Lithuania – Medical consumables – Priemonės intervencinei kardiologijai (II dalis) (13234)
Issued by VšĮ Vilniaus universiteto ligoninė Santaros klinikos (PV) · via TED — Tenders Electronic Daily (EU)
- Published
- 4 Sept 2026
- Closes
- 12 Oct 2026, 23:59 UTC
- Value
- EUR 67,071
- Reference
- 600312-2026
- Location
- Lithuania
- Sector
- Healthcare & Pharma
- Type
- goods
Details
Priemonės intervencinei kardiologijai
Lots Lot 1 — 1. PTKA viela subtotalinėms stenozėms (estimated 67071): Priemonės intervencinei kardiologijai Lot 2 — 2. Platinos ir nerūdijančio plieno lydinio PTKA viela (estimated 55173.6): Priemonės intervencinei kardiologijai Lot 3 — 3. Introdiuseriai skirti sudėtingos prieigos procedūroms per a.radialis (estimated 32103.3): Priemonės intervencinei kardiologijai Lot 4 — 4. Introdiuseriai skirti naujagimių ir vaikų intervencijoms (estimated 10746.3): Priemonės intervencinei kardiologijai Lot 5 — 5. Specialus diagnostinis koronarinis kateteris per a.radialis (estimated 13430): Priemonės intervencinei kardiologijai Lot 6 — 6. Koronarinis kateteris nukreipėjas (estimated 48585): Priemonės intervencinei kardiologijai Lot 7 — 7. Hidrofiliniai angiografiniai kateteriai vaikų intervencijoms (estimated 6751): Priemonės intervencinei kardiologijai Lot 8 — 8. Padidinto stangrumo diagnostinė viela – gidas (estimated 2133): Priemonės intervencinei kardiologijai Lot 9 — 9. Prailginta nukreipianti hidrofilinė nitinolinė viela periferinei angioplastikai ir selektyviam kateterių bei mikrokateterių nukreipimui (estimated 3555): Priemonės intervencinei kardiologijai Lot 10 — 10. Labai žemo profilio balioniniai kateteriai, skirti okliuzijų atvėrimui (estimated 65412): Priemonės intervencinei kardiologijai Lot 11 — 11. Lėtinių labai kalcinuotų subtotalinių okliuzijų viela (estimated 7327.25): Priemonės intervencinei kardiologijai Lot 12 — 12. Lėtinių subtotalinių okliuzijų PKI viela (estimated 7327.25): Priemonės intervencinei kardiologijai Lot 13 — 13. Lėtinių okliuzijų viela (estimated 9638): Priemonės intervencinei kardiologijai Lot 14 — 14. Vientisas kietas metalinis pravedėjas, dengtas hidrofiline danga su suminkštintu bei lenktu galu Back-up-Meier tipo (estimated 3248.7): Priemonės intervencinei kardiologijai Lot 15 — 15. PTKA viela totalinėms okliuzijoms (estimated 5688): Priemonės intervencinei kardiologijai Lot 16 — 16. Specialios paskirties viela (estimated 481900): Priemonės intervencinei kardiologijai Lot 17 — 17. Vielos, skirtos naujagimių ir vaikų intervencijoms (estimated 3276): Priemonės intervencinei kardiologijai Lot 18 — 18. Prailginta hidrofilinė viela diagnostiniams kateteriams (estimated 14220): Priemonės intervencinei kardiologijai Lot 19 — 19. Intravaskulinio ultragarso (IVUS) kateteris vainikinėms arterijoms (estimated 97580): Priemonės intervencinei kardiologijai Lot 20 — 20. Kraujagyslių uždarymo po aortos stentavimo sistema (estimated 35650): Priemonės intervencinei kardiologijai Lot 21 — 21. Vainikinių arterijų stentgraftai vingiuotoms ir kalcinuotoms kraujagyslėms (estimated 126400): Priemonės intervencinei kardiologijai Lot 22 — 22. PTKA balionas rutininėms procedūroms (NC monorail tipo) (estimated 80580): Priemonės intervencinei kardiologijai Lot 23 — 23. Kabelis prailgintuvas laikinos stimuliacijos prietaisui (estimated 15800): Priemonės intervencinei kardiologijai Lot 24 — 24. Kraujagyslių uždarymo po kateterizacijos sistema su kolagenu (estimated 260375): Priemonės intervencinei kardiologijai Lot 25 — 25. Didelio slėgio ir diametro valvuloplastinis kateteris (estimated 146940): Priemonės intervencinei kardiologijai Lot 26 — 26. Periferiniai savaime išsiplečiantys dengti stentai (estimated 114400): Priemonės intervencinei kardiologijai Lot 27 — 27. PTKA balionas rutininėms procedūroms (NC monorail tipo) (estimated 338712.5): Priemonės intervencinei kardiologijai Lot 28 — 28. Didelio slėgio periferiniai balionai skirti pakartotinėms vaikų intervencijoms (estimated 2937.25): Priemonės intervencinei kardiologijai Lot 29 — 29. PTA balioninis kateteris arterijoms (estimated 11275.25): Priemonės intervencinei kardiologijai Lot 30 — 30. Acist prietaiso valdymo ir švirkšto rinkinys (estimated 88164): Priemonės intervencinei kardiologijai Lot 31 — 31. Didelės raiškos intravaskulinio ultragarso (HD IVUS) kateteris, tinkantis iLAB IVUS sistemai (estimated 244900): Priemonės intervencinei kardiologijai Lot 32 — 32. Optinės koherancijos tomografijos (OKT) kateteris (estimated 72522): Priemonės intervencinei kardiologijai Lot 33 — 33. Trombų aspiracinis kateteris (estimated 66360): Priemonės intervencinei