Poland – Medical consumables – Dostawa specjalistycznego sprzętu medycznego dla Pracowni Hemodynamiki wraz z najmem urządzeń, znak sprawy 4WSzKzP.SZP.2612.94.2026
Issued by 4. Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej we Wrocławiu · via TED — Tenders Electronic Daily (EU)
- Published
- 3 Sept 2026
- Closes
- 2 Oct 2026, 23:59 UTC
- Reference
- 597738-2026
- Location
- Poland
- Sector
- Healthcare & Pharma
- Type
- goods
Details
Przedmiot zamówienia: obejmuje dostawę specjalistycznego sprzętu medycznego dla Pracowni Hemodynamiki wraz z najmem urządzeń opisanych w 32 pakietach. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2 do SWZ Formularz cenowy. Kody CPV: 33140000-3 Materiały medyczne; 33141320-9 Igły medyczne; 33182220-7 zastawki serca; 33100000-1 Urządzenia medyczne PA01-7 wynajem
Lots
Lot 1 — Pakiet 1: Pakiet 1 Stentgraft CPV 33140000-3
Lot 2 — Pakiet 2: Pakiet 2 Stenty chromowo-kobaltowe hybrydowe uwalniające sirolimus oraz pokryte pasywnie CPV 33140000-3
Lot 3 — Pakiet 3: Pakiet 3 Cewniki CPV 33140000-3
Lot 4 — Pakiet 4: Pakiet 4 Mikrocewnik CPV 33140000-3
Lot 5 — Pakiet 5: Pakiet 5 Bioresorbowalne rusztowanie magnezowe CPV 33140000-3
Lot 6 — Pakiet 6: Pakiet 6 Balon lekowy pokryty paklitakselem, zawór hemostatyczny CPV 33140000-3
Lot 7 — Pakiet 7: Pakiet 7 Introduktory dotętnicze CPV: 33140000-3
Lot 8 — Pakiet 8: Pakiet 8 Strzykawka z nanometrem CPV 33140000-3
Lot 9 — Pakiet 9: Pakiet 9 Introduktor, cewnik do litotrypsji CPV 33140000-3
Lot 10 — Pakiet 10: Pakiet 10 Prowadniki do PTA, cewnik balonowy CPV 33140000-3
Lot 11 — Pakiet 12: Pakiet 12 Cewnik prowadzący do PCI CPV 33140000-3
Lot 12 — Pakiet 11: Pakiet 11 Cewniki balonowe wieńcowe typu non – compliant CPV 33140000-3
Lot 13 — Pakiet 13: Pakiet 13 Cewnik balonowy do PCI CPV 33140000-3
Lot 14 — Pakiet 14: Pakiet 14 Stenty do naczyń wieńcowych uwalniających lek antyproliferacyjny z polimeru przeznaczone do trudnych zmian oraz dużych naczyń CPV 33140000-3
Lot 15 — Pakiet 15: Pakiet 15 Cewnik do aspiracji skrzeplin CPV 33140000-3
Lot 16 — Pakiet 16: Pakiet 16 Zastawka aortalna CPV 33182220-7
Lot 17 — Pakiet 17: Pakiet 17 Elektrody do czasowej stymulacji serca CPV 33140000-3, 33141320-9
Lot 18 — Pakiet 18: Pakiet 18 Sonda do USG wewnątrznaczyniowego wraz z najmem konsoli IVUS CPV 33140000-3, 33100000-1 PA01-7 Wynajem
Lot 19 — Pakiet 19: Pakiet 19 Urządzenia do zamykania uszka lewego przedsionka wraz z koszulką dostępową CPV 33140000-3
Lot 20 — Pakiet 20: Pakiet 20 Prowadnik do TAVI, cewnik diagnostyczny CPV 33140000-3
Lot 21 — Pakiet 21: Cewnik balonowy do dużych naczyń, cewnik balonowy do PCI do doprężeń, cewnik prowadzący CPV 33140000-3
Lot 22 — Pakiet 22: Pakiet 22 System do analizy IVUS i FFR CPV 33140000-3, 33100000-1 PA01-7 Wynajem
Lot 23 — Pakiet 23: Pakiet 23 Prowadniki angiograficzne pokryte PTFE CPV 33140000-3
Lot 24 — Pakiet 24: Pakiet 24 Prowadniki angiograficzne CPV 33140000-3
Lot 25 — Pakiet 25: Pakiet 25 Cewnik balonowy CPV 33140000-3 Materiały medyczne
Lot 26 — Pakiet 26: Pakiet 26 System do aterektomii orbitalnej CPV 33140000-3
Lot 27 — Pakiet 27: Pakiet 27 Stent rozprężany na balonie, stenty wieńcowe kobaltowo-chromowe powlekane substancją antyproliferacyjną – EVEROLIMUS CPV 33140000-3 Lot 28 — Pakiet 28: Pakiet 28 Prowadnik do PCI, prowadniki zabiegowe, prowadnik do cewników balonowych, cewnik balonowy uniwersalny, przedłużacz CPV 33140000-3
Lot 29 — Pakiet 29: Pakiet 29 Okludery, prowadniki, cewniki balonowe CPV 33140000-3
Lot 30 — Pakiet 30: Pakiet 30 Zestaw do zamykania uszka lewego przedsionka CPV 33140000-3
Lot 31 — Pakiet 31: Pakiet 31 Cewnik do litotrypsji, generator CPV 33140000-3, 33100000-1 PA01-7 Wynajem
Lot 32 — Pakiet 32: Pakiet 32 Mikrocewnik pomiarowy do badania FFR, konsola, CPV: 33140000-3 Materiały medyczne, 33100000-1 PA01-7 Wynajem
Buyer: 4. Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej we Wrocławiu
Buyer country: POL
Procedure: open
CPV code: 33140000
Full notice, tender documents and how to bid are on the official TED page (link above).
