Poland – Refuse and waste related services – Usługę odbioru, transportu i unieszkodliwiania odpadów pokonsumpcyjnych w m. Karczew, powiat otwocki oraz wykonanie usługi polegającej na wynajmie i obsłudze serwisowej urządzeń sanitarno-higienicznych oraz na bieżącym odbiorze i wywozie odpadów komunalnych z m. Karczew oraz wynajmie toalet sanitarnych i umywalek okazjonalnych na potrzeby Jednostki Wojs
Issued by Jednostka Wojskowa Nr 6021 · via TED — Tenders Electronic Daily (EU)
- Published
- 3 Sept 2026
- Closes
- 14 Oct 2026, 23:59 UTC
- Value
- PLN 39,000
- Reference
- 599070-2026
- Location
- Poland
- Sector
- Water & Environment
- Type
- services
Details
Postępowanie prowadzone jest zgodnie z przepisami ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2026 r. poz.793) zwana dalej ustawą Pzp. Postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego zgodnie z art. 132 ustawy Pzp. Przedmiotem zamówienia są następujące usługi: a) odbiór, transport i unieszkodliwianie odpadów pokonsumpcyjnych w m. Karczew, powiat otwocki; b) wynajmu i obsługi serwisowej urządzeń sanitarno-higienicznych w m. Karczew, powiat otwocki; c) odbiór i wywóz odpadów komunalnych w m. Karczew, powiat otwocki; d) wynajmu toalet sanitarnych i umywalek okazjonalnych na potrzeby Jednostki Wojskowej Nr 6021; z podziałem na 5 (pięć) części zamówienia. Kod Wspólnego Słownika Zamówień (CPV): 90511000 - 2 Usługa wywozu odpadów komunalnych, 90533000 - 2 Usługi gospodarki odpadami, 90460000-9 Usługa kontroli ścieków i usługi konstrukcyjne w zakresie oczyszczania ścieków, 90480000-5 Usługa gospodarki ściekowej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają załączniki nr 1, 1.1 - 1.5. oraz nr 4.1. – 4.5. do SWZ tj.: Formularz ofertowy wraz ze Specyfikacją asortymentowo - cenową oraz Projektowane postanowienia umowy. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych, z których każda będzie oceniana przez Zamawiającego oddzielnie, według zasad opisanych w SWZ. Zamówienie podzielone zostało na części, zgodnie z opisem zawartym w załącznikach nr 1.1 - 1.5. do SWZ. Każdy z Wykonawców może złożyć ofertę na dowolnie wybraną część/części. Zamawiający wymaga złożenia oferty na wszystkie wymagane pozycje wykazane w załącznikach nr 1.1. – 1.5. do SWZ. Zamawiający nie zastrzega możliwości ubiegania się o udzielenie zamówienia wyłącznie przez Wykonawców, o których mowa w art. 94 ust. 1 ustawy Pzp, tj. mających status zakładu pracy chronionej, spółdzielnie socjalne oraz innych Wykonawców, których głównym celem lub głównym celem działalności ich wyodrębnionych organizacyjnie jednostek, które będą realizowały zamówienie, jest społeczna i zawodowa integracja osób społecznie marginalizowanych. [dotyczy części I zamówienia] Zamawiający wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę lub Podwykonawcę co najmniej 2 (dwie) osoby na podstawie umowy o pracę wykonujących wskazane czynności w zakresie realizacji przedmiotu zamówienia tj.: polegające na odbiorze i wywozie odpadów pokonsumpcyjnych, jeżeli wykonanie tych czynności polega na wykonywaniu pracy w sposób określony w art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. – Kodeks pracy. [dotyczy części II zamówienia] Zamawiający wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę lub Podwykonawcę co najmniej 2 (dwie) osoby na podstawie umowy o pracę wykonujących wskazane czynności w zakresie realizacji przedmiotu zamówienia tj.: polegające na obsłudze kontenerów prysznicowo – umywalkowych, kontenerów toaletowo – prysznicowo – umywalkowych, kontenerów toaletowo – umywalkowych na potrzeby zabezpieczenia sanitarno–higienicznego, jeżeli wykonanie tych czynności polega na wykonywaniu pracy w sposób określony w art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. – Kodeks pracy. [dotyczy części III