Poland – Orthopaedic supplies – Sukcesywne dostawy materiałów do zabiegów ortopedycznych – endoproteza stawu kolanowego pierwotna i rewizyjna wraz z utworzeniem depozytu
Issued by Zespół Opieki Zdrowotnej w Bolesławcu · via TED — Tenders Electronic Daily (EU)
- Published
- 5 Sept 2026
- Closes
- 8 Sept 2026, 23:59 UTC
- Value
- PLN 6,54,950
- Reference
- 606380-2026
- Location
- Poland
- Sector
- Healthcare & Pharma
- Type
- goods
Details
Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy materiałów do zabiegów ortopedycznych – endoproteza stawu kolanowego pierwotna i rewizyjna wraz z utworzeniem depozytu. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Formularz cenowy - Załącznik nr 2 do SWZ. Każdy Wykonawca może złożyć tylko jedną ofertę na całość zamówienia w formie pisemnej pod rygorem nieważności. W przypadku złożenia przez Wykonawcę więcej niż jednej oferty na całość zamówienia wszystkie oferty tego Wykonawcy zostaną odrzucone przez Zamawiającego. Zamawiający zastrzega, że oferowany przedmiot zamówienia musi należeć do grupy wyrobów medycznych w rozumieniu ustawy z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (t.j. Dz. U. z 2024 r., poz. 1620 ze zm.) i rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2017/745 z dnia 5 kwietnia 2017r. w sprawie wyrobów medycznych, zmiany dyrektywy 2001/83/WE, rozporządzenia (WE) nr 178/2002 i rozporządzenia (WE) nr 1223/2009 oraz uchylenia dyrektyw Rady 90/385/EWG i 93/42/EWG. Oferowany przedmiot zamówienia musi posiadać wszelkie niezbędne dopuszczenia do użytkowania w placówkach służby zdrowia zgodnie z polskim prawem oraz prawem Unii Europejskiej. Zaoferowany przez Wykonawcę przedmiot zamówienia musi posiadać oznakowanie CE oraz ważne dokumenty pozwalające na dopuszczenie do obrotu na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej i używanie zgodnie z przepisami ustawy z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych, w tym w szczególności Certyfikat wydany przez jednostkę notyfikowaną oraz Deklaracje Zgodności.
Lots Lot 1 — Sukcesywne dostawy materiałów do zabiegów ortopedycznych – endoproteza stawu kolanowego pierwotna i rewizyjna wraz z utworzeniem depozytu. (estimated 654950): Wykonawca zobowiązany się do utworzenia Magazynu depozytowego (Blok Operacyjny) w terminie do 72 godzin w dni robocze od dnia zawarcia umowy. Przy pierwszej dostawie należy uwzględnić dostawę depozytu- we wszystkich rozmiarach wskazanych przez Zamawiającego. Depozyt będzie sukcesywnie uzupełniany po każdym zabiegu o wykorzystany zestaw lub jego poszczególne elementy.
Buyer: Zespół Opieki Zdrowotnej w Bolesławcu
Buyer country: POL
Procedure: open
CPV code: 33141700
Full notice, tender documents and how to bid are on the official TED page (link above).
Context for bidders
We hold 7 notices from Zespół Opieki Zdrowotnej w Bolesławcu, going back to August 2026 — 7 of them still open. They buy mostly in Healthcare & Pharma and Manufacturing & Supply. There are 403 open Healthcare & Pharma tenders in Poland. This one closes in 4 days.
