Netherlands – Printing and related services – Reprografische-, drukwerk- en dataprintdiensten
Issued by Gemeente Tilburg · via TED — Tenders Electronic Daily (EU)
- Published
- 2 Sept 2026
- Closes
- 5 Sept 2026, 23:59 UTC
- Value
- EUR 10,00,000
- Reference
- 591652-2026
- Location
- Netherlands
- Sector
- Financial & Professional Services
- Type
- services
Details
De gemeente Tilburg is voornemens een raamovereenkomst te sluiten voor het leveren van reprografische-, drukwerk- en dataprintdiensten ten behoeve van haar organisatie. De opdracht omvat het produceren, verwerken en distribueren van fysieke en digitale documentstromen, waarbij kwaliteit, betrouwbaarheid, gebruiksvriendelijkheid en duurzaamheid centraal staan. De opdracht is verdeeld in twee percelen: - Perceel 1 omvat reprografische- en drukwerkdiensten, waaronder print-, kopieer-, scan- en drukwerkzaamheden, afwerking, grootformaat printen en fulfilment. - Perceel 2 omvat dataprintdiensten, waaronder het geautomatiseerd verwerken van databestanden, het genereren van gepersonaliseerde documenten en de verzorging van fysieke en digitale distributie. Per perceel wordt maximaal één opdrachtnemer gecontracteerd. De aanbestedende dienst raamt de opdracht voor perceel 1 Reprografische- en drukwerkdiensten op € 250.000,- per jaar. Dit is slechts een indicatie, hieraan kunnen geen rechten worden ontleend. De maximale waarde van de opdracht is € 1.200.000,- voor de gehele contractduur inclusief verlengingsoptie. De aanbestedende dienst raamt de opdracht voor perceel 2 Dataprintdiensten op € 20.000,- per jaar. Dit is slechts een indicatie, hieraan kunnen geen rechten worden ontleend. De maximale waarde van de opdracht is € 100.000,- voor de gehele contractduur inclusief verlengingsoptie.
Lots Lot 1 — Perceel 1 Reprografische en drukwerkdiensten (estimated 1000000.0): De opdracht voor perceel 1 betreft reprografische- en drukwerkdiensten ten behoeve van de gemeente Tilburg. De opdrachtnemer levert een breed pakket aan diensten voor het vervaardigen, produceren, afwerken en distribueren van fysieke communicatiemiddelen en documenten, variërend in oplage, formaat en druktechniek. De dienstverlening omvat zowel drukwerkdiensten als reprografische diensten, die vanwege de toenemende overlap binnen één perceel zijn samengevoegd. Onder drukwerkdiensten wordt verstaan het produceren van onder meer: -kantoordrukwerk, zoals briefpapier en enveloppen; -promotioneel drukwerk, zoals brochures, flyers, magazines, formulieren en posters; -overige grafische uitingen vervaardigd via offset- of digitale druktechnieken. Onder reprografische diensten wordt verstaan: -print-, kopieer- en scanwerkzaamheden; -grootformaat printen en plotten; -reproductie van vergader- en presentatiematerialen; -afwerkingswerkzaamheden zoals snijden, vouwen, lamineren en binden; -personalisatie en variabel printwerk; -digitale documentverwerking; -fulfilment- en distributiewerkzaamheden; -ondersteuning via bestel- of workflowsystemen. De opdrachtnemer stelt een gebruiksvriendelijke, webbased bestelportal beschikbaar voor diverse doelgroepen binnen de gemeente, waaronder communicatiemedewerkers en facilitair beheerders, en levert tevens advies over efficiënte, duurzame en kwalitatieve documentproductie. De opdracht richt zich op werkzaamheden die qua capaciteit, kwaliteit of afwerking niet geschikt zijn om intern met standaard apparatuur uit te voeren. De aanbestedende dienst raamt de opdracht voor perceel 1 Reprografische- en drukwerkdiensten op € 250.000,- per jaar. Dit is slechts een indicatie, hieraan kunnen geen rechten worden ontleend. De maximale waarde van de opdracht is € 1.200.000,- voor de gehele contractduur inclusief verlengingsoptie. Lot 2 — Perceel 2 Dataprintdiensten (estimated 80000.0): De opdracht voor perceel 2 betreft dataprintdiensten voor de gemeente Tilburg. De dienstverlening omvat het geautomatiseerd verwerken, opmaken, produceren, personaliseren en verzendgereed maken van documenten op basis van door de aanbestedende dienst aangeleverde databestanden. Het betreft onder andere de productie en distributie van gepersonaliseerde documenten, zoals beschikkingen, aanslagbiljetten en aanverwante correspondentie. De opdrachtnemer draagt zorg voor een betrouwbare en