Poland – Medical consumables – Dostawy jednorazowych endoskopów do monitora do endoskopii Ambu aView 2 Advance (Ambu A/S), przetworników do pomiaru IBP, osprzętu do analizatora do pomiaru gazów oddechowych producenta Quintron Instruments typ Breath Tracker S.C.
Issued by Specjalistyczny Szpital im. E. Szczeklika w Tarnowie · via TED — Tenders Electronic Daily (EU)
- Published
- 5 Sept 2026
- Closes
- 5 Oct 2026, 23:59 UTC
- Value
- PLN 1,08,222.1
- Reference
- 608112-2026
- Location
- Poland
- Sector
- Healthcare & Pharma
- Type
- goods
Details
Dostawy jednorazowych endoskopów do monitora do endoskopii Ambu aView 2 Advance (Ambu A/S), przetworników do pomiaru IBP, osprzętu do analizatora do pomiaru gazów oddechowych producenta Quintron Instruments typ Breath Tracker S.C.. Zamawiający podzielił przedmiot zamówienia na 3 pakiety. Zakres rzeczowy ujęty w Pakietach Nr 1–3 określa Formularz Cenowy stanowiący Załącznik Nr 1 do SWZ, wymagane parametry przedmiotu zamówienia określono w Załączniku Nr 1 do SWZ
Lots Lot 1 — Pakiet Nr 1 - Jednorazowe endoskopy do monitora do endoskopii Ambu aView 2 Advance (Ambu A/S) (estimated 108222.1): Dostawy jednorazowych endoskopów do monitora do endoskopii Ambu aView 2 Advance (Ambu A/S) w ilościach i o parametrach określonych w Załączniku Nr 1 do SWZ. Lot 2 — Pakiet Nr 2 - Przetwornik do pomiaru IBP (krwawy pomiar ciśnienia) (estimated 4000): Dostawy przetwornika do pomiaru IBP (krwawy pomiar ciśnienia) w ilościach i o parametrach określonych w Załączniku Nr 1 do SWZ. Lot 3 — Pakiet Nr 3 - Osprzęt do analizatora do pomiaru gazów oddechowych producenta Quintron Instruments typ Breath Tracker S.C. ( nr.kat. Analizatora QT05001-M ) (estimated 39490.41): Dostawy osprzętu do analizatora do pomiaru gazów oddechowych producenta Quintron Instruments typ Breath Tracker S.C. ( nr.kat. Analizatora QT05001-M ) w ilościach i o parametrach określonych w Załączniku Nr 1 do SWZ.
Buyer: Specjalistyczny Szpital im. E. Szczeklika w Tarnowie
Buyer country: POL
Procedure: open
CPV code: 33140000
Full notice, tender documents and how to bid are on the official TED page (link above).
Context for bidders
We hold 2 notices from Specjalistyczny Szpital im. E. Szczeklika w Tarnowie, going back to August 2026 — 2 of them still open. There are 403 open Healthcare & Pharma tenders in Poland. This one closes in 31 days.
More from this buyer
Similar Healthcare & Pharma tenders
- Poland – Endoscopy, endosurgery devices – Dostawa narzędzi endoskopowych dla potrzeb Pracowni Endoskopowej i Klinicznego Oddziału Chirurgii Ogólnej i Onkologicznej w WSZ w Płocku.· closes 2 Oct
- Poland – Pharmaceutical products – Zakup panitumumabu dla Oddziału Chemioterapii· closes 19 Sept
- Poland – Medical equipments – Zakup urządzeń oraz sprzętu medycznego dla Zakładu Patomorfologii Katowickiego Centrum Onkologii· closes 12 Sept
- Poland – CT scanners – 228/PN/2026 Dostawa sprzętu medycznego wraz z wykonaniem prac adaptacyjnych dla UCK.· closes 10 Oct
- Poland – Ultrasonic unit – DOSTAWA APARATÓW USG· closes 3 Oct
Documents
- TED-official-notice-608112-2026.pdfDownload (pdf)
Before you bid on this tender
A quick checklist to help you decide whether to bid and prepare a compliant submission for this healthcare & pharma opportunity. Always verify the details on the official source.
- Confirm the exact closing date and time (and time zone) on the official portal — deadlines are strict and can be revised by a corrigendum.
- Read the full notice and every attached document, including the scope, specifications and any bill of quantities or terms of reference.
- Check the eligibility criteria — prior similar experience, annual turnover, certifications and registrations — and make sure you qualify before investing effort.
- Prepare any earnest-money deposit (EMD) or bid security and the required formats early; missing or wrongly-formatted documents are a common cause of rejection.
- Note how bids must be submitted (online or physical), in what format, and whether a digital signature or portal registration is required.
- Watch for corrigenda and clarifications right up to the deadline — requirements and dates can change.
More Healthcare & Pharma tenders
- Germany – Pharmaceutical products – Abschluss nicht-exklusiver Rabattvereinbarungen nach § 130a Abs. 8 SGB V zu den genannten Wirkstoffen mit Abschlussmöglichkeit im Rahmen des sogenannten Open-House-Verfahrens.KKH Kaufmännische Krankenkasse · Germany
- Poland – Antiseptics and disinfectants – DOSTAWY PREPARATÓW MYJĄCYCH ORAZ DEZYNFEKCYJNYCH DLA WOJEWÓDZKIEGO SZPITALA SPECJALISTYCZNEGO W LEGNICYWOJEWÓDZKI SZPITAL SPECJALISTYCZNY W LEGNICY · Poland
- Poland – Chemical reagents – Sukcesywna dostawa standardowych odczynników chemicznych i podłoży mikrobiologicznych dla jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu - liczba części 22Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu · Poland
- North Macedonia – Food, beverages, tobacco and related products – Purchase of Food productsPHI Psychiatric Hospital Negorci · North Macedonia
- Italy – Social work services with accommodation – Procedura ad evidenza pubblica per l’affidamento, mediante concessione di valorizzazione di un bene immobile di proprietà del Comune di Ugento denominata Dott. Francesco Mazzeo, adibito a R.S.A. di mantenimento anziani – di tipo A, di cui al Regolamento Regionale, n.CUC - Unione dei Comuni Terra di Leuca · Italy
FreeTender mirrors this notice for reference. Verify the details and bid on the official portal.
Verify & apply on the official portal →