Poland – Deep-frozen products – Dostawa ryb w roku 2027 (magazyny w Grudziądzu, Grupie, Chełmnie i Brodnicy) - sprawa nr
Issued by Skarb Państwa - 13 Wojskowy Oddział Gospodarczy (13 WOG) · via TED — Tenders Electronic Daily (EU)
- Published
- 5 Sept 2026
- Closes
- 13 Oct 2026, 23:59 UTC
- Reference
- 604698-2026
- Location
- Poland
- Sector
- Agriculture & Food
- Type
- goods
Details
Przedmiotem zamówienia jest dostawa ryb w roku 2027 (magazyny w Grudziądzu, Grupie, Chełmnie i Brodnicy), zgodnie ze wskazanymi przez Zamawiającego normami, ilościami i wymaganiami oraz na warunkach określonych przez Zamawiającego. Opis i liczba części zamówienia: Liczba zadań: 1 Zadanie nr 1/1: Dostawa ryb w roku 2027 (magazyny w Grudziądzu, Grupie, Chełmnie i Brodnicy). Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert częściowych w ramach postępowania o udzielenie zamówienia. Miejsce dostaw - magazyny znajdują się: magazyn - ul. Bema 2, 86-300 Grudziądz magazyn - ul. Jagiełły 6, 86-300 Grudziądz magazyn - ul. Dworcowa 6A, 86-134 Grupa magazyn - Al. 3-go Maja 4, 86-200 Chełmno magazyn - ul. Czwartaków 1, 87-300 Brodnica Przedmiot zamówienia winien spełniać wymagania zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa żywnościowego, a w szczególności m.in.: 1) ustawą z dnia 25 sierpnia 2006 r. o bezpieczeństwie żywności i żywienia (Dz.U. z 2023 r., poz. 1448 z późn.zm.); 2) ustawą z dnia 21 grudnia 2000 r. o jakości handlowej artykułów rolno – spożywczych (Dz.U. z 2023 r. poz. 1980 z późn.zm.) 3) ustawą z dnia 16 grudnia 2005 r. o produktach pochodzenia zwierzęcego (Dz.U. z 2023 r., poz. 872, z późn.zm.); 4) rozporządzeniem WE nr 853/2004 Parlamentu Europejskiego i Rady z dnia 29 kwietnia 2004 r. ustanawiające szczególne przepisy dotyczące higieny w odniesieniu do żywności pochodzenia zwierzęcego (Dz. U. UE. L. 139, poz.55 z dnia 30.04.2004 r. z późn.zm.); 5) rozporządzeniem WE nr 852/2004 Parlamentu Europejskiego i Rady z dnia 29 kwietnia 2004 r. w sprawie higieny środków spożywczych (Dz. U. UE. L. 139, poz. 1 z 30.04.2004 r. z późn.zm.); 6) rozporządzeniem WE nr 178/2002 Parlamentu Europejskiego i Rady z dnia 28 stycznia 2002 r. ustanawiające ogólne zasady i wymagania prawa żywnościowego, powołujące Europejski Urząd ds. Bezpieczeństwa Żywności oraz ustanawiające procedury w zakresie bezpieczeństwa żywności (Dz.U. UE L 31, poz. 1 z dnia 1 lutego 2002 r. z późn.zm.). Przedmiot zamówienia dostarczony będzie w opakowaniach oznakowanych zgodniez Rozporządzeniem Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi z dnia 23 grudnia 2014 r. w sprawie znakowania poszczególnych rodzajów środków spożywczych (Dz.U. z 2015 r., poz. 29 z późn.zm.) oraz Rozporządzeniem WE nr 1935/2004 Parlamentu Europejskiego i Rady z dnia 27 października 2004 r. w sprawie materiałów i wyrobów przeznaczonych do kontaktu z żywnością oraz uchylającym Dyrektywy 80/590/EWG i 89/109/EWG (Dz.U.UE.L.2004.338.4 z późn.zm.), a także ustawą z dnia 25 sierpnia 2006 r. o bezpieczeństwie żywności i żywienia (Dz. U. z 2023 r., poz. 1448 z późn.zm.). Opakowanie winno zawierać co najmniej informacje wskazane w treści dokumentacji zamówienia. Zamawiający nie dopuszcza podczas realizacji niniejszej umowy stosowania opakowań zastępczych na produkty żywnościowe.
Lots Lot 1 — Dostawa ryb w roku 2027 (magazyny w Grudziądzu, Grupie, Chełmnie i Brodnicy): Przedmiotem zamówienia jest dostawa ryb w roku 2027 (magazyny w Grudziądzu, Grupie, Chełmnie i Brodnicy), zgodnie ze wskazanymi przez Zamawiającego normami, ilościami i wymaganiami oraz zgodnie z warunkami wyszczególnionymi w dokumentacji zamówienia. Zakres przedmiotu zamówienia: Zadanie nr 1/1: Dostawa ryb w roku 2027 (magazyny w Grudziądzu, Grupie, Chełmnie i Brodnicy) Zakres podstawowy 18 pozycji asortymentowych, w tym: Dorsz atlantycki filet mrożony - 500,00 kg; Dorsz atlantycki polędwica - 1,00 kg; Karp filet - 2,00 kg; Karp świeży – tusza - 30,00 kg; Łosoś filet - 5,00 kg; Łosoś wędzony filet - 5,00 kg; Łosoś wędzony na zimno – plastrowany - 5,00 kg; Makrela wędzona tusza - 1 000,00 kg; Mintaj filet mrożony - 1,00 kg; Miruna - filet ze skórą - 1,00 kg; Miruna - filet ze skórą mrożony - 100,00 kg; Morszczuk filet mrożony - 4 000,00 kg; Pstrąg filet - 2,00 kg; Sandacz filet mrożony - 2,00 kg; Śledzie solone matiasy filety - 500,00 kg; Śledź marynowany - 20,00 kg; Śledź po kaszubsku - 500,00 kg; Tuńczyk w sosie własnym - 50,00 kg.
