Poland – Orthopaedic supplies – Sukcesywne dostawy materiałów do zabiegów ortopedycznych – endoproteza cementowana jednoprzedziałowa stawu kolanowego wraz z utworzeniem depozytu i użyczeniem napędu.
Issued by Zespół Opieki Zdrowotnej w Bolesławcu · via TED — Tenders Electronic Daily (EU)
- Published
- 2 Sept 2026
- Closes
- 14 Sept 2026, 23:59 UTC
- Value
- PLN 12,18,540
- Reference
- 595307-2026
- Location
- Poland
- Sector
- Healthcare & Pharma
- Type
- goods
Details
Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy materiałów do zabiegów ortopedycznych – endoproteza cementowana jednoprzedziałowa stawu kolanowego wraz z utworzeniem depozytu i użyczeniem napędu. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Formularz cenowy - Załącznik nr 2 do SWZ. Każdy Wykonawca może złożyć tylko jedną ofertę na całość zamówienia w formie pisemnej pod rygorem nieważności. W przypadku złożenia przez Wykonawcę więcej niż jednej oferty na całość zamówienia wszystkie oferty tego Wykonawcy zostaną odrzucone przez Zamawiającego. Zamawiający zastrzega, że oferowany przedmiot zamówienia musi należeć do grupy wyrobów medycznych w rozumieniu ustawy z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (t.j. Dz. U. z 2024 r., poz. 1620 ze zm.) i rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2017/745 z dnia 5 kwietnia 2017r. w sprawie wyrobów medycznych, zmiany dyrektywy 2001/83/WE, rozporządzenia (WE) nr 178/2002 i rozporządzenia (WE) nr 1223/2009 oraz uchylenia dyrektyw Rady 90/385/EWG i 93/42/EWG. Oferowany przedmiot zamówienia musi posiadać wszelkie niezbędne dopuszczenia do użytkowania w placówkach służby zdrowia zgodnie z polskim prawem oraz prawem Unii Europejskiej. Zaoferowany przez Wykonawcę przedmiot zamówienia musi posiadać oznakowanie CE oraz ważne dokumenty pozwalające na dopuszczenie do obrotu na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej i używanie zgodnie z przepisami ustawy z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych, w tym w szczególności Certyfikat wydany przez jednostkę notyfikowaną oraz Deklaracje Zgodności.
Lots Lot 1 — Sukcesywne dostawy materiałów do zabiegów ortopedycznych – endoproteza cementowana jednoprzedziałowa stawu kolanowego wraz z utworzeniem depozytu i użyczeniem napędu. (estimated 1218540): Wykonawca zobowiązany jest do utworzenia Magazynu depozytowego (Blok Operacyjny) w terminie do 3 dni roboczych od dnia zawarcia umowy. Przy pierwszej dostawie należy uwzględnić dostawę depozytu- we wszystkich rozmiarach wskazanych przez Zamawiającego. Depozyt będzie sukcesywnie uzupełniany po każdym zabiegu o wykorzystany zestaw lub jego poszczególne elementy. Wykonawca odda Zamawiającemu na okres obowiązywania umowy w użyczenie niezbędne instrumentarium: napęd z piłą posuwisto-zwrotną. Wydanie instrumentarium nastąpi najpóźniej w dniu pierwszej dostawy przedmiotu zamówienia. Wykonawca zobowiązany jest do przeprowadzenia/ zapewnienia szkoleń w zakresie używania dostarczanego sprzętu, w tym szkoleń praktycznych w ośrodkach referencyjnych i/lub szkoleń na preparatach anatomicznych nieutrwalonych dla zespołu lekarskiego. Wykonawca zobowiązany jest do przeprowadzenia/ zapewnienia szkoleń w zakresie używania dostarczonego sprzętu dla zespołu pielęgniarskiego uczestniczącego w zabiegach operacyjnych.
Buyer: Zespół Opieki Zdrowotnej w Bolesławcu
Buyer country: POL
Procedure: open
CPV code: 33141700
Full notice, tender documents and how to bid are on the official TED page (link above).
