Czechia – Repair and maintenance services of cooler groups – Servis vzduchotechnických, klimatizačních a chladících jednotek a výměna filtrace ve vzduchotechnických zařízeních v KNTB
Issued by Krajská nemocnice T. Bati, a. s. · via TED — Tenders Electronic Daily (EU)
- Published
- 5 Sept 2026
- Closes
- 2 Oct 2026, 23:59 UTC
- Value
- CZK 75,00,000
- Reference
- 604938-2026
- Location
- Czechia
- Sector
- Facility Management & Cleaning
- Type
- services
Details
Předmětem veřejné zakázky je: - provádění pravidelných profylaktických prohlídek vzduchotechnických, klimatizačních a chladících zařízení Objednatele umístěný v jeho, nebo jím užívaných objektech, za účelem kontroly jejich stavu s cílem předcházet nutnosti havarijních oprav, - provádění oprav vzduchotechnických, klimatizačních jednotek a chladící techniky v případě poruchy, - předepsané kontroly těsnosti dle vyhlášky č. 243/2023 Sb., o předcházení emisím regulovaných látek a fluorovaných skleníkových plynů, zákona č. 73/2012 Sb. a zákona 89/2017, o látkách, které poškozují ozonovou vrstvu, a o fluorovaných skleníkových plynech, nařízení EP a Rady EU č. 1005/2009. - předepsané kontroly a zkoušky provozuschopnosti požárních klapek a požárních ventilátorů, osobou odborně způsobilou v požární technice - dodávka kapsových filtrů - čištění a dezinfekce komor kapsových filtrů a čištění nástavců - výměna HEPA filtrů - defektoskopie a zkouška těsnosti HEPA filtrů - odborná likvidace použitých filtrů dle kontaminace, která je zahrnuta v ceně - havarijní opravy týkající se filtrů - Provedení veškerých elektro revizí na VZT zařízení dle norem ČSN 332000-6ed.2, ČSN 331500 Z4 a ČSN EN60204-1 ed.3 dle platné legislativy revizním technikem s příslušnou elektro kvalifikací pro dané zařízen - Zajištění servisní pohotovosti a havarijních oprav
Lots Lot 1 — Servis vzduchotechnických, klimatizačních a chladících jednotek a výměna filtrace ve vzduchotechnických zařízeních v KNTB (estimated 7500000): Předmětem veřejné zakázky je: - provádění pravidelných profylaktických prohlídek vzduchotechnických, klimatizačních a chladících zařízení Objednatele umístěný v jeho, nebo jím užívaných objektech, za účelem kontroly jejich stavu s cílem předcházet nutnosti havarijních oprav, - provádění oprav vzduchotechnických, klimatizačních jednotek a chladící techniky v případě poruchy, - předepsané kontroly těsnosti dle vyhlášky č. 243/2023 Sb., o předcházení emisím regulovaných látek a fluorovaných skleníkových plynů, zákona č. 73/2012 Sb. a zákona 89/2017, o látkách, které poškozují ozonovou vrstvu, a o fluorovaných skleníkových plynech, nařízení EP a Rady EU č. 1005/2009. - předepsané kontroly a zkoušky provozuschopnosti požárních klapek a požárních ventilátorů, osobou odborně způsobilou v požární technice - dodávka kapsových filtrů - čištění a dezinfekce komor kapsových filtrů a čištění nástavců - výměna HEPA filtrů - defektoskopie a zkouška těsnosti HEPA filtrů - odborná likvidace použitých filtrů dle kontaminace, která je zahrnuta v ceně - havarijní opravy týkající se filtrů - Provedení veškerých elektro revizí na VZT zařízení dle norem ČSN 332000-6ed.2, ČSN 331500 Z4 a ČSN EN60204-1 ed.3 dle platné legislativy revizním technikem s příslušnou elektro kvalifikací pro dané zařízen - Zajištění servisní pohotovosti a havarijních oprav
Buyer: Krajská nemocnice T. Bati, a. s.
Buyer country: CZE
Procedure: open
CPV code: 50730000
Full notice, tender documents and how to bid are on the official TED page (link above).
Context for bidders
We hold 3 notices from Krajská nemocnice T. Bati, a. s., going back to August 2026 — 2 of them still open. They buy mostly in Construction & Infrastructure, Facility Management & Cleaning and Healthcare & Pharma. There are 11 open Facility Management & Cleaning tenders in Czechia. This one closes in 28 days.
More from this buyer
Similar Facility Management & Cleaning tenders
- Czechia – Repair and maintenance services of electrical building installations – Rámcová dohoda na vytyčování a odstraňování kabelových poruch veřejného osvětlení IV· closes 2 Oct
- Czechia – Washing and dry-cleaning services – „Komplexní prádelenský servis včetně pronájmu prádla pro lokality ONN a.s.“· closes 25 Sept
- Czechia – Washing and dry-cleaning services – Praní a čištění prádla v rámci cvičení EU-MAM II· closes 21 Oct
- Czechia – Textile-cleaning services – ZAJIŠTĚNÍ KOMPLEXNÍHO SERVISU PRÁDLA· closes 11 Sept
- Czechia – Repair and maintenance services of machinery – Servis radiálních sacích ventilátorů spalin SIROCCO - 2· closes 30 Sept
Documents
- TED-official-notice-604938-2026.pdfDownload (pdf)
Before you bid on this tender
A quick checklist to help you decide whether to bid and prepare a compliant submission for this facility management & cleaning opportunity. Always verify the details on the official source.
- Confirm the exact closing date and time (and time zone) on the official portal — deadlines are strict and can be revised by a corrigendum.
- Read the full notice and every attached document, including the scope, specifications and any bill of quantities or terms of reference.
- Check the eligibility criteria — prior similar experience, annual turnover, certifications and registrations — and make sure you qualify before investing effort.
- Prepare any earnest-money deposit (EMD) or bid security and the required formats early; missing or wrongly-formatted documents are a common cause of rejection.
- Note how bids must be submitted (online or physical), in what format, and whether a digital signature or portal registration is required.
- Watch for corrigenda and clarifications right up to the deadline — requirements and dates can change.
More Facility Management & Cleaning tenders
- SUPPLY, REPAIR and MAINTENANCE OF SUBMERSIBLE PUMP SHAFTCochin Shipyard Limited · HQ CSL (Kochi) · Ship Repair Materials - CSL · CMSRU - CSL · India
- Execution of Miscellaneous Repair /Maintenance, Upgradation and Construction works inn Zone 4 a cluster of central warehouses located at Adilabad , Karimnagar-1 2 On Annual Rate Contract basisCentral Warehousing Corporation · RO Hyderabad - CWC · Engineering Section · India
- Repair and Maintenance Works in Institute Guest House at NIT Kurukshetra.National Institute of Technology Kurukshetra · Central Store - NIT Kurukshetra · India
- Repair and maintenance of toilet block of BOP Jai and Sidhai at 104 Bn BSF under SHQ BSF TeliamuraDG,BSF,MHA · Tripura FTR(Agartala),BSF,MHA · India
- Service Provide for Security Guard at various units under NDVSU, Adhartal, JabalpurNanaji Deshmukh Veterinary Science University · NDPCVV-Dean Faculty - Jabalpur · India
FreeTender mirrors this notice for reference. Verify the details and bid on the official portal.
Verify & apply on the official portal →