Poland – Data-processing services – Zakup usługi Oracle Paas & IaaS Universal Credit lub usługi równoważnej oraz zakup usługi konsultacji eksperckich wraz z migracją systemów informatycznych opartych o technologię Oracle do chmury
Issued by Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych · via TED — Tenders Electronic Daily (EU)
- Published
- 4 Sept 2026
- Closes
- 9 Sept 2026, 23:59 UTC
- Value
- PLN 1,13,02,533.33
- Reference
- 599342-2026
- Location
- Poland
- Sector
- IT & Telecom
- Type
- services
Details
1. Przedmiotem zamówienia jest zakup praw do korzystania z usługi Oracle Paas & IaaS Universal Credit lub usługi równoważnej, w tym: 1.1. zakup praw do korzystania z usługi Oracle Paas & IaaS Universal Credit lub usługi równoważnej, na okres 48 miesięcy od dnia uruchomienia usługi, w liczbie 3 500 000 jednostek Universal Credits lub równoważnych (zamówienie podstawowe); 1.2. zakup zwiększenia (dalej jako „Opcja”) liczby Universal Credits lub jednostek równoważnych dostarczonych w ramach usługi wskazanej w pkt 1, maksymalnie o 3 500 000 jednostek. 1.3. zakup usług producenckich konsultacji eksperckich Oracle Solution Support Center Advantage , w tym usługi migracji oraz usługi Cloud Priority Support lub usługi równoważnej dla usługi wskazanej w pkt. 1) i 2), na okres 48 miesięcy od dnia uruchomienia usługi, świadczonej w trybie 24/7 (zamówienie podstawowe). dalej jako „Przedmiot Umowy” lub „Przedmiot Zamówienia”. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i sposób jego realizacji zawarty jest w opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ (dalej jako „OPZ”) oraz w projektowane postanowienia Umowy, które zostaną wprowadzone do treści Umowy w sprawie zamówienia publicznego (Załącznik nr 2). 3. Wykonawca, który oferuje rozwiązanie równoważne, jest zobowiązany wykazać w treści oferty, że oferowane rozwiązanie spełnia wymagania określone przez Zamawiającego dla rozwiązania równoważnego. 4. W celu potwierdzenia, że oferowana usługa równoważna spełnia wymagania określone przez Zamawiającego, Wykonawca składa wraz z ofertą, informacje i dokumenty, o których mowa w Rozdziale 9 SWZ i niniejszym ogłoszeniu.
Lots Lot 1 — Zakup usługi Oracle Paas & IaaS Universal Credit lub usługi równoważnej oraz zakup usługi konsultacji eksperckich wraz z migracją systemów informatycznych opartych o technologię Oracle do chmury (estimated 11302533.33): 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup praw do korzystania z usługi Oracle Paas & IaaS Universal Credit lub usługi równoważnej, w tym: 1.1. zakup praw do korzystania z usługi Oracle Paas & IaaS Universal Credit lub usługi równoważnej, na okres 48 miesięcy od dnia uruchomienia usługi, w liczbie 3 500 000 jednostek Universal Credits lub równoważnych (zamówienie podstawowe); 1.2. zakup zwiększenia (dalej jako „Opcja”) liczby Universal Credits lub jednostek równoważnych dostarczonych w ramach usługi wskazanej w pkt 1, maksymalnie o 3 500 000 jednostek. 1.3. zakup usług producenckich konsultacji eksperckich Oracle Solution Support Center Advantage , w tym usługi migracji oraz usługi Cloud Priority Support lub usługi równoważnej dla usługi wskazanej w pkt. 1) i 2), na okres 48 miesięcy od dnia uruchomienia usługi, świadczonej w trybie 24/7 (zamówienie podstawowe). dalej jako „Przedmiot Umowy” lub „Przedmiot Zamówienia”. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i sposób jego realizacji zawarty jest w opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ (dalej jako „OPZ”) oraz w projektowane postanowienia Umowy, które zostaną wprowadzone do treści Umowy w sprawie zamówienia publicznego (Załącznik nr 2). 3. Wykonawca, który oferuje rozwiązanie równoważne, jest zobowiązany wykazać w treści oferty, że oferowane rozwiązanie spełnia wymagania określone przez Zamawiającego dla rozwiązania równoważnego. 4. W celu potwierdzenia, że oferowana usługa równoważna spełnia wymagania określone przez Zamawiającego, Wykonawca składa wraz z ofertą, Wykonawca składa wraz z ofertą informacje i dokumenty, o których mowa w Rozdziale 9 SWZ i niniejszym ogłoszeniu. 5. Termin związania ofertą - 07.12.2026 r.
