Poland – Pharmaceutical products – Dostawa leków do programów lekowych dla SP ZOZ w Kędzierzynie-Koźlu – 13 zadań
Issued by Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Kędzierzynie-Koźlu · via TED — Tenders Electronic Daily (EU)
- Published
- 3 Sept 2026
- Closes
- 28 Sept 2026, 23:59 UTC
- Reference
- 598507-2026
- Location
- Poland
- Sector
- Healthcare & Pharma
- Type
- goods
Details
Przedmiotem zamówienia jest Dostawa leków do programów lekowych dla SP ZOZ w Kędzierzynie-Koźlu – 13 zadań. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2/1 – 2/13 do SWZ. Opisane tam parametry stanowią minimalne wymagania jakościowe i techniczne zamawianego asortymentu. Zamówienie zostało podzielone na następujące zadania częściowe: zadanie częściowe nr 1 – Dostawa Ocrevus– wg załącznika nr 2/1 do SWZ; zadanie częściowe nr 2 – Dostawa Metalyse – wg załącznika nr 2/2 do SWZ; zadanie częściowe nr 3 – Dostawa Bevacyzumab – wg załącznika nr 2/3 do SWZ; zadanie częściowe nr 4 – Dostawa Aflibercept – roztwór do wstrzykiwań 40 mg/ml – wg załącznika nr 2/4 do SWZ; zadanie częściowe nr 5 – Dostawa Aflibercept – roztwór do wstrzykiwań 114,3 mg/ml – wg załącznika nr 2/5 do SWZ; zadanie częściowe nr 6 – Dostawa Farycymab – wg załącznika nr 2/6 do SWZ; zadanie częściowe nr 7 – Dostawa Dexamethasonum – wg załącznika nr 2/7 do SWZ; zadanie częściowe nr 8 – Dostawa Teriflunomide – wg załącznika nr 2/8 do SWZ; zadanie częściowe nr 9 – Dostawa Dimethylis fumaras – wg załącznika nr 2/9 do SWZ; zadanie częściowe nr 10 – Dostawa Bevacyzumab – wg załącznika nr 2/10 do SWZ; zadanie częściowe nr 11 – Dostawa Zeposia – wg załącznika nr 2/11 do SWZ; zadanie częściowe nr 12 – Dostawa Copaxone – wg załącznika nr 2/12 do SWZ; zadanie częściowe nr 13 – Dostawa Kesimpta – wg załącznika nr 2/13 do SWZ; Oferowany produkt musi posiadać dopuszczenie do obrotu oraz aktualne świadectwo rejestracji zgodnie z ustawą z 06.09.2001r. Prawo Farmaceutyczne (Dz. U. 2020r. poz. 944). Miejsce realizacji: Apteka Szpitalna przy SP ZOZ w Kędzierzynie – Koźlu, ul. Roosevelta 2. Oferowane leki muszą być ujęte w katalogu leków refundowanych stosowanych w programach lekowych stanowiących załącznik do aktualnego na dzień składania ofert zarządzenia Prezesa Narodowego Funduszu Zdrowia w sprawie określenia warunków zawierania i realizacji umów w rodzaju leczenie szpitalne w zakresie programy lekowe.
Lots Lot 1 — zadanie częściowe nr 1 – Dostawa Ocrevus: zadanie częściowe nr 1 – Dostawa Ocrevus– wg załącznika nr 2/1 do SWZ; Lot 2 — zadanie częściowe nr 2 – Dostawa Metalyse: zadanie częściowe nr 2 – Dostawa Metalyse – wg załącznika nr 2/2 do SWZ; Lot 3 — zadanie częściowe nr 3 – Dostawa Bevacyzumab: zadanie częściowe nr 3 – Dostawa Bevacyzumab – wg załącznika nr 2/3 do SWZ; Lot 4 — zadanie częściowe nr 4 – Dostawa Aflibercept – roztwór do wstrzykiwań 40 mg/ml: zadanie częściowe nr 4 – Dostawa Aflibercept – roztwór do wstrzykiwań 40 mg/ml – wg załącznika nr 2/4 do SWZ; Lot 5 — zadanie częściowe nr 5 – Dostawa Aflibercept – roztwór do wstrzykiwań 114,3 mg/ml: zadanie częściowe nr 5 – Dostawa Aflibercept – roztwór do wstrzykiwań 114,3 mg/ml – wg załącznika nr 2/5 do SWZ; Lot 6 — zadanie częściowe nr 6 – Dostawa Farycymab: zadanie częściowe nr 6 – Dostawa Farycymab – wg załącznika nr 2/6 do SWZ; Lot 7 — zadanie częściowe nr 7 – Dostawa Dexamethasonum: zadanie częściowe nr 7 – Dostawa Dexamethasonum – wg załącznika nr 2/7 do SWZ; Lot 8 — zadanie częściowe nr 8 – Dostawa Teriflunomide: zadanie częściowe nr 8 – Dostawa Teriflunomide – wg załącznika nr 2/8 do SWZ; Lot 9 — zadanie częściowe nr 9 – Dostawa Dimethylis fumaras: zadanie częściowe nr 9 – Dostawa Dimethylis fumaras – wg załącznika nr 2/9 do SWZ; Lot 10 — zadanie częściowe nr 10 – Dostawa Bevacyzumab: zadanie częściowe nr 10 – Dostawa Bevacyzumab – wg załącznika nr 2/10 do SWZ; Lot 11 — zadanie częściowe nr 11 – Dostawa Zeposia: zadanie częściowe nr 11 – Dostawa Zeposia – wg załącznika nr 2/11 do SWZ; Lot 12 — zadanie częściowe nr 12 – Dostawa Copaxone: zadanie częściowe nr 12 – Dostawa Copaxone – wg załącznika nr 2/12 do SWZ; Lot 13 — zadanie częściowe nr 13 – Dostawa Kesimpta: zadanie częściowe nr 13 – Dostawa Kesimpta – wg załącznika nr 2/13 do SWZ;
Buyer: Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Kędzierzynie-Koźlu
Buyer country: POL
Procedure: open
CPV code: 33600000
Full notice, tender documents and how to bid are on the official TED page (link above).
