Poland – Laboratory reagents – Dostawa przeciwciał, odczynników i akcesoriów dla Zakładu Patomorfologii.
Issued by Kujawsko – Pomorskie Centrum Pulmonologii w Bydgoszczy · via TED — Tenders Electronic Daily (EU)
- Published
- 6 Sept 2026
- Closes
- 8 Oct 2026, 23:59 UTC
- Reference
- 608693-2026
- Location
- Poland
- Sector
- Healthcare & Pharma
- Type
- goods
Details
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa przeciwciał, odczynników i akcesoriów dla Zakładu Patomorfologii: Pakiet 1 - Odczynniki do barwienia HE oraz barwnik Mucykarmin do barwienia substancji śluzowych w komórkach nowotworowych. Pakiet 2 - Odczynniki do obróbki cytologicznej. Pakiet 3 - Pojemniki z 10% formaliną buforowaną fosforanami o pH 7,2-7,4 (system zamknięty) o pojemności utrwalacza minimum 20 ml, do drobnego materiału tkankowego i cytobloków. Pakiet 4 - Odczynnik do usuwania parafiny z powierzchni urządzeń. Pakiet 5 - Zestawy do wykonania cytobloków ze skąpego materiału. Pakiet 6 - Odczynniki do pH-metru CP-411. Pakiet 7 - Przeciwciała: STAT6, TLE1, MNDA, HEP PAR 1, Parafibromin, Myogenin, BRAF V600E do barwiarki BenchMark Ultra. Pakiet 8 - Przeciwciała, odczynniki oraz akcesoria do wykonania minimum 18 000 oznaczeń immunohistochemicznych w barwiarce BenchMark Ultra. Pakiet 9 - Przeciwciało stężone PD-L1 klon 22C3, odczynniki oraz szkiełka kontrolne do barwiarki BenchMark Ultra. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z kodami CPV znajduje się w Formularzach cenowych /Przedmiotu zamówienia, stanowiących załączniki od nr 1-1 do nr 1-9 do SWZ.
Lots Lot 1 — Pakiet 1 Odczynniki do barwienia HE oraz barwnik Mucykarmin do barwienia substancji śluzowych w komórkach nowotworowych.: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z kodami CPV znajduje się w Formularzu cenowym/Przedmiot zamówienia, stanowiącym załącznik nr 1-1 SWZ. Lot 2 — Pakiet 2 Odczynniki do obróbki cytologicznej: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z kodami CPV znajduje się w Formularzu cenowym/Przedmiot zamówienia, stanowiącym załącznik nr 1-2 SWZ. Lot 3 — Pakiet 3 Pojemniki z 10% formaliną buforowaną fosforanami o pH 7,2-7,4 (system zamknięty) o pojemności utrwalacza minimum 20 ml, do drobnego materiału tkankowego i cytobloków.: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z kodami CPV znajduje się w Formularzu cenowym/Przedmiot zamówienia, stanowiącym załącznik nr 1-3 SWZ. Lot 4 — Pakiet 4 Odczynnik do usuwania parafiny z powierzchni urządzeń: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z kodami CPV znajduje się w Formularzu cenowym/Przedmiot zamówienia, stanowiącym załącznik nr 1-4 SWZ. Lot 5 — Pakiet 5 Zestawy do wykonania cytobloków ze skąpego materiału: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z kodami CPV znajduje się w Formularzu cenowym/Przedmiot zamówienia, stanowiącym załącznik nr 1-5 SWZ. Lot 6 — Pakiet 6 Odczynniki do pH-metru CP-411: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z kodami CPV znajduje się w Formularzu cenowym/Przedmiot zamówienia, stanowiącym załącznik nr 1-6 SWZ. Lot 7 — Pakiet 7 Przeciwciała: STAT6, TLE1, MNDA, HEP PAR 1, Parafibromin, Myogenin, BRAF V600E do barwiarki BenchMark Ultra: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z kodami CPV znajduje się w Formularzu cenowym/Przedmiot zamówienia, stanowiącym załącznik nr 1-7 SWZ. Lot 8 — Pakiet 8 Przeciwciała, odczynniki oraz akcesoria do wykonania minimum 18 000 oznaczeń immunohistochemicznych w barwiarce BenchMark Ultra: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z kodami CPV znajduje się w Formularzu cenowym/Przedmiot zamówienia, stanowiącym załącznik nr 1-8 SWZ. Lot 9 — Pakiet 9 Przeciwciało stężone PD-L1 klon 22C3, odczynniki oraz szkiełka kontrolne do barwiarki BenchMark Ultra: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z kodami CPV znajduje się w Formularzu cenowym/Przedmiot zamówienia, stanowiącym załącznik nr 1-9 SWZ.