More from this buyer
- Poland – Medical equipments – Dostawa sprzętu medycznego w ramach realizacji projektu „Rozwój usług endoskopowych w Szpitalu św. Łukasza w Bolesławcu” sfinansowanego przez Fundacją KGHM Polska Miedź z siedzibą w Lubinie na podstawie umowy darowizny nr 55/F/2026 z dnia 1 czerwca 2026 roku zawartej pomiędzy Fundacją KGHM Polska Miedź z siedzibą w Lubinie a Zespołem Opieki Zdrowotnej w Bolesławcu· closes 2 Oct
- Poland – Laboratory reagents – Sukcesywna dostawa testów do diagnostyki molekularnej alergii wraz z dzierżawą wyposażenia niezbędnego do wykonywania testów przez okres 36 miesięcy.· closes 30 Sept
- Poland – Orthopaedic supplies – Sukcesywne dostawy materiałów do zabiegów ortopedycznych – endoproteza cementowana jednoprzedziałowa stawu kolanowego wraz z utworzeniem depozytu i użyczeniem napędu.· closes 15 Sept
- Poland – Cleaning and polishing products – Sukcesywne dostawy artykułów gospodarczych oraz środków czystości· closes 25 Sept
- Poland – Medical consumables – Sukcesywne dostawy artykułów jednorazowego użytku oraz drobnego sprzętu medycznego dla Zespołu Opieki Zdrowotnej w Bolesławcu· closes 8 Sept
Similar Healthcare & Pharma tenders
- Poland – Endoscopy, endosurgery devices – Dostawa narzędzi endoskopowych dla potrzeb Pracowni Endoskopowej i Klinicznego Oddziału Chirurgii Ogólnej i Onkologicznej w WSZ w Płocku.· closes 2 Oct
- Poland – Pharmaceutical products – Zakup panitumumabu dla Oddziału Chemioterapii· closes 19 Sept
- Poland – Medical equipments – Zakup urządzeń oraz sprzętu medycznego dla Zakładu Patomorfologii Katowickiego Centrum Onkologii· closes 12 Sept
- Poland – CT scanners – 228/PN/2026 Dostawa sprzętu medycznego wraz z wykonaniem prac adaptacyjnych dla UCK.· closes 10 Oct
- Poland – Ultrasonic unit – DOSTAWA APARATÓW USG· closes 3 Oct
Documents
- TED-official-notice-606380-2026.pdfDownload (pdf)
Before you bid on this tender
A quick checklist to help you decide whether to bid and prepare a compliant submission for this healthcare & pharma opportunity. Always verify the details on the official source.
- Confirm the exact closing date and time (and time zone) on the official portal — deadlines are strict and can be revised by a corrigendum.
- Read the full notice and every attached document, including the scope, specifications and any bill of quantities or terms of reference.
- Check the eligibility criteria — prior similar experience, annual turnover, certifications and registrations — and make sure you qualify before investing effort.
- Prepare any earnest-money deposit (EMD) or bid security and the required formats early; missing or wrongly-formatted documents are a common cause of rejection.
- Note how bids must be submitted (online or physical), in what format, and whether a digital signature or portal registration is required.
- Watch for corrigenda and clarifications right up to the deadline — requirements and dates can change.
More Healthcare & Pharma tenders
- Germany – Pharmaceutical products – Abschluss nicht-exklusiver Rabattvereinbarungen nach § 130a Abs. 8 SGB V zu den genannten Wirkstoffen mit Abschlussmöglichkeit im Rahmen des sogenannten Open-House-Verfahrens.KKH Kaufmännische Krankenkasse · Germany
- Poland – Antiseptics and disinfectants – DOSTAWY PREPARATÓW MYJĄCYCH ORAZ DEZYNFEKCYJNYCH DLA WOJEWÓDZKIEGO SZPITALA SPECJALISTYCZNEGO W LEGNICYWOJEWÓDZKI SZPITAL SPECJALISTYCZNY W LEGNICY · Poland
- Poland – Chemical reagents – Sukcesywna dostawa standardowych odczynników chemicznych i podłoży mikrobiologicznych dla jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu - liczba części 22Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu · Poland
- North Macedonia – Food, beverages, tobacco and related products – Purchase of Food productsPHI Psychiatric Hospital Negorci · North Macedonia
- Italy – Social work services with accommodation – Procedura ad evidenza pubblica per l’affidamento, mediante concessione di valorizzazione di un bene immobile di proprietà del Comune di Ugento denominata Dott. Francesco Mazzeo, adibito a R.S.A. di mantenimento anziani – di tipo A, di cui al Regolamento Regionale, n.CUC - Unione dei Comuni Terra di Leuca · Italy
FreeTender mirrors this notice for reference. Verify the details and bid on the official portal.
Verify & apply on the official portal →