FreeTender
Accepting bidsitbEstonia

Estonia – Miscellaneous gardening equipment – Aiatehnika ostmine, hooldus ja remont

Issued by Riigi Kaitseinvesteeringute Keskus · via TED — Tenders Electronic Daily (EU)

Published
4 Sept 2026
Closes
30 Sept 2026, 23:59 UTC
Value
EUR 4,00,000
Reference
600403-2026
Location
Estonia
Sector
Agriculture & Food
Type
goods

Details

Hanke eesmärk on mootorpuuride, mootorpuuri varuosade, kulumaterjalide, lisatarvikute ja komplektidesse kuuluvate elementide ning mootorpuuride hooldus- ja remonttööde teenuse, mootorsaekomplektide, erineva aiatehnika, aiatehnika hooldus- ja remonttööde teenuse ja varuosade, kulumaterjalide, lisatarvikute ning olemasolevatesse komplektidesse kuuluvate elementide ostmine koos kohale toimetamisega nelja-aastase perioodi jooksul. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest

Lots Lot 1 — Mootorpuuride ostmine, hooldus ja remont (estimated 400000.00): Mootorpuuride ostmine, hooldus ja remont / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest Lot 2 — Mootorsaekomplektide ja muu aiatehnika ostmine (estimated 400000.00): Mootorsaekomplektide ja muu aiatehnika ostmine / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest Lot 3 — Aiatehnika hooldus ja remont Põhja ja Lääne piirkonnas (estimated 100000.00): Aiatehnika hooldus ja remont Harjumaal (välja arvatud Kuusalu vallas asuvad objektid nagu Keskpolügoon), Raplamaal, Järvamaal, Läänemaal, Saaremaal, Hiiumaal ja Pärnumaal asuvad objektid. Hanke eesmärgiks on Kaitseväe ja Riigi Kaitseinvesteeringute Keskuse erineva aiatehnika hooldus- ja remonttööde teenuse ja varuosade, kulumaterjalide, lisatarvikute ning olemasolevatesse komplektidesse kuuluvate elementide ostmine nelja-aastase perioodi jooksul. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest Lot 4 — Aiatehnika hooldus ja remont Kirde piirkonnas (estimated 100000.00): Aiatehnika hooldus ja remont Lääne-Virumaal, Ida-Virumaal ja Kuusalu vallas (sh Keskpolügoon) asuvad objektid. Hanke eesmärgiks on Kaitseväe ja Riigi Kaitseinvesteeringute Keskuse erineva aiatehnika hooldus- ja remonttööde teenuse ja varuosade, kulumaterjalide, lisatarvikute ning olemasolevatesse komplektidesse kuuluvate elementide ostmine nelja-aastase perioodi jooksul. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest Lot 5 — Aiatehnika hooldus ja remont Lõuna piirkonnas (estimated 100000.00): Aiatehnika hooldus ja remont Tartumaal, Võrumaal, Jõgevamaal, Viljandimaal, Valgamaal ja Põlvamaal asuvad objektid. Hanke eesmärgiks on Kaitseväe ja Riigi Kaitseinvesteeringute Keskuse erineva aiatehnika hooldus- ja remonttööde teenuse ja varuosade, kulumaterjalide, lisatarvikute ning olemasolevatesse komplektidesse kuuluvate elementide ostmine nelja-aastase perioodi jooksul. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest

Buyer: Riigi Kaitseinvesteeringute Keskus

Buyer country: EST

Procedure: open

CPV code: 16160000

Full notice, tender documents and how to bid are on the official TED page (link above).

Context for bidders

We hold 4 notices from Riigi Kaitseinvesteeringute Keskus, going back to August 20263 of them still open. They buy mostly in Defence & Security, Agriculture & Food and Manufacturing & Supply. There are 2 open Agriculture & Food tenders in Estonia. This one closes in 27 days.

Documents

Before you bid on this tender

A quick checklist to help you decide whether to bid and prepare a compliant submission for this agriculture & food opportunity. Always verify the details on the official source.

  • Confirm the exact closing date and time (and time zone) on the official portal — deadlines are strict and can be revised by a corrigendum.
  • Read the full notice and every attached document, including the scope, specifications and any bill of quantities or terms of reference.
  • Check the eligibility criteria — prior similar experience, annual turnover, certifications and registrations — and make sure you qualify before investing effort.
  • Prepare any earnest-money deposit (EMD) or bid security and the required formats early; missing or wrongly-formatted documents are a common cause of rejection.
  • Note how bids must be submitted (online or physical), in what format, and whether a digital signature or portal registration is required.
  • Watch for corrigenda and clarifications right up to the deadline — requirements and dates can change.

More Agriculture & Food tenders

All Agriculture & Food tenders →

FreeTender mirrors this notice for reference. Verify the details and bid on the official portal.

Verify & apply on the official portal →