Hungary – Print finishing services – Nyomdai feladatok ellátása
Issued by Herman Ottó Intézet Nonprofit Kft. · via TED — Tenders Electronic Daily (EU)
- Published
- 2 Sept 2026
- Closes
- 18 Sept 2026, 23:59 UTC
- Reference
- 593650-2026
- Location
- Hungary
- Sector
- Financial & Professional Services
- Type
- services
Details
A közbeszerzés tárgya: Nyomdai feladatok ellátása – 2026/2027 az alábbi két részben: - 1. rész: 5 féle kiadvány nyomdai előállítása - 2. rész 3 féle kiadvány nyomdai előállítása Szolgáltatásmegrendelés A közbeszerzési eljárás mennyisége: 1. rész: 5 féle kiadvány nyomdai előállítása Vállalkozási keretszerződés keretében 5 féle kiadvány (18 különböző kiadvány, 1 féle szórólap, 1 féle leporelló, 1 féle könyvjelző, 1 féle névjegykártya) nyomdai előállítása nettó 17.000.000, - Forint keretösszeg erejéig. Ajánlatkérő a fentiekben meghatározott keretösszeg tekintetében rögzíti, hogy kizárólag a keretösszeg 70 %-ára vállal lehívási kötelezettséget, a fennmaradó összeget Ajánlatkérő a szerződés időtartama alatt választása szerint akár egészben, akár részben, akár több részben jogosult, de nem köteles lehívni. A szolgáltatás tartalmazza a helyszínre szállítást is. Szállítási cím: Herman Ottó Intézet Nonprofit Kft. (1223 Budapest Park utca 2.) hétfőtől - csütörtökig 9-15 óráig, pénteken 9-12 óráig. A beszerzendő szolgáltatások részletes meghatározását, mennyiségét a Közbeszerzési Dokumentumok részét képező részletes műszaki leírás és árazatlan költségvetés tartalmazzák. CPV kód: 79821000-5 Nyomdai kivitelezési szolgáltatások 2. rész: 3 féle kiadvány nyomdai előállítása Vállalkozási keretszerződés keretében 3 féle kiadvány (24 különböző kiadvány, 1 féle matrica, 5 különböző poszter) nyomdai előállítása nettó 18.000.000, - Forint keretösszeg erejéig. Ajánlatkérő a fentiekben meghatározott keretösszeg tekintetében rögzíti, hogy kizárólag a keretösszeg 70 %-ára vállal lehívási kötelezettséget, a fennmaradó összeget Ajánlatkérő a szerződés időtartama alatt választása szerint akár egészben, akár részben, akár több részben jogosult, de nem köteles lehívni. A szolgáltatás tartalmazza a helyszínre szállítást is. Szállítási cím: Herman Ottó Intézet Nonprofit Kft. (1223 Budapest Park utca 2.) hétfőtől - csütörtökig 9-15 óráig, pénteken 9-12 óráig. A beszerzendő szolgáltatások részletes meghatározását, mennyiségét a Közbeszerzési Dokumentumok részét képező részletes műszaki leírás és árazatlan költségvetés tartalmazzák. CPV kód: 79821000-5 Nyomdai kivitelezési szolgáltatások
Lots Lot 1 — 5 féle kiadvány nyomdai előállítása: 1. rész: 5 féle kiadvány nyomdai előállítása Vállalkozási keretszerződés keretében 5 féle kiadvány nyomdai előállítása nettó 17.000.000, - Forint keretösszeg erejéig. Ajánlatkérő a fentiekben meghatározott keretösszeg tekintetében rögzíti, hogy kizárólag a keretösszeg 70 %-ára vállal lehívási kötelezettséget, a fennmaradó összeget Ajánlatkérő a szerződés időtartama alatt választása szerint akár egészben, akár részben, akár több részben jogosult, de nem köteles lehívni. A szolgáltatás tartalmazza a helyszínre szállítást is. Szállítási cím: Herman Ottó Intézet Nonprofit Kft. (1223 Budapest Park utca 2.) hétfőtől - csütörtökig 9-15 óráig, pénteken 9-12 óráig. A beszerzendő szolgáltatások részletes meghatározását, mennyiségét a Közbeszerzési Dokumentumok részét képező részletes műszaki leírás és árazatlan költségvetés tartalmazzák. CPV kód: 79821000-5 Nyomdai kivitelezési szolgáltatások Lot 2 — 3 féle kiadvány nyomdai előállítása: 2. rész: 3 féle kiadvány nyomdai előállítása Vállalkozási