Poland – Medical equipments – Dostawa urządzeń dla oddziałów psychiatrycznych - znak sprawy
Issued by Regionalny Szpital Specjalistyczny im. dr Władysława Biegańskiego · via TED — Tenders Electronic Daily (EU)
- Published
- 4 Sept 2026
- Closes
- 6 Oct 2026, 23:59 UTC
- Reference
- 600824-2026
- Location
- Poland
- Sector
- Healthcare & Pharma
- Type
- goods
Details
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa przez Wykonawcę urządzeń dla oddziałów psychiatrycznych, w tym: w zakresie zadania nr 1 – Dostawa wózków inwalidzkich i balkoników, w zakresie zadania nr 2 – Dostawa stolików przyłóżkowych, w zakresie zadania nr 3 – Dostawa ciśnieniomierzy naramiennych elektronicznych, w zakresie zadania nr 4 – Dostawa aparatów EKG z akumulatorem, w zakresie zadania nr 5 – Dostawa kardiomonitora przenośnego, w zakresie zadania nr 6 – Dostawa łóżek szpitalnych z materacem i pokrowcem niepalnym w zakresie zadania nr 7– Dostawa pasów magnetycznych do unieruchamiania pacjenta w zakresie zadania nr 8– Dostawa monitora funkcji życiowych pacjenta- mobilnego (dalej: jako sprzęt), szczegółowo opisanego w Zestawieniu Wymaganych Funkcji i Parametrów Technicznych stanowiącym Załącznik nr 6 do SWZ, oraz zgodnie z Załącznikiem nr 2 do SWZ i Projektowanymi Postanowieniami Umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do SWZ. 2. Zakup przez Zamawiającego sprzętu, o którym mowa w ust. 1 dokonywany będzie w ramach Umowy o powierzenie grantu nr U-29791/2026/00/656/2026/306, w ramach Projektu grantowego nr FENX.06.01-IP.03-0007/24 pod nazwą „Wsparcie infrastrukturalne Centrów Zdrowia Psychicznego dla dorosłych oraz ośrodków / zespołów środowiskowej opieki psychologicznej i psychoterapeutycznej (I poziom referencyjny)”, realizowanego w ramach Programu Fundusze Europejskie na Infrastrukturę, Klimat, Środowisko 2021-2027, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, realizowanego na podstawie Decyzji o dofinansowaniu Projektu nr: FENX.06.01-IP.03-0007/24-00 podjętej przez Ministra Zdrowia w dniu 28 lutego 2025 r., zawartej przez Zamawiającego ze Skarbem Państwa – Ministrem Zdrowia (dalej: jako „Projekt”). 3. W przypadku, gdy w opisie przedmiotu zamówienia zostały zastosowane odniesienia do norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencyjnych, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt. 2 oraz ust. 3 ustawy p.z.p., Zamawiający zgodnie z art. 101 ust. 4 ustawy p.z.p. dopuszcza zastosowanie rozwiązań równoważnych opisywanym. Każdorazowo, gdy wskazana jest w niniejszej SWZ norma, ocena techniczna, specyfikacja techniczna lub system referencji technicznych należy przyjąć, że w odniesieniu do nich użyto sformułowania ,,lub równoważne”. 4. W przypadku wskazania przez Zamawiającego w opisie przedmiotu zamówienia znaku towarowego, patentu lub pochodzenia, źródła lub szczególnego procesu, który charakteryzuje produkty – należy przyjąć, że wskazane znaki towarowe, patenty, pochodzenie itp. określają minimalne parametry wskazane w Załączniku nr 6 do SWZ, które stanowią kryteria stosowane w celu oceny równoważności. Każdorazowo, gdy wskazany jest w niniejszej SWZ znak towarowy, patent lub pochodzenie, źródło lub szczególny proces, który charakteryzuje produkty należy przyjąć, że w odniesieniu do nich użyto sformułowania ,,lub równoważne” (podstawa prawna art. 99 ust. 5 i 6 ustawy p.z.p.). 5. Zamawiający określił w Załączniku nr 6 do SWZ wymagania jakościowe odnoszące się co najmniej do głównych elementów składających się na przedmiot zamówienia. Zamawiający informuje, iż w przedmiotowym postępowaniu prowadzonym w trybie przetargu nieograniczonego przewiduje możliwość zastosowania procedury, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy p.z.p. Zamawiający przy zastosowaniu wymienionej procedury najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona w zakresie braku podstaw do wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu.