Context for bidders
We hold 5 notices from Zespół Opieki Zdrowotnej w Bolesławcu, going back to August 2026 — 5 of them still open. They buy mostly in Healthcare & Pharma and Manufacturing & Supply. There are 313 open Healthcare & Pharma tenders in Poland. This one closes in 12 days.
More from this buyer
- Poland – Laboratory reagents – Sukcesywna dostawa testów do diagnostyki molekularnej alergii wraz z dzierżawą wyposażenia niezbędnego do wykonywania testów przez okres 36 miesięcy.· closes 30 Sept
- Poland – Cleaning and polishing products – Sukcesywne dostawy artykułów gospodarczych oraz środków czystości· closes 25 Sept
- Poland – Medical consumables – Sukcesywne dostawy artykułów jednorazowego użytku oraz drobnego sprzętu medycznego dla Zespołu Opieki Zdrowotnej w Bolesławcu· closes 8 Sept
- Poland – Antiseptics and disinfectants – Sukcesywne dostawy preparatów i produktów antyseptycznych, dezynfekcyjnych oraz kosmetyków· closes 10 Sept
Similar Healthcare & Pharma tenders
- Poland – Surgical gloves – Dostawy rękawic diagnostycznych i chirurgicznych jednorazowego użytku· closes 29 Sept
- Poland – Antiseptics and disinfectants – „Dostawa preparatów dezynfekcyjnych do SP ZOZ Szpitala Wielospecjalistycznego w Jaworznie”· closes 8 Sept
- Poland – Pharmaceutical products – Zakup i sukcesywna dostawa leków różnych, leków onkologicznych oraz wyrobów medycznych.· closes 30 Sept
- Poland – Pharmaceutical products – NZP.271.135.2026 Dostawa produktów leczniczych – import docelowy dla Wojewódzkiego Wielospecjalistycznego Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w Łodzi.· closes 10 Sept
- Poland – Medical equipments – Dostawa aparatu EEG na potrzeby 105 Kresowego Szpitala Wojskowego z Przychodnią SP ZOZ w Żarach· closes 29 Sept
Documents
- TED-official-notice-595307-2026.pdfDownload (pdf)
Before you bid on this tender
A quick checklist to help you decide whether to bid and prepare a compliant submission for this healthcare & pharma opportunity. Always verify the details on the official source.
- Confirm the exact closing date and time (and time zone) on the official portal — deadlines are strict and can be revised by a corrigendum.
- Read the full notice and every attached document, including the scope, specifications and any bill of quantities or terms of reference.
- Check the eligibility criteria — prior similar experience, annual turnover, certifications and registrations — and make sure you qualify before investing effort.
- Prepare any earnest-money deposit (EMD) or bid security and the required formats early; missing or wrongly-formatted documents are a common cause of rejection.
- Note how bids must be submitted (online or physical), in what format, and whether a digital signature or portal registration is required.
- Watch for corrigenda and clarifications right up to the deadline — requirements and dates can change.
More Healthcare & Pharma tenders
- Periodic Maintenance Program (PMP) for Partial Strengthening , Profile Correction by DBS Base Course and DBS Wearing Course at Ch. 00+000 ( Monno Hospital Mor) to 0+500 ( Monno City ) & Ch 3+620 ( Andhar Manik ) to 17+880 ( Nilambori) of Baniajuri - Zitka - Harirampur ( Z-5064) Road Under Manikganj Road Division during the yearMinistry of Road Transport and Bridges, Road Transport and Highways Division, Roads & Highways Department (RHD), Manikganj Road Division · Bangladesh
- HELP TO LIVE AT HOME SERVICE FOR ZONE 1South Tyneside Borough Council · United Kingdom
- Flexible Framework for the Provision of Care HomesBath & North East Somerset Council · United Kingdom
- Minimally Invasive SurgerySUPPLY CHAIN COORDINATION LIMITED · United Kingdom
- Integrated Core Systems (ICS)North West Ambulance Service NHS Trust · United Kingdom
FreeTender mirrors this notice for reference. Verify the details and bid on the official portal.
Verify & apply on the official portal →