Poland – Fuels – Zamówienie wspólne na dostawę paliwa do pojazdów mechanicznych w systemie sprzedaży bezgotówkowej dla jednostek Województwa Dolnośląskiego, grupa zakupowa
Issued by Województwo Dolnośląskie - Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego · via TED — Tenders Electronic Daily (EU)
- Published
- 4 Sept 2026
- Closes
- 8 Sept 2026, 23:59 UTC
- Reference
- 600984-2026
- Location
- Poland
- Sector
- Energy & Power
- Type
- goods
Details
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa paliw płynnych do pojazdów mechanicznych, w systemie sprzedaży bezgotówkowej przy pomocy bezgotówkowych kart paliwowych dla 33 jednostek Województwa Dolnośląskiego, na stacjach należących do sieci stacji Wykonawcy lub operatora stacji paliw, z którym Wykonawca podpisał stosowną umowę, w szczególności: Benzyna bezołowiowa PB95 – 312 006 litrów, Benzyna bezołowiowa uszlachetniona – 16 895 litrów, Olej napędowy – 2 093 562 litry, Olej napędowy uszlachetniony – 65 306 litrów, Skroplony gaz ropopochodny (LPG) – 69 500 litrów. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunki jego realizacji Wspólny Zamawiający określił w Istotnych postanowieniach umowy (IPU) stanowiących załącznik nr 6 do SWZ oraz w Opisie przedmiotu zamówienia (OPZ) stanowiącym załącznik nr 7 do SWZ. 3. IPU jest wspólne dla każdego z Zamawiających wskazanych w rozdziale I SWZ, w OPZ natomiast wskazano odrębnie zapotrzebowanie na paliwo dla poszczególnych Zamawiających. 4. Ze wskazanymi w rozdziale I SWZ Zamawiającymi wybrany w postępowaniu Wykonawca podpisze odrębne umowy o wykonanie zamówienia publicznego, w zakresie właściwym dla tych Zamawiających, określonym w OPZ.
Lots Lot 1 — Zamówienie wspólne na dostawę paliwa do pojazdów mechanicznych w systemie sprzedaży bezgotówkowej dla jednostek Województwa Dolnośląskiego, grupa zakupowa GZP4.: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa paliw płynnych do pojazdów mechanicznych, w systemie sprzedaży bezgotówkowej przy pomocy bezgotówkowych kart paliwowych dla 33 jednostek Województwa Dolnośląskiego, na stacjach należących do sieci stacji Wykonawcy lub operatora stacji paliw, z którym Wykonawca podpisał stosowną umowę, w szczególności: Benzyna bezołowiowa PB95 – 312 006 litrów, Benzyna bezołowiowa uszlachetniona – 16 895 litrów, Olej napędowy – 2 093 562 litry, Olej napędowy uszlachetniony – 65 306 litrów, Skroplony gaz ropopochodny (LPG) – 69 500 litrów. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunki jego realizacji Wspólny Zamawiający określił w Istotnych postanowieniach umowy (IPU) stanowiących załącznik nr 6 do SWZ oraz w Opisie przedmiotu zamówienia (OPZ) stanowiącym załącznik nr 7 do SWZ. 3. IPU jest wspólne dla każdego z Zamawiających wskazanych w rozdziale I SWZ, w OPZ natomiast wskazano odrębnie zapotrzebowanie na paliwo dla poszczególnych Zamawiających. 4. Ze wskazanymi w rozdziale I SWZ Zamawiającymi wybrany w postępowaniu Wykonawca podpisze odrębne umowy o wykonanie zamówienia publicznego, w zakresie właściwym dla tych Zamawiających, określonym w OPZ.
Buyer: Województwo Dolnośląskie - Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego
Buyer country: POL
Procedure: open
CPV code: 09100000
Full notice, tender documents and how to bid are on the official TED page (link above).
Context for bidders
We hold 4 notices from Województwo Dolnośląskie - Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego, going back to August 2026 — 4 of them still open. They buy mostly in Agriculture & Food, Energy & Power and Transport & Logistics. There are 80 open Energy & Power tenders in Poland. This one closes in 5 days.
