Latvia – Snow-clearing services – Jelgavas novada pašvaldības ielu/ceļu uzturēšana 2026/2027.gada ziemas periodā
Issued by Jelgavas novada pašvaldība · via TED — Tenders Electronic Daily (EU)
- Published
- 5 Sept 2026
- Closes
- 5 Oct 2026, 23:59 UTC
- Value
- EUR 17,200
- Reference
- 606837-2026
- Location
- Latvia
- Sector
- Water & Environment
- Type
- services
Details
Jelgavas novada pašvaldības ielu/ceļu uzturēšana 2026/2027.gada ziemas periodā
Lots Lot 1 — Ielu/ceļu uzturēšana ziemas periodā Jaunsvirlaukas pagastā (estimated 17200.00): Jelgavas novada pašvaldības ielu/ceļu uzturēšana 2026/2027.gada ziemas periodā Lot 2 — Ielu/ceļu uzturēšana ziemas periodā Vircavas pagastā (estimated 18480.00): Jelgavas novada pašvaldības ielu/ceļu uzturēšana 2026/2027.gada ziemas periodā Lot 3 — Ielu/ceļu uzturēšana ziemas periodā Platones pagastā (estimated 14400.00): Jelgavas novada pašvaldības ielu/ceļu uzturēšana 2026/2027.gada ziemas periodā Lot 4 — Ielu/ceļu uzturēšana ziemas periodā Cenu pagastā (estimated 21780.00): Jelgavas novada pašvaldības ielu/ceļu uzturēšana 2026/2027.gada ziemas periodā Lot 5 — Ielu/ceļu uzturēšana ziemas periodā Ozolnieku pagastā (estimated 15670.00): Jelgavas novada pašvaldības ielu/ceļu uzturēšana 2026/2027.gada ziemas periodā Lot 6 — Ielu/ceļu uzturēšana ziemas periodā Salgales pagastā (estimated 11800.00): Jelgavas novada pašvaldības ielu/ceļu uzturēšana 2026/2027.gada ziemas periodā Lot 7 — Ielu/ceļu uzturēšana ziemas periodā Svētes pagastā (estimated 10990.00): Jelgavas novada pašvaldības ielu/ceļu uzturēšana 2026/2027.gada ziemas periodā Lot 8 — Ielu/ceļu uzturēšana ziemas periodā Zaļenieku pagastā (estimated 15715.00): Jelgavas novada pašvaldības ielu/ceļu uzturēšana 2026/2027.gada ziemas periodā Lot 9 — Ielu/ceļu uzturēšana ziemas periodā Glūdas pagastā (estimated 19350.00): Jelgavas novada pašvaldības ielu/ceļu uzturēšana 2026/2027.gada ziemas periodā Lot 10 — Ielu/ceļu uzturēšana ziemas periodā Lielplatones pagastā (estimated 9500.00): Jelgavas novada pašvaldības ielu/ceļu uzturēšana 2026/2027.gada ziemas periodā Lot 11 — Ielu/ceļu uzturēšana ziemas periodā Vilces pagastā (estimated 24160.00): Jelgavas novada pašvaldības ielu/ceļu uzturēšana 2026/2027.gada ziemas periodā Lot 12 — Ielu/ceļu uzturēšana ziemas periodā Sesavas pagastā (estimated 12350.00): Jelgavas novada pašvaldības ielu/ceļu uzturēšana 2026/2027.gada ziemas periodā Lot 13 — Ielu/ceļu uzturēšana ziemas periodā Elejas pagastā (estimated 9600.00): Jelgavas novada pašvaldības ielu/ceļu uzturēšana 2026/2027.gada ziemas periodā Lot 14 — Ielu/ceļu uzturēšana ziemas periodā Valgundes pagastā (estimated 19410.00): Jelgavas novada pašvaldības ielu/ceļu uzturēšana 2026/2027.gada ziemas periodā Lot 15 — Ielu/ceļu uzturēšana ziemas periodā Kalnciema pagastā (estimated 8440.00): Jelgavas novada pašvaldības ielu/ceļu uzturēšana 2026/2027.gada ziemas periodā Lot 16 — Ielu/ceļu uzturēšana ziemas periodā Līvbērzes pagastā (estimated 21250.00): Jelgavas novada pašvaldības ielu/ceļu uzturēšana 2026/2027.gada ziemas periodā Lot 17 — Jelgavas novada ielu un ceļu slīdamības samazināšana (estimated 35000.00): Jelgavas novada pašvaldības ielu/ceļu uzturēšana 2026/2027.gada ziemas periodā
Buyer: Jelgavas novada pašvaldība
Buyer country: LVA
Procedure: open
CPV code: 90620000
Full notice, tender documents and how to bid are on the official TED page (link above).
