Poland – Medical software package – 19_PN_2026_FENIX AOS ROZBUDOWA Systemu Rezonansu Mag
Issued by SP ZOZ MSWiA w Kielcach · via TED — Tenders Electronic Daily (EU)
- Published
- 2 Sept 2026
- Closes
- 28 Sept 2026, 23:59 UTC
- Reference
- 594817-2026
- Location
- Poland
- Sector
- IT & Telecom
- Type
- goods
Details
1. Przedmiotem zamówienia jest Rozbudowa systemu rezonansu magnetycznego dla SP ZOZ MSWiA w Kielcach im. św. Jana Pawła II, o rozwiązania oparte o AI z zakresu planowania badania, akwizycji i rekonstrukcji obrazu, automatyczna analiza danych, generowanie alertów dotyczących pilnych przypadków. Oferowane narzędzia i urządzenia muszą być kompatybilne z posiadanym przez Zamawiającego systemów Canon Medical Systems: system rezonansu magnetycznego Vantage Orian, numer seryjny S1A1972029 system postprocessingu Vitrea Advanced Visualization (S/N: 511541025), oraz zapewniać ich prawidłową współpracę technologiczną i funkcjonalną. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia określono w Załączniku nr 2 do SWZ - formularz asortymentowo-cenowy - Opis Przedmiotu Zamówienia. Zamawiający nie dokonał podziału zamówienia na części, ponieważ przedmiot zamówienia stanowi jednolitą całość funkcjonalną i technologiczną. Zakres zamówienia obejmuje rozbudowę istniejącego systemu rezonansu magnetycznego o rozwiązania oparte na AI, które muszą być w pełni kompatybilne i zintegrowane z posiadanymi systemami Canon Medical Systems. Zgodnie z art.257 ustawy Pzp Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia przedmiotowego postępowania, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane.
Lots Lot 1 — 19_PN_2026_FENIX AOS ROZBUDOWA Systemu Rezonansu Mag: 1. Przedmiotem zamówienia jest Rozbudowa systemu rezonansu magnetycznego dla SP ZOZ MSWiA w Kielcach im. św. Jana Pawła II, o rozwiązania oparte o AI z zakresu planowania badania, akwizycji i rekonstrukcji obrazu, automatyczna analiza danych, generowanie alertów dotyczących pilnych przypadków. Oferowane narzędzia i urządzenia muszą być kompatybilne z posiadanym przez Zamawiającego systemów Canon Medical Systems: system rezonansu magnetycznego Vantage Orian, numer seryjny S1A1972029 system postprocessingu Vitrea Advanced Visualization (S/N: 511541025), oraz zapewniać ich prawidłową współpracę technologiczną i funkcjonalną. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia określono w Załączniku nr 2 do SWZ - formularz asortymentowo-cenowy - Opis Przedmiotu Zamówienia. Zamawiający nie dokonał podziału zamówienia na części, ponieważ przedmiot zamówienia stanowi jednolitą całość funkcjonalną i technologiczną. Zakres zamówienia obejmuje rozbudowę istniejącego systemu rezonansu magnetycznego o rozwiązania oparte na AI, które muszą być w pełni kompatybilne i zintegrowane z posiadanymi systemami Canon Medical Systems. Zgodnie z art.257 ustawy Pzp Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia przedmiotowego postępowania, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane.
Buyer: SP ZOZ MSWiA w Kielcach
Buyer country: POL
Procedure: open
CPV code: 48180000
Full notice, tender documents and how to bid are on the official TED page (link above).
Context for bidders
There are 185 open IT & Telecom tenders in Poland. This one closes in 27 days.
Similar IT & Telecom tenders
- Poland – Software development services – Zadanie cz. nr 1: "Aktualizacja bazy EGIB oraz uruchomienia e-usług" dla projektu: "Zarządzanie Miastem w oparciu o bazy danych przestrzennych wraz z rozwojem e-usług" współfinansowanego ze środków EFRR w ramach programu regionalnego Fundusze Europejskie dla Łódzkiego 2021-2027. Zadanie cz. nr 2: "Dostosowanie atrybutów wybranych obiektów w bazie danych EGi· closes 15 Sept
- Poland – Security software development services – Wdrożenie i utrzymanie Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji (SZBI) oraz SOC wraz ze szkoleniami w Samodzielnym Publicznym Szpitalu Klinicznym im. Prof. W. Orłowskiego CMKP w Warszawie· closes 29 Sept
- Poland – Servers – Dostawa serwera GPU wraz montażem i instalacją, gwarancją oraz wsparciem technicznym· closes 4 Sept
- Poland – Computer servers – Dostawa serwerów i macierzy dla Krajowej Szkoły Sądownictwa i Prokuratury· closes 18 Sept
- Poland – Network equipment – Dostawa zasadniczego sprzętu sieciowego II· closes 29 Sept
Documents
- TED-official-notice-594817-2026.pdfDownload (pdf)
Before you bid on this tender
A quick checklist to help you decide whether to bid and prepare a compliant submission for this it & telecom opportunity. Always verify the details on the official source.
- Confirm the exact closing date and time (and time zone) on the official portal — deadlines are strict and can be revised by a corrigendum.
- Read the full notice and every attached document, including the scope, specifications and any bill of quantities or terms of reference.
- Check the eligibility criteria — prior similar experience, annual turnover, certifications and registrations — and make sure you qualify before investing effort.
- Prepare any earnest-money deposit (EMD) or bid security and the required formats early; missing or wrongly-formatted documents are a common cause of rejection.
- Note how bids must be submitted (online or physical), in what format, and whether a digital signature or portal registration is required.
- Watch for corrigenda and clarifications right up to the deadline — requirements and dates can change.
More IT & Telecom tenders
- Space Enabled and Geospatial Services Extension NoticeThe Minister for the Cabinet Office acting through Crown Commercial Service · United Kingdom
- Cyber Security Services 3 Extension NoticeThe Minister for the Cabinet Office acting through Crown Commercial Service · United Kingdom
- Cleaning work (Yearly Basis)of control room ,GIS room, Cable room,Switchyard, toilet, internal road, surface drain, Septic tank etc at 132/33 kV Sholoshohor Grid Sub-Station under GMD, Chattogram - Central, Power Grid.Ministry of Energy, Power and Mineral Resources, Power Division, Power Grid Bangladesh PLC, Grid Maintenance Division, Chattogram Central · Bangladesh
- Supply and installation of Laptop Computer (Branded), Desktop Computer and Accessories (Printer, UPS, Scanner), Laser Color PrinterMinistry of Agriculture, Department of Agricultural Extension (DAE), Sustainable Agricultural Development of Bogura Agriculture Region (SADBR) · Bangladesh
- RFI - Data Centre Transformation & Rationalisation ProgrammeSouthern Water Services Limited · United Kingdom
FreeTender mirrors this notice for reference. Verify the details and bid on the official portal.
Verify & apply on the official portal →