FreeTender
Accepting bidsitbPoland

Poland – Dialysis solutions – Dostawa linii krwi oraz specjalistycznego sprzętu dla Stacji Dializ Szpitala Wojewódzkiego im. dr. Ludwika Rydygiera w Suwałkach

Issued by Szpital Wojewódzki im. dr. Ludwika Rydygiera w Suwałkach · via TED — Tenders Electronic Daily (EU)

Published
5 Sept 2026
Closes
6 Oct 2026, 23:59 UTC
Reference
604962-2026
Location
Poland
Sector
Healthcare & Pharma
Type
goods

Details

zgodnie z załącznikiem nr 5 do SWZ

Lots Lot 1 — Część 1: Linie krwi uniwersalne do aparatów typ Fresenius, Gambro – jałowy worek do odpływu płynu, jałowy łącznik umożliwiający wykonanie recylkulacji, klipsy zaciskające na drenie z czujnikiem tętniczym, żylnym oraz na drenie do heparyny, długość linii powyżej 140cm. Jeziorko 22 mm. (Próbka 4 komplety linii do testowania) kpl. 25 000 Lot 2 — Część 2: Dializator niskoprzepływowy do hemodializy, błona polisulfonowa lub polinefronowa lub heliksonowa sterylizowany parą wodną. ( Próbka po 1 szt każdej powierzchni) Powierzchnia 1,4m2 - 1,6m2 szt. 5 600 Powierzchnia 1,8m2 – 2,0m2 szt. 5 000 Lot 3 — Część 3: Dializator niskoprzepływowy do hemodializy, błona polisulfonowa lub polinefronowa lub heliksonowa sterylizowany promieniami gamma. ( Próbka po 1 szt każdej powierzchni) Powierzchnia 1,3m2 szt. 200 Powierzchnia 1,5m2 szt. 1 600 Powierzchnia 1,9m2 szt. 2 800 Powierzchnia 2,1m2 szt. 8 200 Lot 4 — Część 4: Igła żylna do dializ, sterylizowana promieniami gamma, rozm. 1,5 – 1,8(15G,16G,17G) mm (Próbka 10 sztuk.) szt. 9 000 Igła tętnicza do dializ, sterylizowana promieniami gamma, rozm: 1,5 – 1,8(15G,16G,17G) mm (Próbka 10 sztuk.) szt. 9 000 Sterylny opatrunek ze spongostanem tamujacy krwawienie, wolny od lateksu, wymiar opatrunku 30x72mm (Próbka 10 sztuk.) szt. 100 000

Lot 5 — Część 5: Igła prosta do angiografii rozmiar 18G/70mm (Próbka 2 sztuki) szt. 20 Prowadnik z zakończeniem typu "J" 0.35"/60cm szt. 400