More from this buyer
- Poland – Travel agency, tour operator and tourist assistance services – Zapewnienie usług w związku z zagranicznymi misjami i wizytami gospodarczymi w ramach projektu "Going Global 5.0 - Internacjonalizacja Dolnośląskich Przedsiębiorstw"· closes 26 Sept
- Poland – Restaurant and food-serving services – Organizacja i obsługa 2 szkoleń pt. Rozwój przedsiębiorczości kobiet na obszarach wiejskich· closes 10 Sept
- Poland – Canteen and catering services – Usługa cateringowa dla uczestników "XVII Festiwalu Tradycji Dolnego Śląska", który odbędzie się w Operze Wrocławskiej we Wrocławiu· closes 11 Sept
Similar Energy & Power tenders
- Poland – Generator units – Dostawa sprzętu do zaopatrzenia systemu energetycznego i zasilania awaryjnego w ramach realizacji Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej na lata· closes 11 Sept
- Poland – Electricity, heating, solar and nuclear energy – Dostawa energii elektrycznej dla MWiK Kołobrzeg w 2027 r.· closes 8 Oct
- Poland – Electricity distribution and related services – Zakup energii elektrycznej dla Miasta Maków Mazowiecki i jednostek powiązanych· closes 7 Oct
- Poland – Fuels – Dostawa oleju napędowego, oleju opałowego lekkiego oraz benzyny do magazynu Miejskiego Zakładu Komunikacji w Starogardzie Gdańskim· closes 2 Oct
- Poland – Sound or visual signalling apparatus – Dostawa urządzeń sygnalizacyjnych i zabezpieczających dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. – nr grupy· closes 15 Sept
Documents
- TED-official-notice-600984-2026.pdfDownload (pdf)
Before you bid on this tender
A quick checklist to help you decide whether to bid and prepare a compliant submission for this energy & power opportunity. Always verify the details on the official source.
- Confirm the exact closing date and time (and time zone) on the official portal — deadlines are strict and can be revised by a corrigendum.
- Read the full notice and every attached document, including the scope, specifications and any bill of quantities or terms of reference.
- Check the eligibility criteria — prior similar experience, annual turnover, certifications and registrations — and make sure you qualify before investing effort.
- Prepare any earnest-money deposit (EMD) or bid security and the required formats early; missing or wrongly-formatted documents are a common cause of rejection.
- Note how bids must be submitted (online or physical), in what format, and whether a digital signature or portal registration is required.
- Watch for corrigenda and clarifications right up to the deadline — requirements and dates can change.
More Energy & Power tenders
- Emergency Lighting and Siren Systems — Optoelectrical Devices/Assoc HardwaDEPT OF DEFENSE · DEPT OF THE NAVY · USMC · MARCORP I&L · MARINE CORPS INSTALLATIONS COMMAND · MCIPAC · COMMANDING OFFICER · Japan
- Modified CPU Card — Electrical and Electronic Assemblies, Boards, Cards, and Associated HardwareDEPT OF DEFENSE · DEPT OF THE NAVY · NAVSUP · NAVSUP WEAPON SYSTEMS SUPPORT · NAVSUP WSS MECHANICSBURG · NAVSUP WEAPON SYSTEMS SUPPORT MECH · United States
- Motor, Alternating C — Motors, ElectricalDEPT OF DEFENSE · DEPT OF THE NAVY · NAVSUP · NAVSUP WEAPON SYSTEMS SUPPORT · NAVSUP WSS MECHANICSBURG · NAVSUP WEAPON SYSTEMS SUPPORT MECH · United States
- Signal, Conditioner — Gas Turbines and Jet Engines; Non-Aircraft Prime Mover, Aircraft Non-Prime Mover, and ComponentsDEPT OF DEFENSE · DEFENSE LOGISTICS AGENCY · DLA MARITIME · DLA MARITIME MECHANICSBURG · SPRMM1 DLA MECHANICSBURG · United States
- Panel, Control, Elect — Electrical Control EquipmentDEPT OF DEFENSE · DEPT OF THE NAVY · NAVSUP · NAVSUP WEAPON SYSTEMS SUPPORT · NAVSUP WSS MECHANICSBURG · NAVSUP WEAPON SYSTEMS SUPPORT MECH · United States
FreeTender mirrors this notice for reference. Verify the details and bid on the official portal.
Verify & apply on the official portal →