keretszerződés keretében 3 féle kiadvány nyomdai előállítása nettó 18.000.000, - Forint keretösszeg erejéig. Ajánlatkérő a fentiekben meghatározott keretösszeg tekintetében rögzíti, hogy kizárólag a keretösszeg 70 %-ára vállal lehívási kötelezettséget, a fennmaradó összeget Ajánlatkérő a szerződés időtartama alatt választása szerint akár egészben, akár részben, akár több részben jogosult, de nem köteles lehívni. A szolgáltatás tartalmazza a helyszínre szállítást is. Szállítási cím: Herman Ottó Intézet Nonprofit Kft. (1223 Budapest Park utca 2.) hétfőtől - csütörtökig 9-15 óráig, pénteken 9-12 óráig. A beszerzendő szolgáltatások részletes meghatározását, mennyiségét a Közbeszerzési Dokumentumok részét képező részletes műszaki leírás és árazatlan költségvetés tartalmazzák. CPV kód: 79821000-5 Nyomdai kivitelezési szolgáltatások
Buyer: Herman Ottó Intézet Nonprofit Kft.
Buyer country: HUN
Procedure: open
CPV code: 79821000
Full notice, tender documents and how to bid are on the official TED page (link above).
Context for bidders
There are 4 open Financial & Professional Services tenders in Hungary. This one closes in 17 days.
Similar Financial & Professional Services tenders
- Hungary – Insurance services – Biztosítási szolgáltatások az Opera részére· closes 29 Sept
- Hungary – Advertising and marketing services – Szemléletformálási kampány - Homokhát (386)· closes 10 Sept
- Hungary – Human resources management consultancy services – Szakértői szolgáltatás beszerzése PVÖ részére 2.· closes 26 Sept
Documents
- TED-official-notice-593650-2026.pdfDownload (pdf)
Before you bid on this tender
A quick checklist to help you decide whether to bid and prepare a compliant submission for this financial & professional services opportunity. Always verify the details on the official source.
- Confirm the exact closing date and time (and time zone) on the official portal — deadlines are strict and can be revised by a corrigendum.
- Read the full notice and every attached document, including the scope, specifications and any bill of quantities or terms of reference.
- Check the eligibility criteria — prior similar experience, annual turnover, certifications and registrations — and make sure you qualify before investing effort.
- Prepare any earnest-money deposit (EMD) or bid security and the required formats early; missing or wrongly-formatted documents are a common cause of rejection.
- Note how bids must be submitted (online or physical), in what format, and whether a digital signature or portal registration is required.
- Watch for corrigenda and clarifications right up to the deadline — requirements and dates can change.
More Financial & Professional Services tenders
- Mise en place d un LTA des consultants nationaux infirmiers en GuinéeUNDP · Guinea
- Contratación de servicios de acondicionamiento de locales, obras de adecuación y transporte para entrega oficinaILO · Colombia
- Belgium – Technical testing, analysis and consultancy services – Prestations de services acoustiquesSOWAER SA · Belgium
- Poland – Security services – Ochrona fizyczna, ochrona z udziałem grup interwencyjnych oraz asysta kluczy w obiektach Izby Administracji Skarbowej w OpoluIzba Administracji Skarbowej w Opolu · Poland
- Bulgaria – Insurance services – Застраховки „Гражданска отговорност“, „Автокаско“ и „Злополука на местата в МПС“ на стопанисваните от ОП „Паркове и градски градини” служебни МПС“СТОЛИЧНА ОБЩИНА · Bulgaria
FreeTender mirrors this notice for reference. Verify the details and bid on the official portal.
Verify & apply on the official portal →