Lots Lot 1 — Zadanie 1: Dostawa wózków inwalidzkich i balkoników: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa przez Wykonawcę urządzeń dla oddziałów psychiatrycznych, w tym: w zakresie zadania nr 1 – Dostawa wózków inwalidzkich i balkoników, w zakresie zadania nr 2 – Dostawa stolików przyłóżkowych, w zakresie zadania nr 3 – Dostawa ciśnieniomierzy naramiennych elektronicznych, w zakresie zadania nr 4 – Dostawa aparatów EKG z akumulatorem, w zakresie zadania nr 5 – Dostawa kardiomonitora przenośnego, w zakresie zadania nr 6 – Dostawa łóżek szpitalnych z materacem i pokrowcem niepalnym w zakresie zadania nr 7– Dostawa pasów magnetycznych do unieruchamiania pacjenta w zakresie zadania nr 8– Dostawa monitora funkcji życiowych pacjenta- mobilnego (dalej: jako sprzęt), szczegółowo opisanego w Zestawieniu Wymaganych Funkcji i Parametrów Technicznych stanowiącym Załącznik nr 6 do SWZ, oraz zgodnie z Załącznikiem nr 2 do SWZ i Projektowanymi Postanowieniami Umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do SWZ. 2. Zakup przez Zamawiającego sprzętu, o którym mowa w ust. 1 dokonywany będzie w ramach Umowy o powierzenie grantu nr U-29791/2026/00/656/2026/306, w ramach Projektu grantowego nr FENX.06.01-IP.03-0007/24 pod nazwą „Wsparcie infrastrukturalne Centrów Zdrowia Psychicznego dla dorosłych oraz ośrodków / zespołów środowiskowej opieki psychologicznej i psychoterapeutycznej (I poziom referencyjny)”, realizowanego w ramach Programu Fundusze Europejskie na Infrastrukturę, Klimat, Środowisko 2021-2027, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, realizowanego na podstawie Decyzji o dofinansowaniu Projektu nr: FENX.06.01-IP.03-0007/24-00 podjętej przez Ministra Zdrowia w dniu 28 lutego 2025 r., zawartej przez Zamawiającego ze Skarbem Państwa – Ministrem Zdrowia (dalej: jako „Projekt”). Lot 2 — Zadanie 2: Dostawa stolików przyłóżkowych: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa przez Wykonawcę urządzeń dla oddziałów psychiatrycznych, w tym: w zakresie zadania nr 1 – Dostawa wózków inwalidzkich i balkoników, w zakresie zadania nr 2 – Dostawa stolików przyłóżkowych, w zakresie zadania nr 3 – Dostawa ciśnieniomierzy naramiennych elektronicznych, w zakresie zadania nr 4 – Dostawa aparatów EKG z akumulatorem, w zakresie zadania nr 5 – Dostawa kardiomonitora przenośnego, w zakresie zadania nr 6 – Dostawa łóżek szpitalnych z materacem i pokrowcem niepalnym w zakresie zadania nr 7– Dostawa pasów magnetycznych do unieruchamiania pacjenta w zakresie zadania nr 8– Dostawa monitora funkcji życiowych pacjenta- mobilnego (dalej: jako sprzęt), szczegółowo opisanego w Zestawieniu Wymaganych Funkcji i Parametrów Technicznych stanowiącym Załącznik nr 6 do SWZ, oraz zgodnie z Załącznikiem nr 2 do SWZ i Projektowanymi Postanowieniami Umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do SWZ. 2. Zakup przez Zamawiającego sprzętu, o którym mowa w ust. 1 dokonywany będzie w ramach Umowy o powierzenie grantu nr U-29791/2026/00/656/2026/306, w ramach Projektu grantowego nr FENX.06.01-IP.03-0007/24 pod nazwą „Wsparcie infrastrukturalne Centrów Zdrowia Psychicznego dla dorosłych oraz ośrodków / zespołów środowiskowej opieki psychologicznej i psychoterapeutycznej (I poziom referencyjny)”, realizowanego w ramach Programu Fundusze Europejskie na Infrastrukturę, Klimat, Środowisko 2021-2027, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, realizowanego na podstawie Decyzji o dofinansowaniu Projektu nr: FENX.06.01-IP.03-0007/24-00 podjętej przez Ministra Zdrowia w dniu 28 lutego 2025 r., zawartej przez Zamawiającego ze Skarbem Państwa – Ministrem Zdrowia (dalej: jako „Projekt”). Lot 3 — Zadanie 