Czechia – Tramway works – RTT Táboritská – Seifertova, výběr zhotovitele stavby
Issued by Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost · via TED — Tenders Electronic Daily (EU)
- Published
- 30 Aug 2026
- Closes
- 4 Sept 2026, 23:59 UTC
- Value
- CZK 80,71,20,295
- Reference
- 583349-2026
- Location
- Czechia
- Sector
- Construction & Infrastructure
- Type
- works
Details
Předmětem plnění veřejné zakázky je realizace rekonstrukce tramvajové trati o délce 2,447 km v ulicích Táboritská, Seifertova a Jičínská. Stávající tramvajová trať na velkoplošných panelech bude v ulici Seifertova a Táboritská nahrazena konstrukcí na betonové desce s upevněním W-tram s asfaltovým krytem. V ulici Táboritská v úseku od ulice Ondříčkova (mimo křižovatky) až před křižovatku s ulicí Prokopova (mimo křižovatku) bude konstrukce W-tram zakryta dlážděným krytem. V ulici Olšanská bude trať napojena na stávající těleso s otevřeným svrškem. Stávající tramvajová trať v ulici Jičínská na betonové desce s upevněním metro a krytem s kamennou dlažbou bude nahrazena konstrukcí na betonové desce s upevněním W-tram s asfaltovým krytem. V místě napojení na stávající tramvajovou kolej za křižovatkou s ulicí Lucemburská bude tramvajový kryt z kamenné dlažby. Součástí akce je vybudování všech souvisejících technologií a vybavení, rekonstrukce vozovek a chodníků, vyvolané přeložky inženýrských sítí a další stavební úpravy dle projektové dokumentace. Součástí akce je realizace kabelové sítě z měnírny na Kostnickém náměstí v jednotlivých větvích. Směrem do centra budou kabely vedeny ulicemi Husinecká, Krásova, Seifertova až po spojkovišti křížení s ulicí Italskou. Ve směru z centra bude realizace probíhat v ulici Štítného, Cimburkova, Seifertova a Táboritská. Realizace kabelů bude končit spojkami na spojovaných kabelech v úrovni ZDS Lupáčova v Táboritské ulici. Trasa kabelů bude převážně ve stávající trase a z části bude trasa nová, zejména v souvislosti s koordinací stavby RTT Seifertova - Táboritská. Cílem výstavby je zlepšení kvality a spolehlivosti dopravní obslužnosti, a to prostřednictvím realizace předmětu veřejné zakázky dle zadávací dokumentace Veřejné zakázky. Součástí plnění je dopracování realizační dokumentace stavby (dále jen „RDS“) a dokumentace skutečného provedení stavby (dále „DSPS“). Součástí plnění Veřejné zakázky jsou rovněž veškeré pomocné a přidružené činnosti (např. zajištění atestů, zkoušek, revizních zpráv, protokolů UTZ, průkazů způsobilosti a dalších specifikovaných dokladů apod.), a rovněž i poskytnutí součinnosti ze strany vybraného dodavatele při obstarání povolení zkušebního provozu a kolaudačního souhlasu. Bližší specifikace předmětu plnění je uvedena v závazném vzoru smlouvy a jeho přílohách.
Lots Lot 1 — RTT Táboritská – Seifertova, výběr zhotovitele stavby (estimated 807120295): Předmětem plnění veřejné zakázky je realizace rekonstrukce tramvajové trati o délce 2,447 km v ulicích Táboritská, Seifertova a Jičínská. Stávající tramvajová trať na velkoplošných panelech bude v ulici Seifertova a Táboritská nahrazena konstrukcí na betonové desce s upevněním W-tram s asfaltovým krytem. V ulici Táboritská v úseku od ulice Ondříčkova (mimo křižovatky) až před křižovatku s ulicí Prokopova (mimo křižovatku) bude konstrukce W-tram zakryta dlážděným krytem. V ulici Olšanská bude trať napojena na stávající těleso s otevřeným svrškem. Stávající tramvajová trať v ulici Jičínská na betonové desce s upevněním metro a krytem s kamennou dlažbou bude nahrazena konstrukcí na betonové desce s upevněním W-tram s asfaltovým krytem. V místě napojení na stávající tramvajovou kolej za křižovatkou s ulicí Lucemburská bude tramvajový kryt z kamenné dlažby. Součástí akce je vybudování všech souvisejících technologií a vybavení, rekonstrukce vozovek a chodníků, vyvolané přeložky inženýrských sítí a další stavební úpravy dle projektové dokumentace. Součástí akce je realizace kabelové sítě z měnírny na Kostnickém náměstí v jednotlivých větvích. Směrem do centra budou kabely vedeny ulicemi Husinecká, Krásova, Seifertova až po spojkovišti křížení s ulicí Italskou. Ve směru z centra bude realizace