Poland – Parts and accessories for vehicles and their engines – Dostawa
Issued by Skarb Państwa - 13 Wojskowy Oddział Gospodarczy (13 WOG) · via TED — Tenders Electronic Daily (EU)
- Published
- 5 Sept 2026
- Closes
- 29 Sept 2026, 23:59 UTC
- Reference
- 604870-2026
- Location
- Poland
- Sector
- Transport & Logistics
- Type
- goods
Details
Przedmiotem zamówienia jest dostawa części zamiennych, żarówek oraz ogumienia do pojazdów w roku 2026, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia, wymaganiami oraz na warunkach i w ilościach określonych dokumentacją zamówienia przez Zamawiającego. Opis i liczba części zamówienia: Liczba zadań: 3 zadanie nr 1 – Dostawa części zamiennych do pojazdów zadanie nr 2 – Dostawa żarówek zadanie nr 3 – Dostawa ogumienia Zakres przedmiotu zamówienia: zadanie nr 1: Dostawa części zamiennych do pojazdów: 240 pozycji asortymentowych, składających się m.in. na kpl. klocków hamulcowych przód do OPEL INSIGNIA – 3 szt.; kpl. klocków hamulcowych tył do OPEL INSIGNIA – 2 szt.; osłona przegubu zewnętrznego do MAN SYN1E TGE – 4 szt.; łącznik drążka stabilizatora do OPEL VIVARO 2.0 CTDI – 12 szt. (..) zadanie nr 2: Dostawa żarówek: 30 pozycji asortymentowych, składających się m.in. na: żarówka H4 12V 60/55W – 150 szt.; żarówka H7 12V 55W – 100 szt.; żarówka biała BA15s 12V 21W – 100 szt.; żarówka biała BAY15D 12V 21/5W – 100 szt. (..) zadanie nr 3: Dostawa ogumienia: 8 pozycji asortymentowych, składających się m.in na: opona całoroczna 255/100R16 do IVECO SANIT – 10 szt.; opona całoroczna 255/70R16 do FORD RANGER – 15 szt.; opona letnia 215/70RC do Fiat Ducato – 5 szt. (..). Miejsce dostawy: magazyn Służby Czołgowo-Samochodowej, ul. Bema 3, 86-300 Grudziądz Wymagania ogólne dla oferowanego przedmiotu zamówienia: 1) Wykonawca winien dostarczyć przedmiot zamówienia nowy, nieużywany, nieregenerowany, w kategorii pierwszej. Przedmiot zamówienia winien spełniać wymagania jakościowe określone w dokumentacji technicznej producenta danego wyrobu. Przedmiot zamówienia winien być wykonany zgodnie z dokumentacją techniczną i wymaganiami technicznymi opracowanymi przez producenta danego typu pojazdu. 2) Dostarczone wyroby muszą być opakowane w sposób zapewniający zachowanie ich właściwości jakościowych oraz parametrów techniczno-eksploatacyjnych podczas transportu i przechowywania w warunkach magazynowych. Opakowanie winno być opisane w sposób umożliwiający jednoznaczną identyfikację dostarczonego produktu. 3) Oferowany przedmiot zamówienia winien być zgodny z wymaganiami i parametrami określonymi przez Zamawiającego. 4. Wykonawca zobowiązany jest do udzielenia 24-miesięcznej gwarancji na przedmiot zamówienia wyszczególniony w zadaniu nr 1, 2 i 3 liczony od daty protokolarnego odbioru przedmiotu zamówienia.
Lots Lot 1 — Dostawa części zamiennych do pojazdów: Przedmiotem zamówienia jest dostawa części zamiennych do pojazdów, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia, wymaganiami oraz na warunkach i w ilościach określonych dokumentacją zamówienia przez Zamawiającego. Zakres przedmiotu zamówienia: zadanie nr 1: Dostawa części zamiennych do pojazdów: 240 pozycji asortymentowych, składających się m.in. na kpl. klocków hamulcowych przód do OPEL INSIGNIA – 3 szt.; kpl. klocków hamulcowych tył do OPEL INSIGNIA – 2 szt.; osłona przegubu zewnętrznego do MAN SYN1E TGE – 4 szt.; łącznik drążka stabilizatora do OPEL VIVARO 2.0 CTDI – 12 szt. (..) Miejsce dostawy: zadanie nr 1: magazyn Służby Czołgowo-Samochodowej, ul. Bema 3, 86-300 Grudziądz Lot 2 — Dostawa żarówek: Przedmiotem zamówienia jest dostawa żarówek, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia, wymaganiami oraz na warunkach i w ilościach określonych dokumentacją zamówienia przez Zamawiającego. Zakres przedmiotu zamówienia: zadanie nr 2: Dostawa żarówek: 30 pozycji asortymentowych, składających się m.in. na: żarówka H4 12V 60/55W – 150 szt.; żarówka H7 12V 55W – 100 szt.; żarówka biała BA15s 12V 21W – 100 szt.; żarówka biała BAY15D 12V 21/5W – 100 szt. (..) Miejsce dostawy: magazyn Służby Czołgowo-Samochodowej, ul. Bema 3, 86-300 Grudziądz Lot 3 — Dostawa ogumienia: Przedmiotem zamówienia jest dostawa ogumienia, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia, wymaganiami oraz na warunkach i w ilościach określonych dokumentacją zamówienia przez Zamawiającego. Zakres przedmiotu zamówienia: zadanie nr 3: Dostawa ogumienia: 8 pozycji asortymentowych, składających się m.in na: opona całoroczna 255/100R16 do IVECO SANIT – 10 szt,; opona całoroczna 255/70R16 do FORD RANGER – 15 szt.; opona letnia 215/70RC do Fiat Ducato – 5 szt. (..). Miejsce dostawy: magazyn Służby Czołgowo-Samochodowej, ul. Bema 3, 86-300 Grudziądz
Buyer: Skarb Państwa - 13 Wojskowy Oddział Gospodarczy (13 WOG)
Buyer country: POL
Procedure: open
CPV code: 34300000
Full notice, tender documents and how to bid are on the official TED page (link above).
