Poland – Public road transport services – „Świadczenie usług przewozowych w komunikacji miejskiej organizowanej przez Miasto Kielce – Zarząd Transportu Miejskiego w Kielcach, na obszarze Miasta Kielce oraz gmin objętych porozumieniami międzygminnymi”.
Issued by Zarząd Transportu Miejskiego w Kielcach · via TED — Tenders Electronic Daily (EU)
- Published
- 6 Sept 2026
- Closes
- 23 Sept 2026, 23:59 UTC
- Value
- PLN 96,00,00,000
- Reference
- 612436-2026
- Location
- Poland
- Sector
- Transport & Logistics
- Type
- services
Details
1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług przewozowych w komunikacji miejskiej organizowanej przez Miasto Kielce – Zarząd Transportu Miejskiego w Kielcach, na obszarze Miasta Kielce oraz gmin objętych porozumieniami międzygminnymi; 2. Przedmiotem zamówienia są usługi przewozowe świadczone przez okres 10 lat (120 miesięcy) w ilości rocznej 8.000.000 (osiem milionów) wozokilometrów. Szczegółowy opis przedmiotu zmówienia określony został w Załączniku Nr 1 do SWZ. 3. Zamawiający wymaga, aby usługi przewozowe wykonywane były osobiście przez Wykonawcę; 4. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych we wzorze umowy stanowiącym Załącznik nr 11 do SWZ. 5. Zamawiający wymaga zatrudnienia na podstawie umowy o pracę przez Wykonawcę: - kierowców autobusów, - dyspozytorów, - pracowników służby nadzoru ruchu, świadczących pracę na rzecz Wykonawcy w okresie obowiązywania Umowy . Zamawiający w czasie realizacji Umowy zastrzega sobie prawo do kontroli spełniania przez Wykonawcę wymogu zatrudnienia kierowców, dyspozytorów i służby nadzoru ruchu na podstawie umowy o pracę. Kontroli zatrudnienia będą dokonywać upoważnieni pracownicy Zamawiającego.
Lots Lot 1 — „Świadczenie usług przewozowych w komunikacji miejskiej organizowanej przez Miasto Kielce – Zarząd Transportu Miejskiego w Kielcach, na obszarze Miasta Kielce oraz gmin objętych porozumieniami międzygminnymi”. (estimated 960000000): 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług przewozowych w komunikacji miejskiej organizowanej przez Miasto Kielce – Zarząd Transportu Miejskiego w Kielcach, na obszarze Miasta Kielce oraz gmin objętych porozumieniami międzygminnymi; 2. Przedmiotem zamówienia są usługi przewozowe świadczone przez okres 10 lat (120 miesięcy) w ilości rocznej 8.000.000 (osiem milionów) wozokilometrów. Szczegółowy opis przedmiotu zmówienia określony został w Załączniku Nr 1 do SWZ. 3. Zamawiający wymaga, aby usługi przewozowe wykonywane były osobiście przez Wykonawcę; 4. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych we wzorze umowy stanowiącym Załącznik nr 11 do SWZ. 5. Zamawiający wymaga zatrudnienia na podstawie umowy o pracę przez Wykonawcę: - kierowców autobusów, - dyspozytorów, - pracowników służby nadzoru ruchu, świadczących pracę na rzecz Wykonawcy w okresie obowiązywania Umowy . Zamawiający w czasie realizacji Umowy zastrzega sobie prawo do kontroli spełniania przez Wykonawcę wymogu zatrudnienia kierowców, dyspozytorów i służby nadzoru ruchu na podstawie umowy o pracę. Kontroli zatrudnienia będą dokonywać upoważnieni pracownicy Zamawiającego.
Buyer: Zarząd Transportu Miejskiego w Kielcach
Buyer country: POL
Procedure: open
CPV code: 60112000
Full notice, tender documents and how to bid are on the official TED page (link above).
Context for bidders
There are 151 open Transport & Logistics tenders in Poland. This one closes in 18 days.
Similar Transport & Logistics tenders
- Poland – Electric buses – Zakup i dostawa 3 autobusów zeroemisyjnych elektrycznych w ramach realizacji projektu pn."Uruchomienie bezemisyjnej komunikacji publicznej na terenie Gminy Bogatynia"· closes 12 Sept
- Poland – Transport equipment and auxiliary products to transportation – Dostawa 4-osiowego specjalnego samochodu ciężarowego ssąco-płuczącego z systemem odzysku wody, do czyszczenia kanalizacji sanitarnej· closes 9 Oct
- Poland – Special-purpose road passenger-transport services – Transporty sanitarne i przewóz osób· closes 17 Sept
- Poland – Firefighting vehicles – Wzmocnienie potencjału do przeciwdziałania katastrofom naturalnym poprzez doposażenie Ochotniczej Straży Pożarnej w Dębem Wielkim II· closes 2 Oct
- Poland – Passenger cars – Sprzedaż i dostawa przez wykonawcę/wykonawców 31 szt. dyspozycyjnych, operacyjnych i dodatkowych samochodów użytkowych dla Lotniska Chopina w Warszawie i Lotniska Zielona Góra-Babimost· closes 11 Sept
Documents
- TED-official-notice-612436-2026.pdfDownload (pdf)
Before you bid on this tender
A quick checklist to help you decide whether to bid and prepare a compliant submission for this transport & logistics opportunity. Always verify the details on the official source.
- Confirm the exact closing date and time (and time zone) on the official portal — deadlines are strict and can be revised by a corrigendum.
- Read the full notice and every attached document, including the scope, specifications and any bill of quantities or terms of reference.
- Check the eligibility criteria — prior similar experience, annual turnover, certifications and registrations — and make sure you qualify before investing effort.
- Prepare any earnest-money deposit (EMD) or bid security and the required formats early; missing or wrongly-formatted documents are a common cause of rejection.
- Note how bids must be submitted (online or physical), in what format, and whether a digital signature or portal registration is required.
- Watch for corrigenda and clarifications right up to the deadline — requirements and dates can change.
More Transport & Logistics tenders
- Providing Office Space on Lease Basis in Vadodara, Gujarat for National High Speed Rail Corporation Limited.National High Speed Rail Corporation Limited · CPM Vadodara · CPM - Vadodara · India
- Czechia – Water-tender vehicles – Cisternová zodolněná stříkačka CZS 40Záchranný útvar Hasičského záchranného sboru České republiky · Czechia
- France – Road transport services – Appel d’offres en vue des prestations d’excursions à la journée et de séjours organisés pour les « Animations de Temps Libre (ATL)» et l’« Accueil Collectif de Mineurs Sans Hébergement (ACMSH) » de la Commune de CarqueiranneCommune de Carqueiranne (83) · France
- Germany – Police cars – Rahmenvereinbarungen über die Belieferung der Bayerischen Polizei mit Dienstfahrzeugen (Kauf und Leasing)Freistaat Bayern, vertreten durch das Logistikzentrum der Bayerischen Polizei (LZBP) · Germany
- France – Floating structures – Fourniture de barrage hauturier à un seul point de gonflage sur touret au profit du Centre d’Expertise de la sauvegarde maritime (CENTEX SAUVMAR).PFC Brest · France
FreeTender mirrors this notice for reference. Verify the details and bid on the official portal.
Verify & apply on the official portal →