3: Dostawa ciśnieniomierzy naramiennych elektronicznych: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa przez Wykonawcę urządzeń dla oddziałów psychiatrycznych, w tym: w zakresie zadania nr 1 – Dostawa wózków inwalidzkich i balkoników, w zakresie zadania nr 2 – Dostawa stolików przyłóżkowych, w zakresie zadania nr 3 – Dostawa ciśnieniomierzy naramiennych elektronicznych, w zakresie zadania nr 4 – Dostawa aparatów EKG z akumulatorem, w zakresie zadania nr 5 – Dostawa kardiomonitora przenośnego, w zakresie zadania nr 6 – Dostawa łóżek szpitalnych z materacem i pokrowcem niepalnym w zakresie zadania nr 7– Dostawa pasów magnetycznych do unieruchamiania pacjenta w zakresie zadania nr 8– Dostawa monitora funkcji życiowych pacjenta- mobilnego (dalej: jako sprzęt), szczegółowo opisanego w Zestawieniu Wymaganych Funkcji i Parametrów Technicznych stanowiącym Załącznik nr 6 do SWZ, oraz zgodnie z Załącznikiem nr 2 do SWZ i Projektowanymi Postanowieniami Umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do SWZ. 2. Zakup przez Zamawiającego sprzętu, o którym mowa w ust. 1 dokonywany będzie w ramach Umowy o powierzenie grantu nr U-29791/2026/00/656/2026/306, w ramach Projektu grantowego nr FENX.06.01-IP.03-0007/24 pod nazwą „Wsparcie infrastrukturalne Centrów Zdrowia Psychicznego dla dorosłych oraz ośrodków / zespołów środowiskowej opieki psychologicznej i psychoterapeutycznej (I poziom referencyjny)”, realizowanego w ramach Programu Fundusze Europejskie na Infrastrukturę, Klimat, Środowisko 2021-2027, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, realizowanego na podstawie Decyzji o dofinansowaniu Projektu nr: FENX.06.01-IP.03-0007/24-00 podjętej przez Ministra Zdrowia w dniu 28 lutego 2025 r., zawartej przez Zamawiającego ze Skarbem Państwa – Ministrem Zdrowia (dalej: jako „Projekt”). Lot 4 — Zadanie 4: Dostawa aparatów EKG z akumulatorem: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa przez Wykonawcę urządzeń dla oddziałów psychiatrycznych, w tym: w zakresie zadania nr 1 – Dostawa wózków inwalidzkich i balkoników, w zakresie zadania nr 2 – Dostawa stolików przyłóżkowych, w zakresie zadania nr 3 – Dostawa ciśnieniomierzy naramiennych elektronicznych, w zakresie zadania nr 4 – Dostawa aparatów EKG z akumulatorem, w zakresie zadania nr 5 – Dostawa kardiomonitora przenośnego, w zakresie zadania nr 6 – Dostawa łóżek szpitalnych z materacem i pokrowcem niepalnym w zakresie zadania nr 7– Dostawa pasów magnetycznych do unieruchamiania pacjenta w zakresie zadania nr 8– Dostawa monitora funkcji życiowych pacjenta- mobilnego (dalej: jako sprzęt), szczegółowo opisanego w Zestawieniu Wymaganych Funkcji i Parametrów Technicznych stanowiącym Załącznik nr 6 do SWZ, oraz zgodnie z Załącznikiem nr 2 do SWZ i Projektowanymi Postanowieniami Umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do SWZ. 2. Zakup przez Zamawiającego sprzętu, o którym mowa w ust. 1 dokonywany będzie w ramach Umowy o powierzenie grantu nr U-29791/2026/00/656/2026/306, w ramach Projektu grantowego nr FENX.06.01-IP.03-0007/24 pod nazwą „Wsparcie infrastrukturalne Centrów Zdrowia Psychicznego dla dorosłych oraz ośrodków / zespołów środowiskowej opieki psychologicznej i psychoterapeutycznej (I poziom referencyjny)”, realizowanego w ramach Programu Fundusze Europejskie na Infrastrukturę, Klimat, Środowisko 2021-2027, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, realizowanego na podstawie Decyzji o dofinansowaniu Projektu nr: FENX.06.01-IP.03-0007/24-00 podjętej przez Ministra Zdrowia w dniu 28 lutego 2025 r., zawartej przez Zamawiającego ze Skarbem Państwa – Ministrem Zdrowia (dalej: jako „Projekt”). Lot 5 — Zadanie 5: Dostawa kardiomonitora przenośnego: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa przez Wykonawcę urządzeń dla oddziałów psychiatrycznych, w tym: w zakresie zadania nr 1 – Dostawa wózków inwalidzkich i balkoników, w zakresie zadania nr 2 – Dostawa stolików przyłóżkowych, w zakresie zadania nr 3 – Dostawa ciśnieniomierzy naramiennych elektronicznych, w zakresie zadania nr 4 – Dostawa aparatów EKG z akumulatorem, w zakresie zadania nr 5 – Dostawa kardiomonitora przenośnego, w zakresie zadania nr 6 – Dostawa łóżek szpitalnych z materacem i pokrowcem niepalnym w zakresie zadania nr 7– Dostawa pasów magnetycznych do unieruchamiania pacjenta w zakresie zadania nr 8– Dostawa monitora funkcji życiowych pacjenta- mobilnego (dalej: jako sprzęt), szczegółowo opisanego w Zestawieniu Wymaganych Funkcji i Parametrów Technicznych stanowiącym Załącznik nr 6 do SWZ, oraz zgodnie z Załącznikiem nr 2 do SWZ i Projektowanymi Postanowieniami Umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do SWZ. 2. Zakup przez Zamawiającego sprzętu, o którym mowa w ust. 1 dokonywany będzie w ramach Umowy o powierzenie grantu nr U-29791/2026/00/656/2026/306, w ramach Projektu grantowego nr FENX.06.01-IP.03-0007/24 pod nazwą „Wsparcie infrastrukturalne Centrów Zdrowia Psychicznego dla dorosłych oraz ośrodków / zespołów środowiskowej opieki psychologicznej i psychoterapeutycznej (I poziom referencyjny)”, realizowanego w ramach Programu Fundusze Europejskie na Infrastrukturę, Klimat, Środowisko 2021-2027, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, realizowanego na podstawie Decyzji o dofinansowaniu Projektu nr: FENX.06.01-IP.03-0007/24-00 podjętej przez Ministra Zdrowia w dniu 28 lutego 2025 r., zawartej przez Zamawiającego ze Skarbem Państwa – Ministrem Zdrowia (dalej: jako „Projekt”). Lot 6 — Zadanie 6: Dostawa łóżek szpitalnych z materacem i pokrowcem niepalnym: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa przez Wykonawcę urządzeń dla oddziałów psychiatrycznych, w tym: w zakresie zadania nr 1 – Dostawa wózków inwalidzkich i balkoników, w zakresie zadania nr 2 – Dostawa stolików przyłóżkowych, w zakresie zadania nr 3 – Dostawa ciśnieniomierzy naramiennych elektronicznych, w zakresie zadania nr 4 – Dostawa aparatów EKG z akumulatorem, w zakresie zadania nr 5 – Dostawa kardiomonitora przenośnego, w zakresie zadania nr 6 – Dostawa łóżek szpitalnych z materacem i pokrowcem niepalnym w zakresie zadania nr 7– Dostawa pasów magnetycznych do unieruchamiania pacjenta w zakresie zadania nr 8– Dostawa monitora funkcji życiowych pacjenta- mobilnego (dalej: jako sprzęt), szczegółowo opisanego w Zestawieniu Wymaganych Funkcji i Parametrów Technicznych stanowiącym Załącznik nr 6 do SWZ, oraz zgodnie z Załącznikiem nr 2 do SWZ i Projektowanymi Postanowieniami Umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do SWZ. 2. Zakup przez Zamawiającego sprzętu, o którym mowa w ust. 1 dokonywany będzie w ramach Umowy o powierzenie grantu nr U-29791/2026/00/656/2026/306, w ramach Projektu grantowego nr FENX.06.01-IP.03-0007/24 pod nazwą „Wsparcie infrastrukturalne Centrów Zdrowia Psychicznego dla dorosłych oraz ośrodków / zespołów środowiskowej opieki psychologicznej i psychoterapeutycznej (I poziom referencyjny)”, realizowanego w ramach Programu Fundusze Europejskie na Infrastrukturę, Klimat, Środowisko 2021-2027, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, realizowanego na podstawie Decyzji o dofinansowaniu Projektu nr: FENX.06.01-IP.03-0007/24-00 podjętej przez Ministra Zdrowia w dniu 28 lutego 2025 r., zawartej przez Zamawiającego ze Skarbem Państwa – Ministrem Zdrowia (dalej: jako „Projekt”). Lot 7 — Zadanie 7: Dostawa pasów magnetycznych do unieruchamiania pacjenta: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa przez Wykonawcę urządzeń dla oddziałów psychiatrycznych, w tym: w zakresie zadania nr 1 – Dostawa wózków inwalidzkich i balkoników, w zakresie zadania nr 2 – Dostawa stolików przyłóżkowych, w zakresie zadania nr 3 – Dostawa ciśnieniomierzy naramiennych elektronicznych, w zakresie zadania nr 4 – Dostawa aparatów EKG z akumulatorem, w zakresie zadania nr 5 – Dostawa kardiomonitora przenośnego, w zakresie zadania nr 6 – Dostawa łóżek szpitalnych z materacem i pokrowcem niepalnym w zakresie zadania nr 7– Dostawa pasów magnetycznych do unieruchamiania pacjenta w zakresie zadania nr 8– Dostawa monitora funkcji życiowych pacjenta- mobilnego (dalej: jako sprzęt), szczegółowo opisanego w Zestawieniu Wymaganych Funkcji i Parametrów Technicznych stanowiącym Załącznik nr 6 do SWZ, oraz zgodnie z Załącznikiem nr 2 do SWZ i Projektowanymi Postanowieniami Umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do SWZ. 2. Zakup przez Zamawiającego sprzętu, o którym mowa w ust. 1 dokonywany będzie w ramach Umowy o powierzenie grantu nr U-29791/2026/00/656/2026/306, w ramach Projektu grantowego nr FENX.06.01-IP.03-0007/24 pod nazwą „Wsparcie infrastrukturalne Centrów Zdrowia Psychicznego dla dorosłych oraz ośrodków / zespołów środowiskowej opieki psychologicznej i psychoterapeutycznej (I poziom referencyjny)”, realizowanego w ramach Programu Fundusze Europejskie na Infrastrukturę, Klimat, Środowisko 2021-2027, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, realizowanego na podstawie Decyzji o dofinansowaniu Projektu nr: FENX.06.01-IP.03-0007/24-00 podjętej przez Ministra Zdrowia w dniu 28 lutego 2025 r., zawartej przez Zamawiającego ze Skarbem Państwa – Ministrem Zdrowia (dalej: jako „Projekt”). Lot 8 — Zadanie 8: Dostawa monitora funkcji życiowych pacjenta- mobilnego: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa przez Wykonawcę urządzeń dla oddziałów psychiatrycznych, w tym: w zakresie zadania nr 1 – Dostawa wózków inwalidzkich i balkoników, w zakresie zadania nr 2 – Dostawa stolików przyłóżkowych, w zakresie zadania nr 3 – Dostawa ciśnieniomierzy naramiennych elektronicznych, w zakresie zadania nr 4 – Dostawa aparatów EKG z akumulatorem, w zakresie zadania nr 5 – Dostawa kardiomonitora przenośnego, w zakresie zadania nr 6 – Dostawa łóżek szpitalnych z materacem i pokrowcem niepalnym w zakresie zadania nr 7– Dostawa pasów magnetycznych do unieruchamiania pacjenta w zakresie zadania nr 8– Dostawa monitora funkcji życiowych pacjenta- mobilnego (dalej: jako sprzęt), szczegółowo opisanego w Zestawieniu Wymaganych Funkcji i Parametrów Technicznych stanowiącym Załącznik nr 6 do SWZ, oraz zgodnie z Załącznikiem nr 2 do SWZ i Projektowanymi Postanowieniami Umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do SWZ. 2. Zakup przez Zamawiającego sprzętu, o którym mowa w ust. 1 dokonywany będzie w ramach Umowy o powierzenie grantu nr U-29791/2026/00/656/2026/306, w ramach Projektu grantowego nr FENX.06.01-IP.03-0007/24 pod nazwą „Wsparcie infrastrukturalne Centrów Zdrowia Psychicznego dla dorosłych oraz ośrodków / zespołów środowiskowej opieki psychologicznej i psychoterapeutycznej (I poziom referencyjny)”, realizowanego w ramach Programu Fundusze Europejskie na Infrastrukturę, Klimat, Środowisko 2021-2027, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, realizowanego na podstawie Decyzji o dofinansowaniu Projektu nr: FENX.06.01-IP.03-0007/24-00 podjętej przez Ministra Zdrowia w dniu 28 lutego 2025 r., zawartej przez Zamawiającego ze Skarbem Państwa – Ministrem Zdrowia (dalej: jako „Projekt”).
