Poland – Ambulances – II Dostawa 3 sztuk ambulansów podstawowych wraz z wyposażeniem, w wykonaniu furgon, z napędem 4x4 i DMC powyżej 3,5 t
Issued by STACJA RATOWNICTWA MEDYCZNEGO W CHEŁMIE SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ · via TED — Tenders Electronic Daily (EU)
- Published
- 3 Sept 2026
- Closes
- 14 Sept 2026, 23:59 UTC
- Reference
- 598521-2026
- Location
- Poland
- Sector
- Transport & Logistics
- Type
- goods
Details
Przedmiotem zamówienia jest dostawa 3 (trzech) fabrycznie nowych ambulansów podstawowych – ambulansów drogowych typu C, w wykonaniu furgon, z napędem 4x4 i DMC powyżej 3,5 t, wraz z zabudową specjalistyczną i wyposażeniem określonym w Zamówieniu Podstawowym oraz wyceną Prawa Opcji. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ. Zamówienie Podstawowe obejmuje dostawę 3 kompletnych ambulansów, z których każdy posiada mechaniczny system transportu pacjenta obejmujący nosze, transporter i system mocowania oraz pozostałe wyposażenie jednoznacznie oznaczone jako objęte Zamówieniem Podstawowym w Załączniku nr 1 do SWZ. Prawo Opcji obejmuje: 1) O.1 - dopłatę za elektryczno-hydrauliczny system transportu i załadunku pacjenta - od 0 do 3 pojazdów; 2) O.2 - defibrylator transportowy z funkcją monitorowania wraz z podstawą lub uchwytem - od 0 do 3 sztuk; 3) O.3 - system aktywnego ograniczania liczby drobnoustrojów - od 0 do 3 pojazdów; 4) O.4 - komplet szyn pneumatycznych - od 0 do 3 kompletów; 5) O.5 - komplet szyn typu SPLINT - od 0 do 3 kompletów; 6) O.6 - materac próżniowy z pompką - od 0 do 3 sztuk; 7) O.7 - kamizelkę unieruchamiająco-ewakuacyjną typu KED lub równoważną - od 0 do 3 sztuk; 8) O.8 - nosze podbierakowe - od 0 do 3 sztuk; 9) O.9 - krzesło transportowe z systemem płozowym lub równoważnym - od 0 do 3 sztuk; 10) O.10 - długą deskę ortopedyczną - od 0 do 3 sztuk; 11) O.11 - respirator transportowy - od 0 do 3 sztuk; 12) O.12 - urządzenie do automatycznej kompresji klatki piersiowej - od 0 do 3 sztuk; 13) O.13 - napęd do dostępów doszpikowych - od 0 do 3 sztuk; 14) O.14 - koc bakteriostatyczny - od 0 do 3 sztuk; 15) O.15 - przenośne nosze transportowe - od 0 do 3 sztuk; 16) O.16 - zestaw do segregacji medycznej z kamizelką KAM - od 0 do 3 zestawów; 17) O.17 - komplet 3 kasków ochronnych - od 0 do 3 kompletów; 18) O.18 - komplet 3 kamizelek chroniących przed przebiciem i cięciem - od 0 do 3 kompletów; 19) O.19 - komplet 3 latarek czołowych - od 0 do 3 kompletów; 20) O.20 - uchwyt do posiadanego przez Zamawiającego defibrylatora LIFEPAK 15 - od 0 do 3 sztuk.
Lots Lot 1 — Przedmiotem zamówienia jest dostawa 3 (trzech) fabrycznie nowych ambulansów podstawowych – ambulansów drogowych typu C, w wykonaniu furgon, z napędem 4x4 i DMC powyżej 3,5 t, wraz z zabudową specjalistyczną i wyposażeniem określonym w Zamówieniu Podstawowym oraz wyceną Prawa Opcji. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ: Przedmiotem zamówienia jest dostawa 3 (trzech) fabrycznie nowych ambulansów podstawowych – ambulansów drogowych typu C, w wykonaniu furgon, z napędem 4x4 i DMC powyżej 3,5 t, wraz z zabudową specjalistyczną i wyposażeniem określonym w Zamówieniu Podstawowym oraz wyceną Prawa Opcji. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ. Zamówienie Podstawowe obejmuje dostawę 3 kompletnych ambulansów, z których każdy posiada w szczególności: automatyczną lub manualną skrzynię biegów; mechaniczny system transportu pacjenta obejmujący nosze i wózek zgodne z PN-EN 1865 lub normą równoważną; mechaniczną podstawę/lawetę pod nosze z przesuwem bocznym. Prawo Opcji obejmuje: 1) O.1 - dopłatę za elektryczno-hydrauliczny system transportu i załadunku pacjenta - od 0 do 3 pojazdów; 2) O.2 - defibrylator transportowy z funkcją monitorowania wraz z podstawą lub uchwytem - od 0 do 3 sztuk; 3) O.3 - system aktywnego ograniczania liczby drobnoustrojów - od 0 do 3 pojazdów; 4) O.4 - komplet szyn pneumatycznych - od 0 do 3 kompletów; 5) O.5 - komplet szyn typu SPLINT - od 0 do 3 kompletów; 6) O.6 - materac próżniowy z pompką - od 0 do 3 sztuk; 7) O.7 - kamizelkę unieruchamiająco-ewakuacyjną typu KED lub równoważną - od 0 do 3 sztuk; 8) O.8 - nosze podbierakowe - od 0 do 3 sztuk; 9) O.9 - krzesło transportowe z systemem płozowym lub równoważnym - od 0 do 3 sztuk; 10) O.10 - długą deskę ortopedyczną - od 0 do 3 sztuk; 11) O.11 - respirator transportowy - od 0 do 3 sztuk; 12) O.12 - urządzenie do automatycznej kompresji klatki piersiowej - od 0 do 3 sztuk; 13) O.13 - napęd do dostępów doszpikowych - od 0 do 3 sztuk; 14) O.14 - koc bakteriostatyczny - od 0 do 3 sztuk; 15) O.15 - przenośne nosze transportowe - od 0 do 3 sztuk; 16) O.16 - zestaw do segregacji medycznej z kamizelką KAM - od 0 do 3 zestawów; 17) O.17 - komplet 3 kasków ochronnych - od 0 do 3 kompletów; 18) O.18 - komplet 3 kamizelek chroniących przed przebiciem i cięciem - od 0 do 3 kompletów; 19) O.19 - komplet 3 latarek czołowych - od 0 do 3 kompletów; 20) O.20 - uchwyt do posiadanego przez Zamawiającego defibrylatora LIFEPAK 15 - od 0 do 3 sztuk.