zamówienia] Zamawiający wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę lub Podwykonawcę co najmniej 2 (dwie) osoby na podstawie umowy o pracę wykonujących wskazane czynności w zakresie realizacji przedmiotu zamówienia tj.: polegające na serwisowej przenośnych kabin sanitarnych VIP i umywalek wolnostojących na potrzeby zabezpieczenia sanitarno-higienicznego, jeżeli wykonanie tych czynności polega na wykonywaniu pracy w sposób określony w art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. – Kodeks pracy. [dotyczy części IV zamówienia] Zamawiający wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę lub Podwykonawcę co najmniej 2 (dwie) osoby na podstawie umowy o pracę wykonujących wskazane czynności w zakresie realizacji przedmiotu zamówienia tj.: polegające na odbiorze i wywozie odpadów komunalnych, jeżeli wykonanie tych czynności polega na wykonywaniu pracy w sposób określony w art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. – Kodeks pracy. [dotyczy części V zamówienia] Zamawiający wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę lub Podwykonawcę co najmniej 2 (dwie) osoby na podstawie umowy o pracę wykonujących wskazane czynności w zakresie realizacji przedmiotu zamówienia tj.: polegające na serwisowaniu toalet sanitarnych i umywalek wolnostojących, jeżeli wykonanie tych czynności polega na wykonywaniu pracy w sposób określony w art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. – Kodeks pracy. Postępowanie prowadzone jest w języku polskim w formie elektronicznej za pośrednictwem platformazakupowa.pl pod adresem https://platformazakupowa.pl/pn/ozgst. Zamawiający informuje, że instrukcje korzystania z platformazakupowa.pl dotyczące w szczególności logowania, składania wniosków o wyjaśnienie treści SWZ, składania ofert oraz innych czynności podejmowanych w niniejszym postępowaniu przy użyciu platformazakupowa.pl znajdują się w zakładce „Instrukcje dla Wykonawców" na stronie internetowej pod adresem: Oferta, oświadczenia (JEDZ), zobowiązanie https://platformazakupowa.pl/strona/45-instrukcje.składane elektronicznie muszą zostać podpisane elektronicznym kwalifikowanym podpisem.
Lots Lot 1 — Część I zamówienia. (estimated 39000): Przedmiotem zamówienia są następujące usługi: a) odbiór, transport i unieszkodliwianie odpadów pokonsumpcyjnych w m. Karczew, powiat otwocki; b) wynajmu i obsługi serwisowej urządzeń sanitarno-higienicznych w m. Karczew, powiat otwocki; c) odbiór i wywóz odpadów komunalnych w m. Karczew, powiat otwocki; d) wynajmu toalet sanitarnych i umywalek okazjonalnych na potrzeby Jednostki Wojskowej Nr 6021; z podziałem na 5 (pięć) części zamówienia. Kod Wspólnego Słownika Zamówień (CPV): 90511000 - 2 Usługa wywozu odpadów komunalnych, 90533000 - 2 Usługi gospodarki odpadami, 90460000-9 Usługa kontroli ścieków i usługi konstrukcyjne w zakresie oczyszczania ścieków, 90480000-5 Usługa gospodarki ściekowej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają załączniki nr 1, 1.1 - 1.5. oraz nr 4.1. – 4.5. do SWZ tj.: Formularz ofertowy wraz ze Specyfikacją asortymentowo - cenową oraz Projektowane postanowienia umowy. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych, z których każda będzie oceniana przez Zamawiającego oddzielnie, według zasad opisanych w SWZ. Zamówienie podzielone zostało na części, zgodnie z opisem zawartym w załącznikach nr 1.1 - 1.5. do SWZ. Każdy z Wykonawców może złożyć ofertę na dowolnie wybraną część/części. Zamawiający wymaga złożenia oferty na wszystkie wymagane pozycje wykazane w załącznikach nr 1.1. – 1.5. do SWZ. Zamawiający nie zastrzega możliwości ubiegania się o udzielenie zamówienia wyłącznie przez Wykonawców, o których mowa w art. 94 ust. 1 ustawy Pzp, tj. mających status zakładu pracy chronionej, spółdzielnie socjalne oraz innych Wykonawców, których