Buyer: Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych
Buyer country: POL
Procedure: open
CPV code: 72310000
Full notice, tender documents and how to bid are on the official TED page (link above).
Context for bidders
We hold 4 notices from Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych, going back to August 2026 — 2 of them still open. There are 214 open IT & Telecom tenders in Poland. This one closes in 6 days.
More from this buyer
Similar IT & Telecom tenders
- Poland – Computer equipment and supplies – Dostawa sprzętu i oprogramowania w ramach projektu „Cyberbezpieczne Wodociągi” w ramach Inwestycji C3.1.1 „Cyberbezpieczeństwo - CyberPL” - Cyberbezpieczne Wodociągi, finansowanego z Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności.· closes 9 Sept
- Poland – Electronic information services – Zaprojektowanie, wykonanie i wdrożenie systemu portali miejskich z wykorzystaniem sztucznej inteligencji – projekt „Transformacja cyfrowa i ekspansja e-usług w Bielsku-Białej”· closes 6 Oct
- Poland – Software package and information systems – POPRAWA EFEKTYWNOŚCI I DOSTĘPNOŚCI E-USŁUG GMINY ZARZECZE· closes 3 Oct
- Poland – Computer equipment and supplies – „Dostawa sprzętu komputerowego wraz z oprogramowaniem, kserokopiarki i urządzeń sieciowych”· closes 2 Oct
- Poland – Miscellaneous software package and computer systems – Dostawa systemu do kompleksowego zarządzania i obsługi windykacyjnej dla Miejskiego Zakładu Komunikacyjnego w Bielsku-Białej Sp. z o.o.· closes 16 Sept
Documents
- TED-official-notice-599342-2026.pdfDownload (pdf)
Before you bid on this tender
A quick checklist to help you decide whether to bid and prepare a compliant submission for this it & telecom opportunity. Always verify the details on the official source.
- Confirm the exact closing date and time (and time zone) on the official portal — deadlines are strict and can be revised by a corrigendum.
- Read the full notice and every attached document, including the scope, specifications and any bill of quantities or terms of reference.
- Check the eligibility criteria — prior similar experience, annual turnover, certifications and registrations — and make sure you qualify before investing effort.
- Prepare any earnest-money deposit (EMD) or bid security and the required formats early; missing or wrongly-formatted documents are a common cause of rejection.
- Note how bids must be submitted (online or physical), in what format, and whether a digital signature or portal registration is required.
- Watch for corrigenda and clarifications right up to the deadline — requirements and dates can change.
More IT & Telecom tenders
- Pre-Employment Screening Services (Nationwide) — Evaluation and ScreeningJUSTICE, DEPARTMENT OF · FEDERAL PRISON SYSTEM / BUREAU OF PRISONS · FAO · United States
- DCI Panel ASSY — Electrical and Electronic Assemblies, Boards, Cards, and Associated HardwareDEPT OF DEFENSE · DEPT OF THE NAVY · NAVSUP · NAVSUP WEAPON SYSTEMS SUPPORT · NAVSUP WSS MECHANICSBURG · NAVSUP WEAPON SYSTEMS SUPPORT MECH · United States
- Semiconductor Devic — Semiconductor Devices and Associated HardwareDEPT OF DEFENSE · DEPT OF THE NAVY · NAVSUP · NAVSUP WEAPON SYSTEMS SUPPORT · NAVSUP WSS MECHANICSBURG · NAVSUP WEAPON SYSTEMS SUPPORT MECH · United States
- ITEM UNIQUE IDENTIFICATION AND VALUATION (JAN 2023)|19|||||||||||||||||||| HIGHER-LEVEL CONTRACT QUALITY REQUIREMENT (DEC 2014)|1|MIL-I-45208| INSPECTION OF SUPPLIES--FIXED-PRICE (AUG 1996)|2||| INSPEDEPT OF DEFENSE · DEPT OF THE NAVY · NAVSUP · NAVSUP WEAPON SYSTEMS SUPPORT · NAVSUP WSS MECHANICSBURG · NAVSUP WEAPON SYSTEMS SUPPORT MECH · United States
- Circuit Card Assemb — Electrical and Electronic Assemblies, Boards, Cards, and Associated HardwareDEPT OF DEFENSE · DEPT OF THE NAVY · NAVSUP · NAVSUP WEAPON SYSTEMS SUPPORT · NAVSUP WSS MECHANICSBURG · NAVSUP WEAPON SYSTEMS SUPPORT MECH · United States
FreeTender mirrors this notice for reference. Verify the details and bid on the official portal.
Verify & apply on the official portal →