Netherlands – Guidance and counselling services – Re-integratie begeleiding spoor 2 en ERD WGA, Arbeidsdeskundig Onderzoek en Re-integratie begeleiding ERD WW
Issued by GVB Exploitatie B.V. · via TED — Tenders Electronic Daily (EU)
- Published
- 5 Sept 2026
- Closes
- 22 Sept 2026, 23:59 UTC
- Value
- EUR 30,00,000
- Reference
- 604876-2026
- Location
- Netherlands
- Sector
- Healthcare & Pharma
- Type
- services
Details
Dit betreft de aanbesteding van Re-integratie begeleiding spoor 2 en ERD WGA, Arbeidsdeskundig Onderzoek en Re-integratie begeleiding ERD WW, met kenmerk 2026-31. We onderscheiden hierbinnen de volgende 3 percelen die onder scope verder worden toegelicht: 1. Re-integratie begeleiding, spoor 2 en ERD WGA 2. Arbeidsdeskundig Onderzoek 3. Re-integratie begeleiding ERD WW Perceel 1: Re-integratiebegeleiding 2e spoor en ERD WGA: De opdrachtwaarde voor de looptijd van 8 jaar wordt ingeschat op totaal: - Verwachte waarde: € 1.500.000,-; - Maximale waarde: € 3.000.000,-; - per jaar gemiddeld: € 187.500,- Perceel 2: Arbeidsdeskundig Onderzoek De opdrachtwaarde voor de looptijd van 8 jaar wordt ingeschat op totaal: - Verwachte waarde: € 750.000,-; - Maximale waarde: € 1.500.000,-; - per jaar gemiddeld: € 93.750,- Perceel 3: Begeleiding ERD WW De opdrachtwaarde voor de looptijd van 8 jaar wordt ingeschat op totaal: - Verwachte waarde: € 300.000,-; - Maximale waarde: € 450.000,-; - per jaar gemiddeld: € 37.500,- Over alle percelen heen betreft maximale totale opdrachtwaarde over de maximale looptijd van 8 jaar: € 4.950.000,-
Lots Lot 1 — Re-integratie begeleiding spoor 2 en ERD WGA (estimated 3000000.0): Dit Perceel betreft de Re-integratie begeleiding spoor 2 en ERD WGA. Dit omvat (o.a.) de intensieve persoonlijke begeleiding, actieve arbeidsmarkttoeleiding en wettelijke nalevingscontrole van ex-medewerkers in het kader van re-integratie. Zie voor meer informatie de aanbestedingsdocumentatie. Perceel 1: Re-integratiebegeleiding 2e spoor en ERD WGA: De opdrachtwaarde voor de looptijd van 8 jaar wordt ingeschat op totaal: - Verwachte waarde: € 1.500.000,-; - Maximale waarde: € 3.000.000,-; - per jaar gemiddeld: € 187.500,- De totale maximale ingeschatte waarde van dit perceel over de maximaal mogelijke looptijd van 8 jaar is 3.000.000,-. Lot 2 — Arbeidsdeskundig onderzoek (estimated 1500000.0): De gewenste dienstverlening omvat uitvoering van arbeidsdeskundige onderzoeken volgens NVvA/SRA-kaders, bestaande uit gesprekken en eventueel een werkplekbezoek, om te rapporteren en adviseren over de passendheid van het huidige werk, interne herplaatsing of de inzet van een Spoor 2-traject. Zie voor meer informatie de aanbestedingsdocumentatie. Perceel 2: Arbeidsdeskundig Onderzoek De opdrachtwaarde voor de looptijd van 8 jaar wordt ingeschat op totaal: - Verwachte waarde: € 750.000,-; - Maximale waarde: € 1.500.000,-; - per jaar gemiddeld: € 93.750,- De totale maximale ingeschatte waarde van dit perceel over de maximaal mogelijke looptijd van 8 jaar is 1.500.000,-. Lot 3 — Re-integratie begeleiding ERD WW: Dit Perceel betreft de intensieve, persoonlijke begeleiding van ERD WW-kandidaten bij het vinden van passend werk – van sollicitatietraining en vacature-acquisitie tot het bewaken van de wettelijke inspanningsverplichtingen. Zie voor meer informatie de aanbestedingsdocumentatie. Perceel 3: Begeleiding ERD WW De opdrachtwaarde voor de looptijd van 8 jaar wordt ingeschat op totaal: - Verwachte waarde: € 300.000,-; - Maximale waarde: € 450.000,-; - per jaar gemiddeld: € 37.500,- De totale maximale ingeschatte waarde van dit perceel over de maximaal mogelijke looptijd van 8 jaar is 450.000,-.
Buyer: GVB Exploitatie B.V.
Buyer country: NLD
Procedure: open
CPV code: 85312300
Full notice, tender documents and how to bid are on the official TED page (link above).
Context for bidders
We hold 2 notices from GVB Exploitatie B.V., going back to August 2026 — 2 of them still open. They buy mostly in Healthcare & Pharma and Financial & Professional Services. There are 10 open Healthcare & Pharma tenders in Netherlands. This one closes in 18 days.
More from this buyer
Similar Healthcare & Pharma tenders
- Netherlands – Guidance and counselling services – Startertrajecten, begeleiding na de start- en haalbaarheidsonderzoeken voor Ondernemers· closes 27 Oct
- Netherlands – Stretchers – Brancards inclusief onderhoud· closes 21 Oct
- Netherlands – Hygiene services – Hygiëne- en luierboxen· closes 13 Oct
- Netherlands – Health services – Arbodienstverlening· closes 3 Oct
- Netherlands – Medical aids – A09.44.2026 ROK aangepaste keukens· closes 13 Oct
Documents
- TED-official-notice-604876-2026.pdfDownload (pdf)
Before you bid on this tender
A quick checklist to help you decide whether to bid and prepare a compliant submission for this healthcare & pharma opportunity. Always verify the details on the official source.
- Confirm the exact closing date and time (and time zone) on the official portal — deadlines are strict and can be revised by a corrigendum.
- Read the full notice and every attached document, including the scope, specifications and any bill of quantities or terms of reference.
- Check the eligibility criteria — prior similar experience, annual turnover, certifications and registrations — and make sure you qualify before investing effort.
- Prepare any earnest-money deposit (EMD) or bid security and the required formats early; missing or wrongly-formatted documents are a common cause of rejection.
- Note how bids must be submitted (online or physical), in what format, and whether a digital signature or portal registration is required.
- Watch for corrigenda and clarifications right up to the deadline — requirements and dates can change.
More Healthcare & Pharma tenders
- RFP - Selection of an Agency for Microsoft 365 licenses and implementation and supportJhpiego · India
- Ward No 19 Mohalla Nakhasa mein Riyaz Bhai ke makan se Noor Medical Store tak marg ka premix ke sath naveenikaran ka karya.Directorate of Local Bodies UP · Nagar Palika Parishad Sambhal Sambhal · India
- Purchase of Tranquilizer Medicines for wildlifeMP Forest Department · Panna Tiger Reserve Panna · DD Panna Tiger Reserve · India
- Supply and installation of new main Pannel with Fire supression system to main building and eye hospital at DHH khordha Buildings.EIC-CIVIL · SERNB-CIRCLE-KHURDA · EERNB DIVN KHURDA · India
- Scanning av gamle Narvik sykehusNordland fylkeskommune · Norway
FreeTender mirrors this notice for reference. Verify the details and bid on the official portal.
Verify & apply on the official portal →