Poland – Document management system – Budowa systemu obsługi dofinansowań i refundacji SODiR 3.0 wraz z asystą techniczną, konserwacją i rozwojem
Issued by Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych · via TED — Tenders Electronic Daily (EU)
- Published
- 6 Sept 2026
- Closes
- 17 Sept 2026, 23:59 UTC
- Value
- PLN 4,44,15,631.52
- Reference
- 609223-2026
- Location
- Poland
- Sector
- IT & Telecom
- Type
- goods
Details
4.1. Przedmiotem zamówienia jest: 4.1.1. Zadania nr 1 [w ramach zamówienia podstawowego] – wykonanie dzieła w postaci Wdrożenia, którego rezultatem będzie powstanie i uruchomienie działającego Systemu Obsługi Dofinansowań i Refundacji SODiR 3.0 spełniającego wymagania opisane w PPU, w tym w OPZ. Zadanie nr 1 podzielone jest na poniższe Etapy: 4.1.1.1. Etap 1 – Analiza funkcjonalna Systemu SODiR 3.0, 4.1.1.2. Etap 2 - Budowa Systemu SODiR 3.0. W Etapie 2 Wykonawca wykona migrację danych z Systemu SODiR 2.0 i PAWOR do Systemu SODiR 3.0; 4.1.1.3. Etap 3 – Warsztaty wdrożeniowe, 4.1.1.4. Etap 4 – Start Produkcyjny i Stabilizacja Systemu SODiR 3.0 na Środowisku Produkcyjnym; 4.1.1.5. Etap 5 – Dokumentacja Powykonawcza Systemu SODiR 3.0. 4.1.2. Zadania nr 2 – świadczenie usług Asysty Technicznej i Konserwacji Systemu SODiR 3.0. w zakresie i w sposób opisany w PPU i OPZ, w ramach zamówienia podstawowego oraz w ramach Opcji. 4.1.3. Zadania nr 3 – świadczenie Modyfikacji i Rozwoju Systemu SODiR 3.0 w ramach maksymalnego limitu 60 000 Roboczogodzin. Zadanie nr 3 będzie realizowane w Opcji. dalej jako „Przedmiot Umowy”, „Przedmiot Zamówienia”. 4.1.4. W ramach realizacji Przedmiotu Zamówienia Wykonawca zobowiązuje się także: 4.1.4.1. udzielić Zamawiającemu gwarancji i rękojmi na warunkach szczegółowo opisanych w Paragrafie 12 Załącznika n r 2 do SWZ; 4.1.4.2. przenieść na Zamawiającego autorskie prawa majątkowe oraz prawa zależne do wytworzonych lub dostarczonych podczas realizacji Umowy Utworów na warunkach i zasadach opisanych szczegółowo w Paragrafie 18 Załącznika n r 2 do SWZ; 4.1.4.3. zapewnić Zamawiającemu licencje na korzystanie z Utworów, na warunkach i zasadach opisanych szczegółowo w Paragrafie 18 Załącznika nr 2 do SWZ. 4.1.5. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia, w tym ATiK, MR oraz sposób ich realizacji określają postanowienia Umowy (Załącznik nr 2 do SWZ), w tym zwłaszcza OPZ (Załącznik nr 1 do Umowy) wraz z załącznikami. 4.1.6. W celu uniknięcia wątpliwości Strony potwierdzają, że w zakresie Wdrożenia interes Zamawiającego zostanie zaspokojony wyłącznie w wyniku dostarczenia mu kompletnego, w pełni funkcjonalnego Systemu SODIR 3.0 wraz z Dokumentacją Powdrożeniową, który stanowi dzieło – i tylko w takim wypadku dojdzie do należytego wykonania Umowy w zakresie Wdrożenia. 4.1.7. Szczegóły dotyczące Opcji znajdują się w Projektowane postanowienia Umowy, które zostaną wprowadzone do treści Umowy w sprawie zamówienia publicznego dalej jako „PPU”. 4.2. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia i sposób jego realizacji zawarty jest odpowiednio w Załączniku nr 1 do SWZ z załącznikami Opis Przedmiotu Zamówienia wraz z załącznikami (dalej jako „OPZ”) oraz w Załączniku nr 2 do SWZ (PPU). 4.3. Zamawiający wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę lub Podwykonawcę na podstawie umowy o pracę osoby/osób wykonującej/wykonujących czynności związane z bieżącą obsługą, w szczególności polegające na przyjmowaniu i rejestrowaniu korespondencji, prowadzeniu terminarza spotkań, których wykonanie polega na wykonywaniu pracy w sposób określony w art. 22 Paragraf 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. – Kodeks pracy. (obowiązek ten nie dotyczy sytuacji, gdy prace te będą wykonywane samodzielnie i osobiście przez osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą w postaci tzw. samozatrudnienia jako Podwykonawcy). Szczegóły dotyczące sposobu dokumentowania zatrudnienia oraz kontroli spełniania przez Wykonawcę lub Podwykonawcę wymagań dotyczących zatrudnienia na podstawie umowy o pracę oraz postanowienia dotyczące sankcji z tytułu niespełnienia wyżej wymienionych wymagań zawierają postanowienia PPU.