Buyer: Kujawsko – Pomorskie Centrum Pulmonologii w Bydgoszczy
Buyer country: POL
Procedure: open
CPV code: 33696500
Full notice, tender documents and how to bid are on the official TED page (link above).
Context for bidders
We hold 2 notices from Kujawsko – Pomorskie Centrum Pulmonologii w Bydgoszczy, going back to September 2026 — 2 of them still open. There are 499 open Healthcare & Pharma tenders in Poland. This one closes in 33 days.
More from this buyer
Similar Healthcare & Pharma tenders
- Poland – Mammography devices – Dostawa Mammografu screeningowego dla DCOPiH we Wrocławiu wraz z koniecznym wyposażeniem dodatkowym, instalacją i uruchomieniem.· closes 14 Oct
- Poland – Medical consumables – Sukcesywne dostawy artykułów jednorazowego użytku oraz drobnego sprzętu medycznego dla Zespołu Opieki Zdrowotnej w Bolesławcu· closes 15 Sept
- Poland – Medical equipments – Przetarg nieograniczony PN/51SM/07/2026 na dostawy wyrobów medycznych sterylnych do Warszawskiego Szpitala Południowego sp. z o. o. Zadania· closes 12 Sept
- Poland – Miscellaneous medical devices and products – Dostawa pozostałych materiałów medycznych· closes 17 Sept
- Poland – Medical consumables – DOSTAWA MATERIAŁÓW OPATRUNKOWYCH 4· closes 22 Sept
Documents
- TED-official-notice-608693-2026.pdfDownload (pdf)
Before you bid on this tender
A quick checklist to help you decide whether to bid and prepare a compliant submission for this healthcare & pharma opportunity. Always verify the details on the official source.
- Confirm the exact closing date and time (and time zone) on the official portal — deadlines are strict and can be revised by a corrigendum.
- Read the full notice and every attached document, including the scope, specifications and any bill of quantities or terms of reference.
- Check the eligibility criteria — prior similar experience, annual turnover, certifications and registrations — and make sure you qualify before investing effort.
- Prepare any earnest-money deposit (EMD) or bid security and the required formats early; missing or wrongly-formatted documents are a common cause of rejection.
- Note how bids must be submitted (online or physical), in what format, and whether a digital signature or portal registration is required.
- Watch for corrigenda and clarifications right up to the deadline — requirements and dates can change.
More Healthcare & Pharma tenders
- Procurement Of Surgical Instrument for the F.Y 2026-2027 of Khairhat 30 Bed Hospital, Daulatkhan, Bhola.Ministry of Health and Family Welfare, Health Services Division, Directorate General of Health Services (DGHS), Khairhat 30 Bed Hospital, Daulatkhan, Bhola · Bangladesh
- Hospital Bed SheetMinistry of Home Affairs, Prisons Directorate, The Inspector General of Prisons · Bangladesh
- 铁力市铁力镇益康社区卫生服务中心慢性病一体化设备采购竞争性磋商公告铁力市铁力镇益康社区卫生服务中心 · China
- 阳城县医疗集团公开招标阳城县医疗集团阳城县人民医院提升综合服务能力医疗设备采购项目(第二批)的公开招标公告阳城县医疗集团 · China
- Reprocess: Procurement of Android TabletsSindh Integrated Health and Population Project · Pakistan
FreeTender mirrors this notice for reference. Verify the details and bid on the official portal.
Verify & apply on the official portal →