, Zentrales Vergabemanagement · Germany
- Spain – Cleaning and polishing products – Acuerdo Marco Suministro de productos químicos, celulosa, herramientas, útiles y accesorios de limpieza para su utilización en centros y dependencias de la Universidad de Granada.Rectorado de la Universidad de Granada · Spain
- France – Cleaning and sanitation services – PRESTATION D'ENTRETIEN ET DE NETTOYAGE DES LOCAUX DE L'AGEFIPHAGEFIPH · France
FreeTender mirrors this notice for reference. Verify the details and bid on the official portal.
Verify & apply on the official portal →