Lots Lot 1 — Budowa systemu obsługi dofinansowań i refundacji SODiR 3.0 wraz z asystą techniczną konserwacją i rozwojem (estimated 44415631.52): 4.1. Przedmiotem zamówienia jest: 4.1.1. Zadania nr 1 [w ramach zamówienia podstawowego] – wykonanie dzieła w postaci Wdrożenia, którego rezultatem będzie powstanie i uruchomienie działającego Systemu Obsługi Dofinansowań i Refundacji SODiR 3.0 spełniającego wymagania opisane w PPU, w tym w OPZ. Zadanie nr 1 podzielone jest na poniższe Etapy: 4.1.1.1. Etap 1 – Analiza funkcjonalna Systemu SODiR 3.0, 4.1.1.2. Etap 2 - Budowa Systemu SODiR 3.0. W Etapie 2 Wykonawca wykona migrację danych z Systemu SODiR 2.0 i PAWOR do Systemu SODiR 3.0; 4.1.1.3. Etap 3 – Warsztaty wdrożeniowe, 4.1.1.4. Etap 4 – Start Produkcyjny i Stabilizacja Systemu SODiR 3.0 na Środowisku Produkcyjnym; 4.1.1.5. Etap 5 – Dokumentacja Powykonawcza Systemu SODiR 3.0. 4.1.2. Zadania nr 2 – świadczenie usług Asysty Technicznej i Konserwacji Systemu SODiR 3.0. w zakresie i w sposób opisany w PPU i OPZ, w ramach zamówienia podstawowego oraz w ramach Opcji. 4.1.3. Zadania nr 3 – świadczenie Modyfikacji i Rozwoju Systemu SODiR 3.0 w ramach maksymalnego limitu 60 000 Roboczogodzin. Zadanie nr 3 będzie realizowane w Opcji. dalej jako „Przedmiot Umowy”, „Przedmiot Zamówienia”. 4.1.4. W ramach realizacji Przedmiotu Zamówienia Wykonawca zobowiązuje się także: 4.1.4.1. udzielić Zamawiającemu gwarancji i rękojmi na warunkach szczegółowo opisanych w Paragrafie 12 Załącznika n r 2 do SWZ; 4.1.4.2. przenieść na Zamawiającego autorskie prawa majątkowe oraz prawa zależne do wytworzonych lub dostarczonych podczas realizacji Umowy Utworów na warunkach i zasadach opisanych szczegółowo w Paragrafie 18 Załącznika n r 2 do SWZ; 4.1.4.3. zapewnić Zamawiającemu licencje na korzystanie z Utworów, na warunkach i zasadach opisanych szczegółowo w Paragrafie 18 Załącznika nr 2 do SWZ. 4.1.5. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia, w tym ATiK, MR oraz sposób ich realizacji określają postanowienia Umowy (Załącznik nr 2 do SWZ), w tym zwłaszcza OPZ (Załącznik nr 1 do Umowy) wraz z załącznikami. 4.1.6. W celu uniknięcia wątpliwości Strony potwierdzają, że w zakresie Wdrożenia interes Zamawiającego zostanie zaspokojony wyłącznie w wyniku dostarczenia mu kompletnego, w pełni funkcjonalnego Systemu SODIR 3.0 wraz z Dokumentacją Powdrożeniową, który stanowi dzieło – i tylko w takim wypadku dojdzie do należytego wykonania Umowy w zakresie Wdrożenia. 4.1.7. Szczegóły dotyczące Opcji znajdują się w Projektowane postanowienia Umowy, które zostaną wprowadzone do treści Umowy w sprawie zamówienia publicznego dalej jako „PPU”. 4.2. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia i sposób jego realizacji zawarty jest odpowiednio w Załączniku nr 1 do SWZ z załącznikami Opis Przedmiotu Zamówienia wraz z załącznikami (dalej jako „OPZ”) oraz w Załączniku nr 2 do SWZ (PPU). 4.3. Zamawiający wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę lub Podwykonawcę na podstawie umowy o pracę osoby/osób wykonującej/wykonujących czynności związane z bieżącą obsługą, w szczególności polegające na przyjmowaniu i rejestrowaniu korespondencji, prowadzeniu terminarza spotkań, których wykonanie polega na wykonywaniu pracy w sposób określony w art. 22 Paragraf 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. – Kodeks pracy. (obowiązek ten nie dotyczy sytuacji, gdy prace te będą wykonywane samodzielnie i osobiście przez osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą w postaci tzw. samozatrudnienia jako Podwykonawcy). Szczegóły dotyczące sposobu dokumentowania zatrudnienia oraz kontroli spełniania przez Wykonawcę lub Podwykonawcę wymagań dotyczących zatrudnienia na podstawie umowy o pracę oraz postanowienia dotyczące sankcji z tytułu niespełnienia wyżej wymienionych wymagań zawierają postanowienia PPU.