Context for bidders
We hold 10 notices from Skarb Państwa - 13 Wojskowy Oddział Gospodarczy (13 WOG), going back to August 2026 — 10 of them still open. They buy mostly in Agriculture & Food and Transport & Logistics. There are 113 open Transport & Logistics tenders in Poland. This one closes in 25 days.
More from this buyer
- Poland – Deep-frozen products – Dostawa ryb w roku 2027 (magazyny w Grudziądzu, Grupie, Chełmnie i Brodnicy) - sprawa nr· closes 14 Oct
- Poland – Tomato purée – Dostawa sosów, zup, przypraw przetworzonych, kawy i herbaty oraz miodu naturalnego oraz soków i nektarów w roku 2027 (magazyny w Grudziądzu, Grupie, Chełmnie i Brodnicy) - sprawa nr· closes 16 Oct
- Poland – Root and tuber vegetables – Dostawa warzyw i owoców świeżych w roku 2027 (magazyny w Grudziądzu, Grupie, Chełmnie i Brodnicy) - sprawa nr· closes 8 Oct
- Poland – Deep-frozen products – Dostawa produktów głęboko mrożonych w roku 2027 (magazyny w Grudziądzu, Grupie, Chełmnie i Brodnicy) - sprawa nr· closes 13 Oct
- Poland – Bovine meat – Dostawa mięsa czerwonego, tłuszczy zwierzęcych oraz wędlin w roku 2027 (magazyny w Grudziądzu, Grupie, Chełmnie i Brodnicy) - sprawa nr· closes 6 Oct
Similar Transport & Logistics tenders
- Poland – Motor vehicles – Dostawa średniego samochodu ratowniczo – gaśniczego dla potrzeb Ochotniczej Straży Pożarnej w Dawidach· closes 3 Oct
- Poland – Bus station services – Utrzymanie czystości przystanków lokalnego transportu zbiorowego w Radomiu· closes 8 Oct
- Poland – Public road transport services – świadczenie usług autobusowego transportu publicznego na liniach komunikacji miejskiej ZTM w Katowicach· closes 9 Oct
- Poland – Rolling stock – Dostawa trzech sztuk fabrycznie nowych elektrycznych zespołów trakcyjnych do obsługi kolejowych przewozów pasażerskich w ruchu aglomeracyjnym· closes 12 Sept
- Poland – Firefighting vehicles – „Zwiększenie odporności na zmiany klimatu poprzez doposażenie w sprzęt strażacki jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych na terenie Gminy Rokiciny”· closes 22 Sept
Documents
- TED-official-notice-604870-2026.pdfDownload (pdf)
Before you bid on this tender
A quick checklist to help you decide whether to bid and prepare a compliant submission for this transport & logistics opportunity. Always verify the details on the official source.
- Confirm the exact closing date and time (and time zone) on the official portal — deadlines are strict and can be revised by a corrigendum.
- Read the full notice and every attached document, including the scope, specifications and any bill of quantities or terms of reference.
- Check the eligibility criteria — prior similar experience, annual turnover, certifications and registrations — and make sure you qualify before investing effort.
- Prepare any earnest-money deposit (EMD) or bid security and the required formats early; missing or wrongly-formatted documents are a common cause of rejection.
- Note how bids must be submitted (online or physical), in what format, and whether a digital signature or portal registration is required.
- Watch for corrigenda and clarifications right up to the deadline — requirements and dates can change.
More Transport & Logistics tenders
- توريد صمامات لقطاع 6 وكيلو 3 والقطاعات20251231SAUDI IRRIGATION ORGANIZATION (S · Saudi Arabia
- Collection of vehicle parking contractHAUDD · Directorate of Urban Local Bodies Jammu · India
- BGP Storage ServicesBGP Offshore · Azerbaijan
- BGP Egypt Project PSV Service - Egypt Project – Node Vessel Service for Offshore ProjectsBGP Egypt Project PSV Service · Singapore
- CE/D/VPM/OTE NO.06/26-27-Hiring of Petrol/Diesel driven vehicle for EE/Civil/RO/VillupuramTNEB Limited · TANGEDCO · CE-Distribution-Villupuram - TANGEDCO · India
FreeTender mirrors this notice for reference. Verify the details and bid on the official portal.
Verify & apply on the official portal →