Buyer: STACJA RATOWNICTWA MEDYCZNEGO W CHEŁMIE SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ
Buyer country: POL
Procedure: open
CPV code: 34114121
Full notice, tender documents and how to bid are on the official TED page (link above).
Context for bidders
There are 100 open Transport & Logistics tenders in Poland. This one closes in 12 days.
Similar Transport & Logistics tenders
- Poland – Wheeled loaders – „Dostawa ładowarki kołowej wraz z osprzętem do Regionalnego Zakładu Odzysku Odpadów w Sianowie w formie leasingu operacyjnego”· closes 8 Sept
- Poland – Firefighting vehicles – Zakup średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego dla OSP Dytmarów· closes 29 Sept
- Poland – Motor vehicles – DOSTAWA POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH WIELOZADANIOWYCH WRAZ ZE SPECJALISTYCZNYM WYPOSAŻENIEM· closes 29 Sept
- Poland – Maintenance and repair services related to specific parts of vehicles – Naprawa automatycznych skrzyń biegów do autobusów· closes 17 Sept
- Poland – Passenger cars – Zakup i dostawa 4 samochodów o napędzie elektrycznym wraz ze stacjami ładowania na potrzeby GDDKiA Oddział w Poznaniu ul. Siemiradzkiego 5a, 60-763 Poznań· closes 12 Sept
Documents
- TED-official-notice-598521-2026.pdfDownload (pdf)
Before you bid on this tender
A quick checklist to help you decide whether to bid and prepare a compliant submission for this transport & logistics opportunity. Always verify the details on the official source.
- Confirm the exact closing date and time (and time zone) on the official portal — deadlines are strict and can be revised by a corrigendum.
- Read the full notice and every attached document, including the scope, specifications and any bill of quantities or terms of reference.
- Check the eligibility criteria — prior similar experience, annual turnover, certifications and registrations — and make sure you qualify before investing effort.
- Prepare any earnest-money deposit (EMD) or bid security and the required formats early; missing or wrongly-formatted documents are a common cause of rejection.
- Note how bids must be submitted (online or physical), in what format, and whether a digital signature or portal registration is required.
- Watch for corrigenda and clarifications right up to the deadline — requirements and dates can change.
More Transport & Logistics tenders
- Tender for shifting of 2 Nos of 250 KVA 11/0.4 KV s/stn Bus Stand and Sabji Mandi ( Bum Chowk) Jahu a/w LT Line coming in the alignment of NH Mandi - Jahu on Partial turnkey basis under ESD HPSEBL Bhareri. (ED Barsar)HPSEBL · CE(OP) CZ Hamirpur · SE(OP) Hamirpur · Sr. Xen (E) Barsar · India
- Work at electrical repairing and maintenance of OH Line 6.6KV, SAG conductor re-tenting, damaged conductor changing and Damaged rusted pole, Cable work, Dismantling and erection pipe poles and other work in KKC Railway Siding under ABOCP mine underBharat Coking Coal Limited · BCCL_BLOCK II AREA · EnT · India
- Repairing of Coal Transporting Road of Shivpur Railway Siding (1.7 km) under Amrapali OCP of A-C Area, CCL.Central Coalfields Limited · Magadh and Amrapali · India
- Transportation of sand cartridges(Stemming materials) from UG stock yard to working faces at Baherabandh UG Mine.South Eastern Coalfields Limited · Hasdeo Area · India
- Supply of batteries & tyres-tube for bitumin distributor, truck, trailer & water tanker and tyre-tube flaps for motor grader & backhoe laoder through Equipment Control Division, Dhaka during the fiscal yearMinistry of Road Transport and Bridges, Road Transport and Highways Division, Roads & Highways Department (RHD), Equipment Control Division, Dhaka · Bangladesh
FreeTender mirrors this notice for reference. Verify the details and bid on the official portal.
Verify & apply on the official portal →