Context for bidders
We hold 2 notices from Jelgavas novada pašvaldība, going back to September 2026 — 2 of them still open. They buy mostly in Construction & Infrastructure and Water & Environment. There are 11 open Water & Environment tenders in Latvia. This one closes in 31 days.
More from this buyer
Similar Water & Environment tenders
- Latvia – Cleaning services – Telpu uzkopšanas pakalpojuma sniegšana Liepājas Centrālās administrācijas struktūrvienībā “Liepājas pārstāvniecība Rīgā” vajadzībām· closes 22 Sept
- Latvia – Snow-clearing services – Dienvidkurzemes novada pašvaldības autoceļu un ielu ikdienas uzturēšana ziemas sezonā· closes 2 Oct
- Latvia – Snow-clearing services – Aizkraukles novada pašvaldības ielu un ceļu uzturēšanas darbi 2026.-2027.gada ziemas sezonā· closes 19 Sept
- Latvia – Refuse recycling services – 191210 KLASES ATKRITUMU (SADEDZINĀMI ATKRITUMI (NO ATKRITUMIEM IEGŪTS KURINĀMAIS)) APSAIMNIEKOŠANAS PAKALPOJUMI· closes 3 Oct
- Latvia – Environmental impact assessment other than for construction – Priekšlikumi Rīgas vēsturiskā centra un tā aizsardzības zonas teritorijas plānojuma risinājumiem vides jomā un ietekmes uz vidi stratēģiskais novērtējums· closes 29 Sept
Documents
- TED-official-notice-606837-2026.pdfDownload (pdf)
Before you bid on this tender
A quick checklist to help you decide whether to bid and prepare a compliant submission for this water & environment opportunity. Always verify the details on the official source.
- Confirm the exact closing date and time (and time zone) on the official portal — deadlines are strict and can be revised by a corrigendum.
- Read the full notice and every attached document, including the scope, specifications and any bill of quantities or terms of reference.
- Check the eligibility criteria — prior similar experience, annual turnover, certifications and registrations — and make sure you qualify before investing effort.
- Prepare any earnest-money deposit (EMD) or bid security and the required formats early; missing or wrongly-formatted documents are a common cause of rejection.
- Note how bids must be submitted (online or physical), in what format, and whether a digital signature or portal registration is required.
- Watch for corrigenda and clarifications right up to the deadline — requirements and dates can change.
More Water & Environment tenders
- Poland – Environmental engineering consultancy services – Opracowanie raportów na potrzeby przeprowadzenia ponownej oceny oddziaływania na środowisko, dla Przedsięwzięcia pn. Budowa i eksploatacja pierwszej w Polsce Elektrowni Jądrowej, o mocy elektrycznej do 3750 MWe, na obszarze gminy ChoczewoPolskie Elektrownie Jądrowe Sp. z o.o. · Poland
- Germany – Building-cleaning services – Unterhalts- und GrundreinigungsleistungenStadt Lübben (Spreewald)/Lubin (Blota) · Germany
- Germany – Street-cleaning services – Ölspurbeseitigung auf dem Essener StadtgebietStadt Essen, Zentrales Vergabemanagement · Germany
- Belgium – Snow-clearing services – Raamovereenkomst winterdiensten rijwegen (2026-2030)Gemeente Boortmeerbeek · Belgium
- France – Environmental issues consultancy services – Accord-cadre génie écologique sur le territoire d'intervention de l'EPFNAÉTABLISSEMENT PUBLIC FONCIER DE NOUVELLE-AQUITAINE · France
FreeTender mirrors this notice for reference. Verify the details and bid on the official portal.
Verify & apply on the official portal →