Buyer: Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych
Buyer country: POL
Procedure: open
CPV code: 48311100
Full notice, tender documents and how to bid are on the official TED page (link above).
Context for bidders
We hold 6 notices from Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych, going back to August 2026 — 4 of them still open. There are 321 open IT & Telecom tenders in Poland. This one closes in 12 days.
More from this buyer
- Poland – Computer servers – Zakup infrastruktury serwerowo-sieciowej wraz z oprogramowaniem i usługą wsparcia· closes 3 Oct
- Poland – Document management system – Budowa systemu obsługi dofinansowań i refundacji SODiR 3.0 wraz z asystą techniczną, konserwacją i rozwojem· closes 10 Sept
- Poland – Data-processing services – Zakup usługi Oracle Paas & IaaS Universal Credit lub usługi równoważnej oraz zakup usługi konsultacji eksperckich wraz z migracją systemów informatycznych opartych o technologię Oracle do chmury· closes 10 Sept
Similar IT & Telecom tenders
- Poland – System and support services – Zapewnienie wsparcia i aktualizacji rozwiązania informatycznego Fudo Security obejmującego funkcjonalność monitorowania i nagrywania sesji zdalnych nawiązywanych do systemów informatycznych oraz świadczenie innych usług· closes 16 Sept
- Poland – Computer servers – Wzmocnienie cyberbezpieczeństwa infrastruktury wodociągowej Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej „Eko-Strug” Sp. z o.o.· closes 19 Sept
- Poland – Computer-related equipment – Dostawa sprzętu używanego IT - 100 stacji roboczych PC oraz 100 laptopów, w podziale na 2 zadania .· closes 9 Oct
- Poland – Desktop computer – Zakup sprzętu komputerowego· closes 16 Sept
- Poland – Software implementation services – Wdrożenie e-usług wraz z dostawą sprzętu komputerowego dofinansowanego w ramach projektu „Cyfrowe Muzeum Rzemiosła w Krośnie”· closes 6 Oct
Documents
- TED-official-notice-609223-2026.pdfDownload (pdf)
Before you bid on this tender
A quick checklist to help you decide whether to bid and prepare a compliant submission for this it & telecom opportunity. Always verify the details on the official source.
- Confirm the exact closing date and time (and time zone) on the official portal — deadlines are strict and can be revised by a corrigendum.
- Read the full notice and every attached document, including the scope, specifications and any bill of quantities or terms of reference.
- Check the eligibility criteria — prior similar experience, annual turnover, certifications and registrations — and make sure you qualify before investing effort.
- Prepare any earnest-money deposit (EMD) or bid security and the required formats early; missing or wrongly-formatted documents are a common cause of rejection.
- Note how bids must be submitted (online or physical), in what format, and whether a digital signature or portal registration is required.
- Watch for corrigenda and clarifications right up to the deadline — requirements and dates can change.
More IT & Telecom tenders
- Sakarya Akyazı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı İhtiyacı "2021 ve Üzeri Model 1 Adet Hafif Ticari Araç 01.01.2027 Tarihinden Başlamak Üzere Şoför ve Akaryakıt Hariç 12 Ay Süreli Olarak" KiralanacaktırDevlet Malzeme Ofisi (DMO) · Türkiye
- TC Ticaret Bakanlığı Ürün Güvenliği ve Denetimi Genel Müdürlüğü İhtiyacı "2 Adet Yapay Zeka Sunucusu ve 4 Adet Uygulama Sunucusu" Satın AlınacaktırDevlet Malzeme Ofisi (DMO) · Türkiye
- DMO Erzurum İrtibat Büro Müdürlüğü Tarafından TC Tarım ve Orman Bakanlığı Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü 24. Bölge (Kars) Müdürlüğü İhtiyacı "2 Adet GNSS Alıcısı ve Ünite Bileşenleri" Satın AlınacaktırDevlet Malzeme Ofisi (DMO) · Türkiye
- FEMA Region 2 Naval Weapons Station Earle Building C-54 HVAC Rooftop Units Replacement and Mini Split Units for Server Room & WarehouseHOMELAND SECURITY, DEPARTMENT OF · FEDERAL EMERGENCY MANAGEMENT AGENCY · REGION 2 · United States
- Equipment: 7T MRI System with a dedicated, high-performance, local gradient subsystem.HEALTH AND HUMAN SERVICES, DEPARTMENT OF · NATIONAL INSTITUTES OF HEALTH · NATIONAL INSTITUTES OF HEALTH NICHD · United States
FreeTender mirrors this notice for reference. Verify the details and bid on the official portal.
Verify & apply on the official portal →