Poland – Laboratory reagents – Sukcesywna dostawa zużywalnych materiałów laboratoryjnych w 3 pakietach dla jednostek organizacyjnych Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego
Issued by Gdański Uniwersytet Medyczny · via TED — Tenders Electronic Daily (EU)
- Published
- 2 Sept 2026
- Closes
- 28 Sept 2026, 23:59 UTC
- Reference
- 593119-2026
- Location
- Poland
- Sector
- Healthcare & Pharma
- Type
- goods
Details
Zmiany i wyjaśnienie treści SWZ oraz inne dokumenty zamówienia bezpośrednio związane z postępowaniem o udzielenie zamówienia będą udostępniane na stronie internetowej: https://platformazakupowa.pl/transakcja/1363997 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa zużywalnych materiałów laboratoryjnych w 3 pakietach dla jednostek organizacyjnych Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. 2. Na przedmiot zamówienia składają się następujące pakiety, opisane szczegółowo w załączniku nr 3 do ni-niejszej SWZ: Pakiet 1 – zużywalne materiały laboratoryjne Pakiet 2 – zużywalne materiały laboratoryjne Pakiet 2 – zużywalne materiały laboratoryjne 3. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych w zakresie opisanych pakietów od 1 do 3. Każdemu z Wykonawców przysługuje możliwość złożenia oferty na wybrany przez siebie pakiet lub pakiety. 4. Ilości poszczególnych produktów zostały podane szacunkowo na okres 12 miesięcy od daty zawarcia Umowy. Zamawiający zastrzega sobie prawo do niezrealizowania 50% wartości zamówienia podstawowego, bez ko-nieczności zmiany warunków Umowy (dotyczy Pakiet 1-3) 5. Wymagany termin ważności artykułów będących przedmiotem zamówienia dla każdej z dostaw co najmniej 12 miesięcy, z wyłączeniem tego przedmiotu zamówienia, dla którego producent zastrzegł krótszy termin ważności liczony od daty dostawy towaru (dotyczy Pakiet 1-3) 9. W związku z art. 5k rozporządzenia Rady (UE) 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz. Urz. UE. Nr L 229 z 31.07.2014, str. 1) w brzmieniu nadanym rozporządzeniem Rady (UE) 2022/576 z dnia 8 kwietnia 2022 r. oraz w brzmieniu nadanym rozporządzeniem Rady (UE) 2025/2033 z 23 października 2025 r. w sprawie zmiany rozporządzenia (UE) nr 833/2014 dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukra-inie (Dz. Urz. UE nr L 111 z 08.04.2022, str. 1, oraz Dz.Urz. UE nr L 2033 z 23.10.2025, str. 1, ze zm.), Zamawiający informuje, że nie udzieli zamówienia publicznego objętego zakresem dyrektyw w sprawie zamówień publicznych, a także zakresem art. 10 ust. 1 i 3, art. 10 ust. 6 lit. a)–e), art. 10 ust. 8, 9 i 10, art. 11, 12, 13 i 14 dyrektywy 2014/23/UE, art. 7 lit a)-d), art. 8, art. 10 lit. b)–f) i lit. h)–j) dyrektywy 2014/24/UE, art. 18, art. 21 lit. b)–e) i lit. g)–i), art. 29 i 30 dyrektywy 2014/25/UE oraz art. 13 lit. a)–d), lit. f)–h) i lit. j) dyrektywy 2009/81/WE na rzecz lub z udziałem: a) obywateli rosyjskich lub osób fizycznych zamieszkałych w Rosji lub prawnych, podmiotów lub organów z siedzibą w Rosji; b) osób prawnych, podmiotów lub organów, do których prawa własności bezpośrednio lub pośrednio w ponad 50 % należą do osoby fizycznej lub prawnej, podmiotu lub organu, o których mowa w lit. a) niniejszego ustępu; lub c) osób fizycznych lub prawnych, podmiotów lub organów działających w imieniu lub pod kierunkiem osoby fizycznej lub prawnej, podmiotu lub organu o których mowa w lit. a) lub b) niniejszego ustępu, w tym podwykonawców, dostawców lub podmiotów, na których zdolności polega się w rozumieniu dyrektyw w sprawie zamówień publicznych, w przypadku, gdy przypada na nich ponad 10 % wartości zamówienia. 12. W celu potwierdzenia, że wobec Wykonawcy nie zachodzi którakolwiek z przesłanych wyszczególnionych w ust. 11 powyżej, do oferty należy załączyć oświadczenie – załącznik nr 5 do SWZ – w postaci elektronicznej opatrzone kwalifikowanym podpisem elektronicznym. 13. W przypadku wspólnego ubiegania się o zamówienie przez Wykonawców oświadczenie, o którym mowa w ust. 12 powyżej, składa każdy z wykonawców wspólnie ubiegających się o zamówienie. 14. Szczegółowe postanowienia dotyczące wykonywania zobowiązań odnoszących się do niniejszego zamówienia zawarto w projekcie umowy – załącznik nr 4 do SWZ.
