Poland – Laboratory reagents – Dostawy materiałów niezbędnych do prowadzenia badań w zakresie szybkiej identyfikacji drobnoustrojów i oznaczania mechanizmów oporności na aparacie FilmArray Torch (nr katalogowy HTFA-ASY-0104) producent bioFireDiagnostics oraz wymazówek i podłoży transportowych stanowiących dodatkowe wyposażenie niezbędne do wykonywania testów w technologii multiplex PCR
Issued by Specjalistyczny Szpital im. E. Szczeklika w Tarnowie · via TED — Tenders Electronic Daily (EU)
- Published
- 6 Sept 2026
- Closes
- 6 Oct 2026, 23:59 UTC
- Value
- PLN 8,54,740.35
- Reference
- 610112-2026
- Location
- Poland
- Sector
- Healthcare & Pharma
- Type
- goods
Details
Dostawy materiałów niezbędnych do prowadzenia badań w zakresie szybkiej identyfikacji drobnoustrojów i oznaczania mechanizmów oporności na aparacie FilmArray Torch (nr katalogowy HTFA-ASY-0104) producent bioFireDiagnostics oraz wymazówek i podłoży transportowych stanowiących dodatkowe wyposażenie niezbędne do wykonywania testów w technologii multiplex PCR. Zamawiający podzielił przedmiot zamówienia na 2 pakiety. Zakres rzeczowy ujęty w Pakietach Nr 1–2 określa Formularz cenowy stanowiący Załącznik Nr 1 do SWZ, wymagane parametry przedmiotu zamówienia określono w Załączniku Nr 1 i Załączniku Nr 6 do SWZ.
Lots Lot 1 — Pakiet Nr 1 - Materiały niezbędne do prowadzenia badań w zakresie szybkiej identyfikacji drobnoustrojów i oznaczania mechanizmów oporności na aparacie FilmArray Torch (nr katalogowy HTFA-ASY-0104) producenta bioFireDiagnostics (estimated 854740.35): Dostawy materiałów niezbędnych do prowadzenia badań w zakresie szybkiej identyfikacji drobnoustrojów i oznaczania mechanizmów oporności na aparacie FilmArray Torch (nr katalogowy HTFA-ASY-0104) producenta bioFireDiagnostics wymienionych i opisanych w pozycji nr 1-6 Formularza cenowego – Załącznik Nr 1 do SWZ, o parametrach technicznych określonych w Załączniku Nr 6 do SWZ. Lot 2 — Pakiet Nr 2 - Wymazówki i podłoża transportowe stanowiące dodatkowe wyposażenie niezbędne do wykonywania testów w technologii multiplex PCR (estimated 5088.2): Dostawy wymazówek i podłoży transportowych stanowiących dodatkowe wyposażenie niezbędne do wykonywania testów w technologii multiplex PCR wymienionych i opisanych w pozycji nr 1-2 Formularza cenowego – Załącznik Nr 1 do SWZ, o parametrach technicznych określonych w Załączniku Nr 6 do SWZ.
Buyer: Specjalistyczny Szpital im. E. Szczeklika w Tarnowie
Buyer country: POL
Procedure: open
CPV code: 33696500
Full notice, tender documents and how to bid are on the official TED page (link above).
Context for bidders
We hold 3 notices from Specjalistyczny Szpital im. E. Szczeklika w Tarnowie, going back to August 2026 — 3 of them still open. There are 499 open Healthcare & Pharma tenders in Poland. This one closes in 31 days.
More from this buyer
- Poland – Medical consumables – Dostawy jednorazowych endoskopów do monitora do endoskopii Ambu aView 2 Advance (Ambu A/S), przetworników do pomiaru IBP, osprzętu do analizatora do pomiaru gazów oddechowych producenta Quintron Instruments typ Breath Tracker S.C.· closes 6 Oct
- Poland – Hospital beds – Dostawa łóżek szpitalnych i szafek przyłóżkowych· closes 26 Sept
Similar Healthcare & Pharma tenders
- Poland – Medical consumables – DOSTAWA MATERIAŁÓW OPATRUNKOWYCH 4· closes 22 Sept
- Poland – Pharmaceutical products – „Dostawa produktów leczniczych, środków specjalnego przeznaczenia żywieniowego, wyrobów medycznych, glukometrów, płynów kontrolnych oraz pasków do glukometrów do Apteki SP ZOZ Szpitala Wielospecjalistycznego w Jaworznie”· closes 7 Oct
- Poland – Miscellaneous medical devices and products – Dostawa pozostałych materiałów medycznych· closes 17 Sept
- Poland – Mammography devices – Dostawa Mammografu screeningowego dla DCOPiH we Wrocławiu wraz z koniecznym wyposażeniem dodatkowym, instalacją i uruchomieniem.· closes 14 Oct
- Poland – Medical consumables – Sukcesywne dostawy artykułów jednorazowego użytku oraz drobnego sprzętu medycznego dla Zespołu Opieki Zdrowotnej w Bolesławcu· closes 15 Sept
Documents
- TED-official-notice-610112-2026.pdfDownload (pdf)
Before you bid on this tender
A quick checklist to help you decide whether to bid and prepare a compliant submission for this healthcare & pharma opportunity. Always verify the details on the official source.
- Confirm the exact closing date and time (and time zone) on the official portal — deadlines are strict and can be revised by a corrigendum.
- Read the full notice and every attached document, including the scope, specifications and any bill of quantities or terms of reference.
- Check the eligibility criteria — prior similar experience, annual turnover, certifications and registrations — and make sure you qualify before investing effort.
- Prepare any earnest-money deposit (EMD) or bid security and the required formats early; missing or wrongly-formatted documents are a common cause of rejection.
- Note how bids must be submitted (online or physical), in what format, and whether a digital signature or portal registration is required.
- Watch for corrigenda and clarifications right up to the deadline — requirements and dates can change.
More Healthcare & Pharma tenders
- 神木市卫生健康局神木市锦界镇中心卫生院(神木市医院第一分院)专用设备采购项目招标公告神木市卫生健康局 · China
- 子洲县环境卫生所子洲县生活垃圾填埋场2026年下半年渗滤液处理服务竞争性磋商公告子洲县环境卫生所 · China
- Rabies Antiserumمستشفى الجبيل · Saudi Arabia
- 咸阳市中心医院宫腹腔镜等医疗设备(二次)招标公告咸阳市中心医院 · China
- Registro de preços consignado em ATA para eventual contratação de empresa especializada em segurança eletrônica, para locação, instalação e manutenção de solução integrada de…MUNICIPIO DE BAYEUX · PREFEITURA MUNICIPAL DE BAYEUX · Brazil
FreeTender mirrors this notice for reference. Verify the details and bid on the official portal.
Verify & apply on the official portal →