veilige verwerking van persoonsgegevens, waarbij juistheid, volledigheid en traceability centraal staan. De dienstverlening omvat in ieder geval: -het ontvangen en beveiligd verwerken van databestanden; -het opmaken en genereren van gepersonaliseerde documenten; -het vervaardigen en beheren van sjablonen; -het digitaal en/of fysiek printen van documenten; -het couverteren en verzendgereed maken van poststukken; -het verzorgen van postaanlevering en digitale distributie; -het uitvoeren van kwaliteitscontroles op juistheid, volledigheid en leesbaarheid; -het borgen van logging, audittrail en verwerkingscontrole. Daarnaast omvat de opdracht het ontsluiten van berichten via digitale kanalen, waaronder MijnOverheid, en het waarborgen van een veilige en efficiënte verwerking van gegevens conform geldende wet- en regelgeving (AVG). De Aanbestedende dienst raamt de Opdracht voor perceel 2 Dataprintdiensten op € 20.000, - per jaar. Dit is slechts een indicatie, hieraan kunnen geen rechten worden ontleend. De maximale waarde van de Opdracht is € 100.000, - voor de gehele contractduur inclusief verlengingsoptie.
Buyer: Gemeente Tilburg
Buyer country: NLD
Procedure: open
CPV code: 79800000
Full notice, tender documents and how to bid are on the official TED page (link above).
Context for bidders
We hold 4 notices from Gemeente Tilburg, going back to August 2026 — 4 of them still open. They buy mostly in Financial & Professional Services, Real Estate & Facilities and Transport & Logistics. There are 43 open Financial & Professional Services tenders in Netherlands. This one closes in 4 days.
More from this buyer
Similar Financial & Professional Services tenders
- Netherlands – Printing and related services – Reprografische-, drukwerk- en dataprintdiensten· closes 9 Sept
- Netherlands – Fire insurance services – Brandverzekering Gemeente Roermond namens het Collectief WRNL· closes 3 Oct
- Netherlands – Statutory audit services – Accountantsdiensten· closes 6 Nov
- Netherlands – Supporting services for the government – Flexibele inzet afwikkeling Omgevingsvergunningen· closes 15 Sept
- Netherlands – Supply services of personnel including temporary staff – Inhuur Personeel· closes 7 Oct
Documents
- TED-official-notice-591652-2026.pdfDownload (pdf)
Before you bid on this tender
A quick checklist to help you decide whether to bid and prepare a compliant submission for this financial & professional services opportunity. Always verify the details on the official source.
- Confirm the exact closing date and time (and time zone) on the official portal — deadlines are strict and can be revised by a corrigendum.
- Read the full notice and every attached document, including the scope, specifications and any bill of quantities or terms of reference.
- Check the eligibility criteria — prior similar experience, annual turnover, certifications and registrations — and make sure you qualify before investing effort.
- Prepare any earnest-money deposit (EMD) or bid security and the required formats early; missing or wrongly-formatted documents are a common cause of rejection.
- Note how bids must be submitted (online or physical), in what format, and whether a digital signature or portal registration is required.
- Watch for corrigenda and clarifications right up to the deadline — requirements and dates can change.
More Financial & Professional Services tenders
- Mise en place d un LTA des consultants nationaux infirmiers en GuinéeUNDP · Guinea
- Contratación de servicios de acondicionamiento de locales, obras de adecuación y transporte para entrega oficinaILO · Colombia
- Belgium – Technical testing, analysis and consultancy services – Prestations de services acoustiquesSOWAER SA · Belgium
- Poland – Security services – Ochrona fizyczna, ochrona z udziałem grup interwencyjnych oraz asysta kluczy w obiektach Izby Administracji Skarbowej w OpoluIzba Administracji Skarbowej w Opolu · Poland
- Bulgaria – Insurance services – Застраховки „Гражданска отговорност“, „Автокаско“ и „Злополука на местата в МПС“ на стопанисваните от ОП „Паркове и градски градини” служебни МПС“СТОЛИЧНА ОБЩИНА · Bulgaria
FreeTender mirrors this notice for reference. Verify the details and bid on the official portal.
Verify & apply on the official portal →