Buyer: Skarb Państwa - 13 Wojskowy Oddział Gospodarczy (13 WOG)
Buyer country: POL
Procedure: open
CPV code: 15896000
Full notice, tender documents and how to bid are on the official TED page (link above).
Context for bidders
We hold 10 notices from Skarb Państwa - 13 Wojskowy Oddział Gospodarczy (13 WOG), going back to August 2026 — 10 of them still open. They buy mostly in Agriculture & Food and Transport & Logistics. There are 79 open Agriculture & Food tenders in Poland. This one closes in 39 days.
More from this buyer
- Poland – Parts and accessories for vehicles and their engines – Dostawa· closes 30 Sept
- Poland – Tomato purée – Dostawa sosów, zup, przypraw przetworzonych, kawy i herbaty oraz miodu naturalnego oraz soków i nektarów w roku 2027 (magazyny w Grudziądzu, Grupie, Chełmnie i Brodnicy) - sprawa nr· closes 16 Oct
- Poland – Root and tuber vegetables – Dostawa warzyw i owoców świeżych w roku 2027 (magazyny w Grudziądzu, Grupie, Chełmnie i Brodnicy) - sprawa nr· closes 8 Oct
- Poland – Deep-frozen products – Dostawa produktów głęboko mrożonych w roku 2027 (magazyny w Grudziądzu, Grupie, Chełmnie i Brodnicy) - sprawa nr· closes 13 Oct
- Poland – Bovine meat – Dostawa mięsa czerwonego, tłuszczy zwierzęcych oraz wędlin w roku 2027 (magazyny w Grudziądzu, Grupie, Chełmnie i Brodnicy) - sprawa nr· closes 6 Oct
Similar Agriculture & Food tenders
- Poland – Pork – 4WOG.1200.2712.66.2026 Dostawa mięsa czerwonego, wędliny z mięsa czerwonego i tłuszczy zwierzęcych oraz drobiu i wędlin drobiowych w podziale na 4 części· closes 7 Oct
- Poland – Food, beverages, tobacco and related products – DOSTAWA ŻYWNOŚCI W ROKU 2027: MIĘSO CZERWONE I TŁUSZCZE ZWIERZĘCE, WĘDLINY Z MIĘSA CZERWONEGO, DRÓB, WĘDLINY DROBIOWE, RYBY ŚWIEŻE, RYBY MROŻONE (6 ZADAŃ)· closes 25 Sept
- Poland – Fruit, vegetables and related products – Dostawa artykułów żywnościowych· closes 8 Oct
- Poland – Miscellaneous food products – Dostawa posiłków profilaktycznych i herbaty na potrzeby pracowników Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej w Gliwicach· closes 6 Oct
- Poland – Food, beverages, tobacco and related products – Sukcesywna dostawa artykułów spożywczych do Powiatowego Domu Pomocy Społecznej w Ostrowinie i filii Jemielna z podziałem na zadania· closes 9 Oct
Documents
- TED-official-notice-604698-2026.pdfDownload (pdf)
Before you bid on this tender
A quick checklist to help you decide whether to bid and prepare a compliant submission for this agriculture & food opportunity. Always verify the details on the official source.
- Confirm the exact closing date and time (and time zone) on the official portal — deadlines are strict and can be revised by a corrigendum.
- Read the full notice and every attached document, including the scope, specifications and any bill of quantities or terms of reference.
- Check the eligibility criteria — prior similar experience, annual turnover, certifications and registrations — and make sure you qualify before investing effort.
- Prepare any earnest-money deposit (EMD) or bid security and the required formats early; missing or wrongly-formatted documents are a common cause of rejection.
- Note how bids must be submitted (online or physical), in what format, and whether a digital signature or portal registration is required.
- Watch for corrigenda and clarifications right up to the deadline — requirements and dates can change.
More Agriculture & Food tenders
- FRAMEWORK AGREEMENT TENDER FOR SUPPLY AND DELIVERY OF LAYERS BIRDS, CAGES, AND ASSORTED POULTRY ACCESSORIES FOR THE YEARST. JOHN’S TEACHERS’ TRAINING COLLEGE, KILIMAMBOGO · Kenya
- IFQ Drip Irrigation SystemBAIF Development Research Foundation · India
- Romania – Garden furniture – Foisoare din lemn, pergole din lemn si cosuri de gunoi metalice, cilindrice, pe picior pentru zonele verzi, spatiile de joaca, zonele de agrement, institutii de invatamant prescolar si scolar in municipiul Cluj-NapocaMunicipiul Cluj-Napoca · Romania
- Spain – Agricultural, farming, fishing, forestry and related products – Sistema Dinámico de Adquisición de suministro de alimentos y materias primas para el comedor de Lakua del Gobierno VascoGobierno Vasco - Gobernanza, Administración Digital y Autogobierno · Spain
- Germany – Forestry services – Motormanuelle Holzernte 4. Q 2026 und 1. QLandesbetrieb Forst Brandenburg - Vergabemanagement Standort Eberswalde · Germany
FreeTender mirrors this notice for reference. Verify the details and bid on the official portal.
Verify & apply on the official portal →