Buyer: Regionalny Szpital Specjalistyczny im. dr Władysława Biegańskiego
Buyer country: POL
Procedure: open
CPV code: 33100000
Full notice, tender documents and how to bid are on the official TED page (link above).
Context for bidders
We hold 12 notices from Regionalny Szpital Specjalistyczny im. dr Władysława Biegańskiego, going back to August 2026 — 10 of them still open. They buy mostly in Healthcare & Pharma and Facility Management & Cleaning. There are 348 open Healthcare & Pharma tenders in Poland. This one closes in 33 days.
More from this buyer
- Poland – Washing and dry-cleaning services – Świadczenie kompleksowej usługi pralniczej wraz z wdrożeniem systemu identyfikacji RFID-HF oraz dzierżawą bielizny ogólnoszpitalnej- znak sprawy· closes 7 Oct
- Poland – Cardiac valve – Dostawy asortymentu jednorazowego dla Oddziału Kardiochirurgii na okres 24 miesięcy- znak sprawy· closes 18 Sept
- Poland – Repair and maintenance services of medical equipment – świadczenie usługi pełnego serwisowania w celu utrzymania w ciągłej pełnosprawności tomografu komputerowego SOMATOM DEFINITION AS przez okres 36 miesięcy· closes 9 Sept
- Poland – Pharmaceutical products – Dostawy leków i wyrobów medycznych - znak sprawy· closes 16 Sept
- Poland – Medical equipments – Dostawa urządzeń dla Oddziału Rehabilitacji Kardiologicznej - znak sprawy· closes 30 Sept
Similar Healthcare & Pharma tenders
- Poland – Antineoplastic and immunomodulating agents – Dostawy sukcesywne produktów leczniczych stosowanych w ramach Szpitalnych Programów Lekowych oraz Chemioterapii· closes 18 Sept
- Poland – Surgical implants – Dostawa implantów do zamykania przetrwałych ubytków tętniczych· closes 15 Sept
- Poland – Medical equipments – Zakup sprzętu medycznego w ramach zadania inwestycyjnego pod nazwą: „Poprawa dostępności oraz jakości lecznictwa onkologicznego w woj. podkarpackim przez rozbudowę, modernizację i doposażenie Szpitala Specjalistycznego w Brzozowie Podkarpackiego Ośrodka Onkologicznego – zadanie nr 2 Doposażenie Radioterapii oraz Apteki Szpitalnej wraz z modernizacją systemów wentylacj· closes 7 Oct
- Poland – Lifting equipment for health care sector – Zakup noszy elektrycznych dla Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Rzeszowie- postępowanie powtórzone· closes 16 Sept
- Poland – Pharmaceutical products – Pakiet nr 1 - GIVINOSTAT· closes 18 Sept
Documents
- TED-official-notice-600824-2026.pdfDownload (pdf)
Before you bid on this tender
A quick checklist to help you decide whether to bid and prepare a compliant submission for this healthcare & pharma opportunity. Always verify the details on the official source.
- Confirm the exact closing date and time (and time zone) on the official portal — deadlines are strict and can be revised by a corrigendum.
- Read the full notice and every attached document, including the scope, specifications and any bill of quantities or terms of reference.
- Check the eligibility criteria — prior similar experience, annual turnover, certifications and registrations — and make sure you qualify before investing effort.
- Prepare any earnest-money deposit (EMD) or bid security and the required formats early; missing or wrongly-formatted documents are a common cause of rejection.
- Note how bids must be submitted (online or physical), in what format, and whether a digital signature or portal registration is required.
- Watch for corrigenda and clarifications right up to the deadline — requirements and dates can change.
More Healthcare & Pharma tenders
- Kontraktstildeling: Ultralydapparatet og skopiutstyr til Sørlandet Sykehus HFSYKEHUSINNKJØP HF · Norway
- SOLAR VACCINE FRIDGES FOR NORTH-EAST REGIONIOM · Ghana
- MEDICAL EQUIPMENT FOR 3 COMMUNITIES IN NORTH EAST REGIONIOM · Ghana
- Advocacy Services for Children, Young People & Adults.Plymouth City Council · United Kingdom
- YPO - 001284 Community & Healthcare Technology Equipment & Associated ServicesYorkshire Purchasing Organisation · United Kingdom
FreeTender mirrors this notice for reference. Verify the details and bid on the official portal.
Verify & apply on the official portal →