Lot 6 — Część 6: Zestaw cewników dwukanałowych z ramionami prostymi, z prowadnikiem typu J, rozszerzaczem , igłą prostą i koszulką prowadnika. Rozmiar: 15cm 11 – 12F (Próbka 1szt.) szt. 10 J.w.: rozmiar 18cm 11 – 12F (Próbka 1szt.) szt. 90 J.w.: rozmiar: 20cm 11 – 12F (Próbka 1szt.) szt. 110 Lot 7 — Część 7: Zestaw cewników dwukanałowych z ramionami zakrzywionymi, z prowadnikiem typu J, rozszerzaczem , igłą prostą i koszulką prowadnika.rozmiar: 13cm 11 – 12F (Próbka 1szt.) szt. 2 J.w.: rozmiar: 15cm 11 – 12F (Próbka 1szt.) szt. 10 J.w.: rozmiar: 18cm 11 – 12F (Próbka 1szt.) szt. 10 Lot 8 — Część 8: Dializator wysokoprzepływowy do hemodializy, błona polinefronowa lub heliksonowa. Sterylizowany parą wodną lub promieniami gamma ( Próbka po 1 szt każdej powierzchni) Powierzchnia 1,7m2 - 1,8m2 szt. 100 Powierzchnia 1,9m2 – 2,0m2 szt. 500 Powierzchnia 2,1m2 – 2,2m2 szt. 1 100 Lot 9 — Część 9: Cewnik naczyniowy permanentny w zestawie, dwuświatłowy, wykonany z poliuretanu. Przepływ do 500ml/min, w zestawie zawór hemostatyczny, nie wymagający aktywacji, zapobiegający przedostaniu się powietrza do światła naczynia i utraty krwi. Cewnik w zestawie do zakładania metodą Seldingera J.w. rozmiar 14,5FR. Długość wszczepialna: 15cm, 19cm, 23cm, 27cm, 31cm, 35cm, 42cm – w zależności od potrzeb zamawiającego (próbka 1 sztuka długość 42cm) szt. 50 J.w. rozmiar 16FR. Długość wszczepialna: 19cm, 23cm, 27cm, 31cm, 35cm, 42cm – w zależności od potrzeb zamawiającego szt. 40 Lot 10 — Część 10: Zestaw do hemodiafiltracji heparynowej z hemofiltrem o pow. 1,8 m2 zest. 40 Zestaw do plazmaferezy leczniczej z plazmafiltrem o pow. 0,6 m2 zest. 20 Zestaw do hemodializy cytrynianowej z hemofiltrem o pow. 1,8 m2 i przyłączami zest. 120 "Wodorowęglanowy dializat bezwapniowy o składzie: potas 2 lub 4 mmol/l, sód 133 mmol/l, wapń 0 mmol/l, wodorowęglan 20 mmol/l, fosforany 0 lub 1,25 mmol/l. Opakowanie – worek 5-litrowy – skład w zależności od potrzeb zamawiającego" szt. 5 000 "Wodorowęglanowy płyn substytucyjny o składzie elektrolitowym potas 0 lub 2 lub 3 lub 4 mmol/l, sód 140 mmol/l, wapń 1,5 mmol/l, wodorowęglan 35 mmol/l. Opakowanie – worek 5-litrowy – skład w zależności od potrzeb zamawiającego" szt. 560 Igła plastikowa typu Spike dl. 72 mm (opak. a’100 szt.) op 40 Worek na filtrat z zaworem spustowym 10 litrów: szt. 560 Łącznik 2/4 do multifiltratu szt. 120 Cewnik silikonowy dwuświatłowy 11,5Fr o długości 15, 20 lub 24cm lub Cewnik silikonowy dwuświatłowy 13,5Fr o długości 15, 20 lub 24 cm – rozmiar w zależności od potrzeb zamawiającego szt. 60 Cytrynian sodu 4% (136 mmol/l). Opakowanie – worek 1500 ml szt. 1 200 W/w asortyment ma być kompatybilny z aparatami Multifiltrate i Multifiltrate PRO Dwuwodny roztwór chlorku wapnia o stężeniu Ca++ 100 mmol/l. Opakowanie – worek 1500 ml szt. 560

Lot 11 — Część 11: Koncentrat kwaśny – składnik A (gotowy roztwór) litr 130 000 Koncentrat wodorowęglanowy – składnik B (gotowy roztwór) litr 130 000

Buyer: Szpital Wojewódzki im. dr. Ludwika Rydygiera w Suwałkach

Buyer country: POL

Procedure: open

CPV code: 33692800

Full notice, tender documents and how to bid are on the official TED page (link above).

Context for bidders

There are 366 open Healthcare & Pharma tenders in Poland. This one closes in 32 days.

Documents

Before you bid on this tender

A quick checklist to help you decide whether to bid and prepare a compliant submission for this healthcare & pharma opportunity. Always verify the details on the official source.

  • Confirm the exact closing date and time (and time zone) on the official portal — deadlines are strict and can be revised by a corrigendum.
  • Read the full notice and every attached document, including the scope, specifications and any bill of quantities or terms of reference.
  • Check the eligibility criteria — prior similar experience, annual turnover, certifications and registrations — and make sure you qualify before investing effort.
  • Prepare any earnest-money deposit (EMD) or bid security and the required formats early; missing or wrongly-formatted documents are a common cause of rejection.
  • Note how bids must be submitted (online or physical), in what format, and whether a digital signature or portal registration is required.
  • Watch for corrigenda and clarifications right up to the deadline — requirements and dates can change.

More Healthcare & Pharma tenders

All Healthcare & Pharma tenders →

FreeTender mirrors this notice for reference. Verify the details and bid on the official portal.

Verify & apply on the official portal →