głównym celem lub głównym celem działalności ich wyodrębnionych organizacyjnie jednostek, które będą realizowały zamówienie, jest społeczna i zawodowa integracja osób społecznie marginalizowanych. Lot 2 — Część II zamówienia. (estimated 2382375.62): Przedmiotem zamówienia są następujące usługi: a) odbiór, transport i unieszkodliwianie odpadów pokonsumpcyjnych w m. Karczew, powiat otwocki; b) wynajmu i obsługi serwisowej urządzeń sanitarno-higienicznych w m. Karczew, powiat otwocki; c) odbiór i wywóz odpadów komunalnych w m. Karczew, powiat otwocki; d) wynajmu toalet sanitarnych i umywalek okazjonalnych na potrzeby Jednostki Wojskowej Nr 6021; z podziałem na 5 (pięć) części zamówienia. Kod Wspólnego Słownika Zamówień (CPV): 90511000 - 2 Usługa wywozu odpadów komunalnych, 90533000 - 2 Usługi gospodarki odpadami, 90460000-9 Usługa kontroli ścieków i usługi konstrukcyjne w zakresie oczyszczania ścieków, 90480000-5 Usługa gospodarki ściekowej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają załączniki nr 1, 1.1 - 1.5. oraz nr 4.1. – 4.5. do SWZ tj.: Formularz ofertowy wraz ze Specyfikacją asortymentowo - cenową oraz Projektowane postanowienia umowy. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych, z których każda będzie oceniana przez Zamawiającego oddzielnie, według zasad opisanych w SWZ. Zamówienie podzielone zostało na części, zgodnie z opisem zawartym w załącznikach nr 1.1 - 1.5. do SWZ. Każdy z Wykonawców może złożyć ofertę na dowolnie wybraną część/części. Zamawiający wymaga złożenia oferty na wszystkie wymagane pozycje wykazane w załącznikach nr 1.1. – 1.5. do SWZ. Zamawiający nie zastrzega możliwości ubiegania się o udzielenie zamówienia wyłącznie przez Wykonawców, o których mowa w art. 94 ust. 1 ustawy Pzp, tj. mających status zakładu pracy chronionej, spółdzielnie socjalne oraz innych Wykonawców, których głównym celem lub głównym celem działalności ich wyodrębnionych organizacyjnie jednostek, które będą realizowały zamówienie, jest społeczna i zawodowa integracja osób społecznie marginalizowanych. Lot 3 — Część III zamówienia. (estimated 47058.5): Przedmiotem zamówienia są następujące usługi: a) odbiór, transport i unieszkodliwianie odpadów pokonsumpcyjnych w m. Karczew, powiat otwocki; b) wynajmu i obsługi serwisowej urządzeń sanitarno-higienicznych w m. Karczew, powiat otwocki; c) odbiór i wywóz odpadów komunalnych w m. Karczew, powiat otwocki; d) wynajmu toalet sanitarnych i umywalek okazjonalnych na potrzeby Jednostki Wojskowej Nr 6021; z podziałem na 5 (pięć) części zamówienia. Kod Wspólnego Słownika Zamówień (CPV): 90511000 - 2 Usługa wywozu odpadów komunalnych, 90533000 - 2 Usługi gospodarki odpadami, 90460000-9 Usługa kontroli ścieków i usługi konstrukcyjne w zakresie oczyszczania ścieków, 90480000-5 Usługa gospodarki ściekowej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają załączniki nr 1, 1.1 - 1.5. oraz nr 4.1. – 4.5. do SWZ tj.: Formularz ofertowy wraz ze Specyfikacją asortymentowo - cenową oraz Projektowane postanowienia umowy. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych, z których każda będzie oceniana przez Zamawiającego oddzielnie, według zasad opisanych w SWZ. Zamówienie podzielone zostało na części, zgodnie z opisem zawartym w załącznikach nr 1.1 - 1.5. do SWZ. Każdy z Wykonawców może złożyć ofertę na dowolnie wybraną część/części. Zamawiający wymaga złożenia oferty na wszystkie wymagane pozycje wykazane w załącznikach nr 1.1. – 1.5. do SWZ. Zamawiający nie zastrzega możliwości ubiegania się o udzielenie zamówienia wyłącznie przez Wykonawców, o których mowa w art. 94 ust. 1 ustawy Pzp, tj. mających status zakładu pracy chronionej, spółdzielnie socjalne oraz innych Wykonawców, których głównym celem lub głównym celem działalności ich wyodrębnionych organizacyjnie jednostek, które będą