kardiologijai Lot 34 — 34. Trijų padėčių kranelis (estimated 474): Priemonės intervencinei kardiologijai Lot 35 — 35. PTKA ‘Y’ jungtukas (estimated 10807.2): Priemonės intervencinei kardiologijai Lot 36 — 36. Dvigubo spindžio balioninis kateteris lėtinėmis okliuzijoms (estimated 9200): Priemonės intervencinei kardiologijai Lot 37 — 37. Intrakardinės echoskopijos zondas 8F (estimated 186606): Priemonės intervencinei kardiologijai Lot 38 — 38. Intrakardinės echoskopijos zondas 10F (estimated 47392): Priemonės intervencinei kardiologijai Lot 39 — 39. Introdiuseris nukreipiklis skirtas prieširdžių pertvaros punkcijai (estimated 11060): Priemonės intervencinei kardiologijai Lot 40 — 40. Adata tarpprieširdinės pertvaros punkcijai (estimated 9875): Priemonės intervencinei kardiologijai Lot 41 — 41. Priemonių rinkinys, skirtas tarpprieširdinės pertvaros punkcijai (estimated 19740): Priemonės intervencinei kardiologijai Lot 42 — 42. Balioniniai kateteriai skirti naujagimių ir vaikų spaudimų matavimams (estimated 3318): Priemonės intervencinei kardiologijai Lot 43 — 43. A. radialis užspaudiklis (estimated 117552): Priemonės intervencinei kardiologijai
Buyer: VšĮ Vilniaus universiteto ligoninė Santaros klinikos (PV)
Buyer country: LTU
Procedure: open
CPV code: 33140000
Full notice, tender documents and how to bid are on the official TED page (link above).
Context for bidders
We hold 10 notices from VšĮ Vilniaus universiteto ligoninė Santaros klinikos (PV), going back to August 2026 — 10 of them still open. They buy mostly in Healthcare & Pharma, Construction & Infrastructure and Manufacturing & Supply. There are 40 open Healthcare & Pharma tenders in Lithuania. This one closes in 39 days.
More from this buyer
- Lithuania – Domestic appliances – Stambi buitinė technika (12274)· closes 7 Oct
- Lithuania – Disinfectants – Aplinkos paviršių dezinfekcijos priemonės (11839)· closes 18 Sept
- Lithuania – Building materials – Įvairios statybinės medžiagos (plytos, akyto betono blokeliai, trinkelės, šaligatvio plytelės, borteliai) (12655)· closes 9 Oct
- Lithuania – Miscellaneous construction materials – Įvairios statybinės medžiagos ir panašūs gaminiai (12659)· closes 7 Oct
- Lithuania – Chemical reagents – Reagentai patologijos tyrimams (12382)· closes 3 Oct
Similar Healthcare & Pharma tenders
- Lithuania – Sterilisation, disinfection and hygiene devices – CPO garų sterilizatoriaus pirkimas (Tarptautinis pirkimas)· closes 6 Oct
- Lithuania – Surgical sutures – "Chirurginiai siūlai (Nr. 10841-5)" atviras konkursas (tarptautinis)· closes 1 Oct
- Lithuania – Medical equipments – Kvėpavimo takų stotelė· closes 8 Oct
- Lithuania – Diagnostic devices – Fiziologinio matavimo prietaisų (išmaniųjų laikrodžių) su 3 metų palaikymo licencija pirkimas, Nr.· closes 2 Oct
- Lithuania – Medical equipments – ENDOSKOPINĖ SISTEMA· closes 6 Oct
Documents
- TED-official-notice-600312-2026.pdfDownload (pdf)
Before you bid on this tender
A quick checklist to help you decide whether to bid and prepare a compliant submission for this healthcare & pharma opportunity. Always verify the details on the official source.
- Confirm the exact closing date and time (and time zone) on the official portal — deadlines are strict and can be revised by a corrigendum.
- Read the full notice and every attached document, including the scope, specifications and any bill of quantities or terms of reference.
- Check the eligibility criteria — prior similar experience, annual turnover, certifications and registrations — and make sure you qualify before investing effort.
- Prepare any earnest-money deposit (EMD) or bid security and the required formats early; missing or wrongly-formatted documents are a common cause of rejection.
- Note how bids must be submitted (online or physical), in what format, and whether a digital signature or portal registration is required.
- Watch for corrigenda and clarifications right up to the deadline — requirements and dates can change.
More Healthcare & Pharma tenders
- Kontraktstildeling: Ultralydapparatet og skopiutstyr til Sørlandet Sykehus HFSYKEHUSINNKJØP HF · Norway
- SOLAR VACCINE FRIDGES FOR NORTH-EAST REGIONIOM · Ghana
- MEDICAL EQUIPMENT FOR 3 COMMUNITIES IN NORTH EAST REGIONIOM · Ghana
- Advocacy Services for Children, Young People & Adults.Plymouth City Council · United Kingdom
- YPO - 001284 Community & Healthcare Technology Equipment & Associated ServicesYorkshire Purchasing Organisation · United Kingdom
FreeTender mirrors this notice for reference. Verify the details and bid on the official portal.
Verify & apply on the official portal →