Context for bidders
There are 313 open Healthcare & Pharma tenders in Poland. This one closes in 26 days.
Similar Healthcare & Pharma tenders
- Poland – Microbiological cultures – Dostawę materiałów dla potrzeb Pracowni Mikrobiologii· closes 29 Sept
- Poland – Medical consumables – Dostawa różnych wyrobów medycznych: zestawy do inwazyjnego pomiaru ciśnienia, zestawy do drenażu, elektrody EKG, żele, worki na mocz, papiery EKG, osłony na USG, shunty szyjne, trokary, zestawy do zbiórki stolca, cewniki, dreny i butelki Redona, pokrowce na osłonę tarczycy, elektrody bierne, folie antybakteryjne, blokery oskrzelowe, rurki dwuświatłowe, kieliszki· closes 9 Sept
- Poland – Pharmaceutical products – Dostawa produktów leczniczych· closes 9 Sept
- Poland – Medical equipments – Dostawa zestawu laparoskopowego i lampy operacyjnej dwukopułowej· closes 1 Oct
- Poland – Antiseptics and disinfectants – „Dostawa preparatów dezynfekcyjnych do SP ZOZ Szpitala Wielospecjalistycznego w Jaworznie”· closes 8 Sept
Documents
- TED-official-notice-598507-2026.pdfDownload (pdf)
Before you bid on this tender
A quick checklist to help you decide whether to bid and prepare a compliant submission for this healthcare & pharma opportunity. Always verify the details on the official source.
- Confirm the exact closing date and time (and time zone) on the official portal — deadlines are strict and can be revised by a corrigendum.
- Read the full notice and every attached document, including the scope, specifications and any bill of quantities or terms of reference.
- Check the eligibility criteria — prior similar experience, annual turnover, certifications and registrations — and make sure you qualify before investing effort.
- Prepare any earnest-money deposit (EMD) or bid security and the required formats early; missing or wrongly-formatted documents are a common cause of rejection.
- Note how bids must be submitted (online or physical), in what format, and whether a digital signature or portal registration is required.
- Watch for corrigenda and clarifications right up to the deadline — requirements and dates can change.
More Healthcare & Pharma tenders
- Procurement of Chemical Re-agent for the F.Y. 2026- 2027 in Chuadanga District Hospital.Ministry of Health and Family Welfare, Health Services Division, Directorate General of Health Services (DGHS), Chuadanga District Hospital, Chuadanga · Bangladesh
- Procurement of Chemical Reagents for FYMinistry of Health and Family Welfare, Health Services Division, Directorate General of Health Services (DGHS), Pirganj Upazila Health Complex,Thakurgaon · Bangladesh
- Procurement of Outsourcing( Physical service) 2026-27 at Civil surgeon office, Sylhet, TB Hospital,sylhet, UHC Biswnath, UHC Balagong, UHC Fenchganj, UHC Golapgonj, UHC Beanibazar, UHC Zakigonj, UHC Kanaighat, UHC Jaintapur, UHC Gowainghat & UHC Companygonj Sylhet.Ministry of Health and Family Welfare, Health Services Division, Directorate General of Health Services (DGHS), Sylhet Civil Surgeon Office · Bangladesh
- Procurement of out sourcing (Physical service) 2026-27 at Khadimpara 31 Bed Hospital, Sylhet.Ministry of Health and Family Welfare, Health Services Division, Directorate General of Health Services (DGHS), Sylhet Civil Surgeon Office · Bangladesh
- Operating and Transferring the Unified Medical Operations Command servicesAbu Dhabi Public Health Centre · United Arab Emirates
FreeTender mirrors this notice for reference. Verify the details and bid on the official portal.
Verify & apply on the official portal →