Lots Lot 1 — Pakiet 1 –zużywalne materiały laboratoryjne: Sukcesywna dostawa zużywalnych materiałów laboratoryjnych w 3 pakietach dla jednostek organizacyjnych Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Lot 2 — Pakiet 2 - zużywalne materiały laboratoryjne: Sukcesywna dostawa zużywalnych materiałów laboratoryjnych w 3 pakietach dla jednostek organizacyjnych Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Lot 3 — Pakiet 3 - zużywalne materiały laboratoryjne: sukcesywna dostawa zużywalnych materiałów laboratoryjnych w 3 pakietach dla jednostek organizacyjnych Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego.
Buyer: Gdański Uniwersytet Medyczny
Buyer country: POL
Procedure: open
CPV code: 33696500
Full notice, tender documents and how to bid are on the official TED page (link above).
Context for bidders
There are 223 open Healthcare & Pharma tenders in Poland. This one closes in 27 days.
Similar Healthcare & Pharma tenders
- Poland – Medical equipments – Dostawa chirurgicznego systemu robotycznego z wyposażeniem oraz wykonaniem niezbędnych prac adaptacyjno – instalacyjnych· closes 19 Sept
- Poland – Medical consumables – Dostawa sprzętu medycznego do zabiegów OPCAB· closes 18 Sept
- Poland – Domestic animal nurseries – Utrzymanie i zapewnienie opieki weterynaryjnej bezdomnym zwierzętom odłowionym z terenu Miasta Zduńska Wola w latach 2027 r. i 2028 r.· closes 9 Sept
- Poland – Medical equipments – Zakup aparatury medycznej (zgodnie z umową UMIA/PZ/C/OM/VI/P2/102/8/2026)· closes 12 Sept
- Poland – Medical equipments – Dostawa sprzętu i aparatury medycznej na potrzeby 105 Kresowego Szpitala Wojskowego z Przychodnią SP ZOZ w Żarach· closes 26 Sept
Documents
- TED-official-notice-593119-2026.pdfDownload (pdf)
Before you bid on this tender
A quick checklist to help you decide whether to bid and prepare a compliant submission for this healthcare & pharma opportunity. Always verify the details on the official source.
- Confirm the exact closing date and time (and time zone) on the official portal — deadlines are strict and can be revised by a corrigendum.
- Read the full notice and every attached document, including the scope, specifications and any bill of quantities or terms of reference.
- Check the eligibility criteria — prior similar experience, annual turnover, certifications and registrations — and make sure you qualify before investing effort.
- Prepare any earnest-money deposit (EMD) or bid security and the required formats early; missing or wrongly-formatted documents are a common cause of rejection.
- Note how bids must be submitted (online or physical), in what format, and whether a digital signature or portal registration is required.
- Watch for corrigenda and clarifications right up to the deadline — requirements and dates can change.
More Healthcare & Pharma tenders
- Poland – Pharmaceutical products – ZP/CZD/100/26 Dostawa odczynników, kalibratorów, płynów systemowych, akcesoriów i materiałów kontrolnych niezbędnych do wykonywania badań z zakresu biochemii i immunochemii w surowicy i moczu wraz z dzierżawą dwóch analizatorów biochemiczno-immunochemicznych głównego i pomocniczego (backup).Instytut "Pomnik-Centrum Zdrowia Dziecka" · Poland
- Poland – Repair and maintenance services of medical equipment – Przeglądy oraz serwisy pogwarancyjne urządzeń medycznychKatowickie Centrum Onkologii · Poland
- Spain – Systems analysis and programming services – Servicios de gestión y evolución de la plataforma de gestores de base de datos y servidores de aplicaciones del Servicio Gallego de Salud.Servicio Gallego de Salud · Spain
- Poland – Dressings – Dostawa wyrobów medycznych jednorazowego użytku, w tym opatrunki, strzykawki, produkty biobójcze oraz inne różne urządzenia i produkty medyczne dla Wojskowego Instytutu Medycznego - PIBWojskowy Instytut Medyczny - Państwowy Instytut Badawczy · Poland
- Poland – Miscellaneous health services – Świadczenie usług medycznych z zakresu badań osób zatrzymanych przez Policję do celów prewencyjnych i procesowychKomenda Wojewódzka Policji w Opolu · Poland
FreeTender mirrors this notice for reference. Verify the details and bid on the official portal.
Verify & apply on the official portal →