Lithuania – Repair and maintenance services of audio-visual and optical equipment – Vaizdo stebėjimo kamerų pajungimo į bendrą miesto vaizdo stebėjimo sistemą, vaizdo stebėjimo sistemos techninės priežiūros ir duomenų perdavimo paslaugos
Issued by Klaipėdos miesto savivaldybės administracija · via TED — Tenders Electronic Daily (EU)
- Published
- 5 Sept 2026
- Closes
- 5 Oct 2026, 23:59 UTC
- Value
- EUR 37,355.37
- Reference
- 602832-2026
- Location
- Lithuania
- Sector
- Facility Management & Cleaning
- Type
- services
Details
Vaizdo stebėjimo kamerų pajungimo į bendrą miesto vaizdo stebėjimo sistemą, vaizdo stebėjimo sistemos techninės priežiūros ir duomenų perdavimo paslaugos. Išsamesnė perkamų paslaugų informacija ir reikalavimai pateikiami Techninėje specifikacijoje (konkurso sąlygų aprašo 2 priedas). Sutarties vykdymo laikotarpiu perkamų paslaugų kiekiai nurodyti konkurso sąlygų aprašo 1 priede. Tiekėjo pasiūlymo kaina negali viršyti 45 200,00 Eur su PVM (arba 37 355,37 Eur be PVM, jei tiekėjas yra ne PVM mokėtojas ar paslaugos neapmokestinamos PVM, ar dėl kitų priežasčių, dėl kurių Perkančiosios organizacijos galutinė tiekėjui mokėtina suma bus be PVM). Šią sumą viršijantys pasiūlymai bus laikomi nepriimtinais ir bus atmetami.
Lots Lot 1 — Vaizdo stebėjimo kamerų pajungimo į bendrą miesto vaizdo stebėjimo sistemą, vaizdo stebėjimo sistemos techninės priežiūros ir duomenų perdavimo paslaugos (estimated 37355.37): Vaizdo stebėjimo kamerų pajungimo į bendrą miesto vaizdo stebėjimo sistemą, vaizdo stebėjimo sistemos techninės priežiūros ir duomenų perdavimo paslaugos. Išsamesnė perkamų paslaugų informacija ir reikalavimai pateikiami Techninėje specifikacijoje (konkurso sąlygų aprašo 2 priedas). Sutarties vykdymo laikotarpiu perkamų paslaugų kiekiai nurodyti konkurso sąlygų aprašo 1 priede. Tiekėjo pasiūlymo kaina negali viršyti 45 200,00 Eur su PVM (arba 37 355,37 Eur be PVM, jei tiekėjas yra ne PVM mokėtojas ar paslaugos neapmokestinamos PVM, ar dėl kitų priežasčių, dėl kurių Perkančiosios organizacijos galutinė tiekėjui mokėtina suma bus be PVM). Šią sumą viršijantys pasiūlymai bus laikomi nepriimtinais ir bus atmetami.
Buyer: Klaipėdos miesto savivaldybės administracija
Buyer country: LTU
Procedure: open
CPV code: 50340000
Full notice, tender documents and how to bid are on the official TED page (link above).
Context for bidders
We hold 4 notices from Klaipėdos miesto savivaldybės administracija, going back to September 2026 — 4 of them still open. They buy mostly in Construction & Infrastructure, Facility Management & Cleaning and Healthcare & Pharma. There are 4 open Facility Management & Cleaning tenders in Lithuania. This one closes in 31 days.
More from this buyer
- Lithuania – Environmental information systems – Klaipėdos miesto savivaldybės aplinkos monitoringo informacinės sistemos sukūrimo, įdiegimo ir palaikymo paslaugos· closes 6 Oct
- Lithuania – Sterilisation, disinfection and hygiene devices – CPO garų sterilizatoriaus pirkimas (Tarptautinis pirkimas)· closes 6 Oct
- Lithuania – Construction work for sports facilities – Sporto paskirties pastato (ledo arenos) Paryžiaus Komunos g. 5, Klaipėda, statybos darbai su darbo projekto parengimu.· closes 6 Oct
Similar Facility Management & Cleaning tenders
- Lithuania – Repair and maintenance services of measuring apparatus – Greičio matuoklių priežiūros paslaugos· closes 12 Sept
- Lithuania – Repair and maintenance services of electrical building installations – Silpnų srovių sistemų remonto ir techninės priežiūros paslaugos· closes 3 Oct
- Lithuania – Repair and maintenance services of building installations – Inžinerinių sistemų ir statinių techninės priežiūros ir remonto paslaugos Vilniaus miesto ikimokyklinio ugdymo įstaigose (darželiuose) bei švietimo įstaigose (mokyklose) A, B, C, D, E zonose· closes 29 Sept
Documents
- TED-official-notice-602832-2026.pdfDownload (pdf)
Before you bid on this tender
A quick checklist to help you decide whether to bid and prepare a compliant submission for this facility management & cleaning opportunity. Always verify the details on the official source.
- Confirm the exact closing date and time (and time zone) on the official portal — deadlines are strict and can be revised by a corrigendum.
- Read the full notice and every attached document, including the scope, specifications and any bill of quantities or terms of reference.
- Check the eligibility criteria — prior similar experience, annual turnover, certifications and registrations — and make sure you qualify before investing effort.
- Prepare any earnest-money deposit (EMD) or bid security and the required formats early; missing or wrongly-formatted documents are a common cause of rejection.
- Note how bids must be submitted (online or physical), in what format, and whether a digital signature or portal registration is required.
- Watch for corrigenda and clarifications right up to the deadline — requirements and dates can change.
More Facility Management & Cleaning tenders
- SUPPLY, REPAIR and MAINTENANCE OF SUBMERSIBLE PUMP SHAFTCochin Shipyard Limited · HQ CSL (Kochi) · Ship Repair Materials - CSL · CMSRU - CSL · India
- Execution of Miscellaneous Repair /Maintenance, Upgradation and Construction works inn Zone 4 a cluster of central warehouses located at Adilabad , Karimnagar-1 2 On Annual Rate Contract basisCentral Warehousing Corporation · RO Hyderabad - CWC · Engineering Section · India
- Repair and Maintenance Works in Institute Guest House at NIT Kurukshetra.National Institute of Technology Kurukshetra · Central Store - NIT Kurukshetra · India
- Repair and maintenance of toilet block of BOP Jai and Sidhai at 104 Bn BSF under SHQ BSF TeliamuraDG,BSF,MHA · Tripura FTR(Agartala),BSF,MHA · India
- Service Provide for Security Guard at various units under NDVSU, Adhartal, JabalpurNanaji Deshmukh Veterinary Science University · NDPCVV-Dean Faculty - Jabalpur · India
FreeTender mirrors this notice for reference. Verify the details and bid on the official portal.
Verify & apply on the official portal →