Poland – Electricity, heating, solar and nuclear energy – Dostawa energii elektrycznej na potrzeby Gminy Miejskiej Legionowo wraz z usługą bilansowania handlowego oraz odkupem energii elektrycznej wytworzonej w instalacjach OZE
Issued by Gmina Miejska Legionowo Urząd Miasta Legionowo · via TED — Tenders Electronic Daily (EU)
- Published
- 2 Sept 2026
- Closes
- 29 Sept 2026, 23:59 UTC
- Reference
- 591269-2026
- Location
- Poland
- Sector
- Energy & Power
- Type
- goods
Details
A 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup energii elektrycznej wraz ze sprzedażą energii elektrycznej z OZE oraz usługą bilansowania handlowego na potrzeby Gminy Miejskiej Legionowo. 2. Szacunkowa ilości energii objętej zakupem przez Zamawiającego w okresie 24 miesięcy to 2 088 395 kWh (2,09 Gwh): 1) Taryfa C11 – 116 904 kWh, 2) Taryfa C12A – 306 kWh, 3) Taryfa C12b – 1 717 304 kWh, 4) Taryfa C21 – 190 830 kWh, 5) Taryfa G 11 – 63 051 kWh. 3. Wykaz obiektów Urzędu objętych umową został określony w załączniku nr 1 do projektu umowy Rit.272.(nr).2026. 4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 11.A oraz umowa stanowiąca załącznik nr 10.A do SWZ). B 5. Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej do punktu poboru energii elektrycznej zamawiającego wraz ze sprzedażą energii elektrycznej z OZE oraz usługą bilansowania handlowego. 6. Szacunkowa ilości energii objętej zakupem przez Zamawiającego w okresie 24 miesięcy – 1 700 000 kWh (1700 MWh / 1,70 Gwh): 1) Taryfa C21 – 1 500 000 kWh, 2) Taryfa C11 – 200 000 kWh. 7. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 11.B oraz umowa stanowiąca załącznik nr 10.B do SWZ).
Lots Lot 1 — Dostawa energii elektrycznej na potrzeby Gminy Miejskiej Legionowo wraz z usługą bilansowania handlowego oraz odkupem energii elektrycznej wytworzonej w instalacjach OZE: A 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup energii elektrycznej wraz ze sprzedażą energii elektrycznej z OZE oraz usługą bilansowania handlowego na potrzeby Gminy Miejskiej Legionowo. 2. Szacunkowa ilości energii objętej zakupem przez Zamawiającego w okresie 24 miesięcy to 2 088 395 kWh (2,09 Gwh): 1) Taryfa C11 – 116 904 kWh, 2) Taryfa C12A – 306 kWh, 3) Taryfa C12b – 1 717 304 kWh, 4) Taryfa C21 – 190 830 kWh, 5) Taryfa G 11 – 63 051 kWh. 3. Wykaz obiektów Urzędu objętych umową został określony w załączniku nr 1 do projektu umowy Rit.272.(nr).2026. 4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 11.A oraz umowa stanowiąca załącznik nr 10.A do SWZ). B 5. Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej do punktu poboru energii elektrycznej zamawiającego wraz ze sprzedażą energii elektrycznej z OZE oraz usługą bilansowania handlowego. 6. Szacunkowa ilości energii objętej zakupem przez Zamawiającego w okresie 24 miesięcy – 1 700 000 kWh (1700 MWh / 1,70 Gwh): 1) Taryfa C21 – 1 500 000 kWh, 2) Taryfa C11 – 200 000 kWh. 7. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 11.B oraz umowa stanowiąca załącznik nr 10.B do SWZ).
Buyer: Gmina Miejska Legionowo Urząd Miasta Legionowo
Buyer country: POL
Procedure: open
CPV code: 09300000
Full notice, tender documents and how to bid are on the official TED page (link above).
Context for bidders
There are 53 open Energy & Power tenders in Poland. This one closes in 28 days.
Similar Energy & Power tenders
- Poland – Electricity, heating, solar and nuclear energy – Zakup i dostawa energii elektrycznej w ramach usługi kompleksowej dla Miejskich Wodociągów i Kanalizacji w Bydgoszczy - sp. z o.o.· closes 4 Sept
- Poland – Electricity, heating, solar and nuclear energy – Dostawa energii elektrycznej oraz zakup nadwyżki (odkup) energii elektrycznej w okresie 2027 r. – 2028 r. dla Portu Lotniczego Poznań – Ławica· closes 25 Sept
- Poland – Electronic equipment – Dostawa mobilnego systemu do rozpoznawania i analizy tablic rejestracyjnych· closes 29 Sept
- Poland – Heating oil – SVA/4620-503/2026 Zakup wraz z dostawą oleju opałowego lekkiego do Jednostek Wojskowych· closes 26 Sept
- Poland – Electricity, heating, solar and nuclear energy – Lipnowska Grupa Zakupowa. Dostawa energii elektrycznej w okresie od 01.01.2027r. do 31.12.2027r.· closes 10 Sept
Documents
- TED-official-notice-591269-2026.pdfDownload (pdf)
Before you bid on this tender
A quick checklist to help you decide whether to bid and prepare a compliant submission for this energy & power opportunity. Always verify the details on the official source.
- Confirm the exact closing date and time (and time zone) on the official portal — deadlines are strict and can be revised by a corrigendum.
- Read the full notice and every attached document, including the scope, specifications and any bill of quantities or terms of reference.
- Check the eligibility criteria — prior similar experience, annual turnover, certifications and registrations — and make sure you qualify before investing effort.
- Prepare any earnest-money deposit (EMD) or bid security and the required formats early; missing or wrongly-formatted documents are a common cause of rejection.
- Note how bids must be submitted (online or physical), in what format, and whether a digital signature or portal registration is required.
- Watch for corrigenda and clarifications right up to the deadline — requirements and dates can change.
More Energy & Power tenders
- Germany – Natural gas – Lieferung von GasLandkreis Neunkirchen · Germany
- France – Commissioning of heating installations – Exploitation et maintenance des réseaux de chaleur alimentés par des chaufferies biomasse de Territoire d'Energie Lot-et-GaronneTerritoire d'Energie Lot-et-Garonne · France
- Poland – Installation of road lighting equipment – Oświetlenie przejść dla pieszych na ulicach będących w zarządzie Miejskiego Zarządu Dróg w RzeszowieGmina Miasto Rzeszów - Urząd Miasta Rzeszowa · Poland
- Germany – Low- and medium-voltage cable – KW1 Tausch von Kabelanlagen KabellieferungStadt Nürnberg - Stadtentwässerung und Umweltanalytik Nürnberg · Germany
- Croatia – Voltage transformers – Nabava, doprema i ugradnja energetskih transformatora 110/10,5(21) kV, 20 MVA za TS 110/10(20) kV - 30/10(20) kV PRIMOŠTENHEP-Operator distribucijskog sustava d.o.o. · Croatia
FreeTender mirrors this notice for reference. Verify the details and bid on the official portal.
Verify & apply on the official portal →