probíhat v ulici Štítného, Cimburkova, Seifertova a Táboritská. Realizace kabelů bude končit spojkami na spojovaných kabelech v úrovni ZDS Lupáčova v Táboritské ulici. Trasa kabelů bude převážně ve stávající trase a z části bude trasa nová, zejména v souvislosti s koordinací stavby RTT Seifertova - Táboritská. Cílem výstavby je zlepšení kvality a spolehlivosti dopravní obslužnosti, a to prostřednictvím realizace předmětu veřejné zakázky dle zadávací dokumentace Veřejné zakázky. Součástí plnění je dopracování realizační dokumentace stavby (dále jen „RDS“) a dokumentace skutečného provedení stavby (dále „DSPS“). Součástí plnění Veřejné zakázky jsou rovněž veškeré pomocné a přidružené činnosti (např. zajištění atestů, zkoušek, revizních zpráv, protokolů UTZ, průkazů způsobilosti a dalších specifikovaných dokladů apod.), a rovněž i poskytnutí součinnosti ze strany vybraného dodavatele při obstarání povolení zkušebního provozu a kolaudačního souhlasu. Bližší specifikace předmětu plnění je uvedena v závazném vzoru smlouvy a jeho přílohách.
Buyer: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
Buyer country: CZE
Procedure: open
CPV code: 45234121
Full notice, tender documents and how to bid are on the official TED page (link above).
Context for bidders
Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost has 0 open notices on FreeTender. There are 66 open Construction & Infrastructure tenders in Czechia. This one closes in 5 days.
Similar Construction & Infrastructure tenders
- Czechia – Construction work for highways, roads – I/55 Břeclav, obchvat
- Czechia – Construction work – Řemeslný inkubátor Dílny na stráni
- Czechia – Hospital facilities construction work – Multifunkční pavilon s možností izolačního režimu
- Czechia – Road construction works – I/50 Bučovice, obchvat
- Czechia – Architectural and related services – Stavební úpravy Kotkova – Břeňkova – PD V
Documents
- TED-official-notice-583349-2026.pdfDownload (pdf)
Before you bid on this tender
A quick checklist to help you decide whether to bid and prepare a compliant submission for this construction & infrastructure opportunity. Always verify the details on the official source.
- Confirm the exact closing date and time (and time zone) on the official portal — deadlines are strict and can be revised by a corrigendum.
- Read the full notice and every attached document, including the scope, specifications and any bill of quantities or terms of reference.
- Check the eligibility criteria — prior similar experience, annual turnover, certifications and registrations — and make sure you qualify before investing effort.
- Prepare any earnest-money deposit (EMD) or bid security and the required formats early; missing or wrongly-formatted documents are a common cause of rejection.
- Note how bids must be submitted (online or physical), in what format, and whether a digital signature or portal registration is required.
- Watch for corrigenda and clarifications right up to the deadline — requirements and dates can change.
More Construction & Infrastructure tenders
- CONSTRUCTION TO COMPLETION OF FOUR DOOR PIT LATRINE FOR BOYS AND A URINAL WITH ONE CHAMBER FOR PLWDs AT LORUGUM POLICE STATUONNGCDF LOIMA · Kenya
- B115000218營保組-改善節能措施成效計畫龍華科技大學 · Taiwan
- GRAM PANCHAYAT GHOOMNA ,all villages under all Gram Panchayat, Home to Home Garbage collection and segregation from(residential and commercial)areas, street and drain cleaning and community sanitation,premises cleaning work,GP GHOOMNAPanchayati Raj Department · Secretary and Commissioner · CEO-DAUSA · BDO-SIKARAI · India
- Supply and repairing work of motor pump, starter and other items for drinking water as per g schedule GP TUMBDIYA GANGRAR CHITTORGARHPanchayati Raj Department · Secretary and Commissioner · CEO-CHITTORGARH · BDO-GANGARAR · India
- STREET LIGHT NIRMAN KARYA KASBA ABADI GHOOMNA 2 STREET ROAD NIRMAN KARYA BANGALA AND SAMUDA DHANI GHOOMNAPanchayati Raj Department · Secretary and Commissioner · CEO-DAUSA · BDO-SIKARAI · India
FreeTender mirrors this notice for reference. Verify the details and bid on the official portal.
Verify & apply on the official portal →