Context for bidders
We hold 4 notices from 4. Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej we Wrocławiu, going back to August 2026 — 4 of them still open. There are 313 open Healthcare & Pharma tenders in Poland. This one closes in 30 days.
More from this buyer
- Poland – Blood-testing reagents – DOSTAWA ODCZYNNIKÓW DO WYKONYWANIA BADAŃ WRAZ Z NAJMEM ANALIZATORÓW PARAMETRÓW KRYTYCZNYCH· closes 30 Sept
- Poland – Laboratory reagents – DOSTAWA SZYBKICH TESTÓW Z ZAKRESU TOKSYKOLOGII ORAZ BARWNIKÓW ANALITYCZNYCH, ODCZYNNIKÓW I TESTÓW WYKRYWAJĄCYCH PATOGENY ZAKAŹNE WRAZ Z NAJMEM URZĄDZENIA DO ODCZYTU TESTÓW PRZEZ OKRES 24 MIESIĘCY· closes 29 Sept
- Poland – Disposable non-chemical medical consumables and haematological consumables – Dostawa jednorazowego sprzętu medycznego· closes 8 Sept
Similar Healthcare & Pharma tenders
- Poland – Medical equipments – Dostawa aparatu EEG na potrzeby 105 Kresowego Szpitala Wojskowego z Przychodnią SP ZOZ w Żarach· closes 29 Sept
- Poland – Pharmaceutical products – NZP.271.135.2026 Dostawa produktów leczniczych – import docelowy dla Wojewódzkiego Wielospecjalistycznego Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w Łodzi.· closes 10 Sept
- Poland – Antiseptics and disinfectants – „Dostawa preparatów dezynfekcyjnych do SP ZOZ Szpitala Wielospecjalistycznego w Jaworznie”· closes 8 Sept
- Poland – Medical consumables – Dostawa różnych wyrobów medycznych: zestawy do inwazyjnego pomiaru ciśnienia, zestawy do drenażu, elektrody EKG, żele, worki na mocz, papiery EKG, osłony na USG, shunty szyjne, trokary, zestawy do zbiórki stolca, cewniki, dreny i butelki Redona, pokrowce na osłonę tarczycy, elektrody bierne, folie antybakteryjne, blokery oskrzelowe, rurki dwuświatłowe, kieliszki· closes 9 Sept
- Poland – Microbiological cultures – Dostawę materiałów dla potrzeb Pracowni Mikrobiologii· closes 29 Sept
Documents
- TED-official-notice-597738-2026.pdfDownload (pdf)
Before you bid on this tender
A quick checklist to help you decide whether to bid and prepare a compliant submission for this healthcare & pharma opportunity. Always verify the details on the official source.
- Confirm the exact closing date and time (and time zone) on the official portal — deadlines are strict and can be revised by a corrigendum.
- Read the full notice and every attached document, including the scope, specifications and any bill of quantities or terms of reference.
- Check the eligibility criteria — prior similar experience, annual turnover, certifications and registrations — and make sure you qualify before investing effort.
- Prepare any earnest-money deposit (EMD) or bid security and the required formats early; missing or wrongly-formatted documents are a common cause of rejection.
- Note how bids must be submitted (online or physical), in what format, and whether a digital signature or portal registration is required.
- Watch for corrigenda and clarifications right up to the deadline — requirements and dates can change.
More Healthcare & Pharma tenders
- Day to day cleaning repairing and maintenance of Staff Qtr Colony 1B 1C JMQ DMQ near hospital DAV Colony B type DMQ Lal Maidaan Workshop colony Rescue colony Residential Building of Bishrampur colony of Bishrampur Area for 2 yearsSouth Eastern Coalfields Limited · Bishrampur Area · India
- Procurement of services on 51 person on Outsourcing basis for General Hospital, Nilphamari F/YMinistry of Health and Family Welfare, Health Services Division, Directorate General of Health Services (DGHS), Nilphamari 250 bed District Hospital, Nilphamari · Bangladesh
- PROCUREMENT OF HOMOEOPATHIC MEDICINESNational Institute of Homeopathy · Maintenance-cum-Store Section - NIH · India
- Poland – Microbiological cultures – Dostawę materiałów dla potrzeb Pracowni MikrobiologiiŚląskie Centrum Chorób Serca w Zabrzu · Poland
- Poland – Medical consumables – Dostawa różnych wyrobów medycznych: zestawy do inwazyjnego pomiaru ciśnienia, zestawy do drenażu, elektrody EKG, żele, worki na mocz, papiery EKG, osłony na USG, shunty szyjne, trokary, zestawy do zbiórki stolca, cewniki, dreny i butelki Redona, pokrowce na osłonę tarczycy, elektrody bierne, folie antybakteryjne, blokery oskrzelowe, rurki dwuświatłowe, kieliszkiKrakowski Szpital Specjalistyczny im. św. Jana Pawła II · Poland
FreeTender mirrors this notice for reference. Verify the details and bid on the official portal.
Verify & apply on the official portal →