realizowały zamówienie, jest społeczna i zawodowa integracja osób społecznie marginalizowanych. Lot 4 — Część IV zamówienia. (estimated 75983.49): Przedmiotem zamówienia są następujące usługi: a) odbiór, transport i unieszkodliwianie odpadów pokonsumpcyjnych w m. Karczew, powiat otwocki; b) wynajmu i obsługi serwisowej urządzeń sanitarno-higienicznych w m. Karczew, powiat otwocki; c) odbiór i wywóz odpadów komunalnych w m. Karczew, powiat otwocki; d) wynajmu toalet sanitarnych i umywalek okazjonalnych na potrzeby Jednostki Wojskowej Nr 6021; z podziałem na 5 (pięć) części zamówienia. Kod Wspólnego Słownika Zamówień (CPV): 90511000 - 2 Usługa wywozu odpadów komunalnych, 90533000 - 2 Usługi gospodarki odpadami, 90460000-9 Usługa kontroli ścieków i usługi konstrukcyjne w zakresie oczyszczania ścieków, 90480000-5 Usługa gospodarki ściekowej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają załączniki nr 1, 1.1 - 1.5. oraz nr 4.1. – 4.5. do SWZ tj.: Formularz ofertowy wraz ze Specyfikacją asortymentowo - cenową oraz Projektowane postanowienia umowy. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych, z których każda będzie oceniana przez Zamawiającego oddzielnie, według zasad opisanych w SWZ. Zamówienie podzielone zostało na części, zgodnie z opisem zawartym w załącznikach nr 1.1 - 1.5. do SWZ. Każdy z Wykonawców może złożyć ofertę na dowolnie wybraną część/części. Zamawiający wymaga złożenia oferty na wszystkie wymagane pozycje wykazane w załącznikach nr 1.1. – 1.5. do SWZ. Zamawiający nie zastrzega możliwości ubiegania się o udzielenie zamówienia wyłącznie przez Wykonawców, o których mowa w art. 94 ust. 1 ustawy Pzp, tj. mających status zakładu pracy chronionej, spółdzielnie socjalne oraz innych Wykonawców, których głównym celem lub głównym celem działalności ich wyodrębnionych organizacyjnie jednostek, które będą realizowały zamówienie, jest społeczna i zawodowa integracja osób społecznie marginalizowanych. Lot 5 — Część V zamówienia. (estimated 141547.3): Przedmiotem zamówienia są następujące usługi: a) odbiór, transport i unieszkodliwianie odpadów pokonsumpcyjnych w m. Karczew, powiat otwocki; b) wynajmu i obsługi serwisowej urządzeń sanitarno-higienicznych w m. Karczew, powiat otwocki; c) odbiór i wywóz odpadów komunalnych w m. Karczew, powiat otwocki; d) wynajmu toalet sanitarnych i umywalek okazjonalnych na potrzeby Jednostki Wojskowej Nr 6021; z podziałem na 5 (pięć) części zamówienia. Kod Wspólnego Słownika Zamówień (CPV): 90511000 - 2 Usługa wywozu odpadów komunalnych, 90533000 - 2 Usługi gospodarki odpadami, 90460000-9 Usługa kontroli ścieków i usługi konstrukcyjne w zakresie oczyszczania ścieków, 90480000-5 Usługa gospodarki ściekowej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają załączniki nr 1, 1.1 - 1.5. oraz nr 4.1. – 4.5. do SWZ tj.: Formularz ofertowy wraz ze Specyfikacją asortymentowo - cenową oraz Projektowane postanowienia umowy. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych, z których każda będzie oceniana przez Zamawiającego oddzielnie, według zasad opisanych w SWZ. Zamówienie podzielone zostało na części, zgodnie z opisem zawartym w załącznikach nr 1.1 - 1.5. do SWZ. Każdy z Wykonawców może złożyć ofertę na dowolnie wybraną część/części. Zamawiający wymaga złożenia oferty na wszystkie wymagane pozycje wykazane w załącznikach nr 1.1. – 1.5. do SWZ. Zamawiający nie zastrzega możliwości ubiegania się o udzielenie zamówienia wyłącznie przez Wykonawców, o których mowa w art. 94 ust. 1 ustawy Pzp, tj. mających status zakładu pracy chronionej, spółdzielnie socjalne oraz innych Wykonawców, których głównym celem lub głównym celem działalności ich wyodrębnionych organizacyjnie jednostek, które będą realizowały zamówienie, jest społeczna i zawodowa integracja osób społecznie marginalizowanych.
Buyer: Jednostka Wojskowa Nr 6021
Buyer country: POL
Procedure: open
CPV code: 90500000
Full notice, tender documents and how to bid are on the official TED page (link above).
Context for bidders
We hold 4 notices from Jednostka Wojskowa Nr 6021, going back to August 2026 — 3 of them still open. They buy mostly in Agriculture & Food and Water & Environment. There are 136 open Water & Environment tenders in Poland. This one closes in 42 days.
More from this buyer
Similar Water & Environment tenders
- Poland – Refuse and waste related services – Świadczenie usług w zakresie odbierania i zagospodarowania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości znajdujących się na terenie Gminy Sadki w okresie od 01.01.2027 r. do 31.12.2027 r.· closes 3 Oct
- Poland – Snow-clearing services – Zimowe utrzymanie dróg pozostających w zarządzie Gminy Wadowice w sezonie· closes 24 Sept
- Poland – Refuse and waste related services – Zagospodarowanie odpadów pochodzących z nielegalnego międzynarodowego przemieszczania· closes 29 Sept
- Poland – Refuse transport services – Odbiór i transport odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych na terenie Związku Komunalnego Gmin Ziemi Lubartowskiej od 01.01.2027 r. do 31.12.2028 r.· closes 1 Oct
- Poland – Snow-clearing services – Zimowe utrzymanie dróg na terenie gminy Polkowice w sezonie· closes 29 Sept
Documents
- TED-official-notice-599070-2026.pdfDownload (pdf)
Before you bid on this tender
A quick checklist to help you decide whether to bid and prepare a compliant submission for this water & environment opportunity. Always verify the details on the official source.
- Confirm the exact closing date and time (and time zone) on the official portal — deadlines are strict and can be revised by a corrigendum.
- Read the full notice and every attached document, including the scope, specifications and any bill of quantities or terms of reference.
- Check the eligibility criteria — prior similar experience, annual turnover, certifications and registrations — and make sure you qualify before investing effort.
- Prepare any earnest-money deposit (EMD) or bid security and the required formats early; missing or wrongly-formatted documents are a common cause of rejection.
- Note how bids must be submitted (online or physical), in what format, and whether a digital signature or portal registration is required.
- Watch for corrigenda and clarifications right up to the deadline — requirements and dates can change.
More Water & Environment tenders
- water coolerDirectorate of Local Bodies UP · Nagar Palika Parishad Bulandshahar Bulandshahar · India
- France – Street-sweeping services – NETTOYAGE DES VOIES PUBLIQUES DE LA COLLECTIVITE DE SAINT-MARTINCollectivité de Saint Martin (978) · France
- Malta – Street-lighting equipment – TENDER FOR THE INSTALLATION OF LOW POLLUTION AND ENERGY EFFICIENT LUMINAIRES (ON BRACKET) IN VARIOUS STREETS TO THE GHARGHUR LOCAL COUNCILGharghur Local Council · Malta
- Germany – Building-cleaning services – Objektreinigungen im Stadtteil LindenhofStadt Mannheim - Fachbereich Bau- und Immobilienmanagement · Germany
- Germany – Building-cleaning services – Kita 69, Kita 70, Kinder- und Jugendhilfezentrum Aster - GebäudereinigungLandeshauptstadt Erfurt, Stadtverwaltung, Stadtkämmerei-Vergabestelle · Germany
FreeTender mirrors this notice for reference. Verify the details and bid on the official portal.
Verify & apply on the official portal →