Czechia – Public road transport services – Zajištění dopravní obslužnosti veřejnou linkovou dopravou v oblasti Jablonecka v letech 2028–2033 II
Issued by Statutární město Jablonec nad Nisou · via TED — Tenders Electronic Daily (EU)
- Published
- 4 Sept 2026
- Closes
- 7 Sept 2026, 23:59 UTC
- Value
- CZK 25,11,28,841.25
- Reference
- 600172-2026
- Location
- Czechia
- Sector
- Transport & Logistics
- Type
- services
Details
Předmětem veřejné zakázky je poskytování přepravních služeb ve veřejné linkové dopravě s cílem zajistit dopravní obslužnost v oblasti Jablonecka, tj. v územních obvodech obcí Bedřichov, Jablonec nad Nisou, Janov nad Nisou, Lučany nad Nisou, Nová Ves nad Nisou, Pulečný, Rychnov u Jablonce nad Nisou, jež jsou členskými obcemi Dopravního sdružení obcí Jablonecka, a to v předpokládaném období od 1. 2. 2028 do 31. 1. 2033 s předpokládaným rozsahem dopravního výkonu 685000 linkových km v kalendářním roce dle jízdních řádů, tj. předpokládaný rozsah dopravního výkonu 3 425 000 linkových km za celou dobu poskytování přepravních služeb. Za linkový km se považuje dopravní výkon dle jízdního řádu včetně minimální trasy potřebné k obratu autobusu v obratišti/konečné zastávce. Režijní kilometry nejsou zadavatelem hrazeny a dodavatel je musí zakalkulovat do nabídkové ceny. Provoz na linkách městské autobusové dopravy (MHD) bude zajištěn dle příslušných právních předpisů, zejména zákona č. 111/1994 Sb., v platném znění a vyhlášek č. 296/2010 Sb., č. 297/2010 Sb. a nařízení vlády č. 295/2010 Sb. Zadavatel informuje, že jako člen Dopravního sdružení obcí Jablonecka má uzavřenou s Dopravním sdružením obcí Jablonecka separátní smlouvu o sdílení nákladu na zajištováni dopravní obslužnosti DSOJ, co však nebude mít žádný vliv při přípravě nabídky dle této zadávací dokumentace. Bližší podmínky plnění předmětu veřejné zakázky jsou stanoveny v závazném návrhu smlouvy.
Lots Lot 1 — Zajištění dopravní obslužnosti veřejnou linkovou dopravou v oblasti Jablonecka v letech 2028–2033 II (estimated 251128841.25): Předmětem veřejné zakázky je poskytování přepravních služeb ve veřejné linkové dopravě s cílem zajistit dopravní obslužnost v oblasti Jablonecka, tj. v územních obvodech obcí Bedřichov, Jablonec nad Nisou, Janov nad Nisou, Lučany nad Nisou, Nová Ves nad Nisou, Pulečný, Rychnov u Jablonce nad Nisou, jež jsou členskými obcemi Dopravního sdružení obcí Jablonecka, a to v předpokládaném období od 1. 2. 2028 do 31. 1. 2033 s předpokládaným rozsahem dopravního výkonu 685000 linkových km v kalendářním roce dle jízdních řádů, tj. předpokládaný rozsah dopravního výkonu 3 425 000 linkových km za celou dobu poskytování přepravních služeb. Za linkový km se považuje dopravní výkon dle jízdního řádu včetně minimální trasy potřebné k obratu autobusu v obratišti/konečné zastávce. Režijní kilometry nejsou zadavatelem hrazeny a dodavatel je musí zakalkulovat do nabídkové ceny. Provoz na linkách městské autobusové dopravy (MHD) bude zajištěn dle příslušných právních předpisů, zejména zákona č. 111/1994 Sb., v platném znění a vyhlášek č. 296/2010 Sb., č. 297/2010 Sb. a nařízení vlády č. 295/2010 Sb. Zadavatel informuje, že jako člen Dopravního sdružení obcí Jablonecka má uzavřenou s Dopravním sdružením obcí Jablonecka separátní smlouvu o sdílení nákladu na zajištováni dopravní obslužnosti DSOJ, co však nebude mít žádný vliv při přípravě nabídky dle této zadávací dokumentace. Bližší podmínky plnění předmětu veřejné zakázky jsou stanoveny v závazném návrhu smlouvy
Buyer: Statutární město Jablonec nad Nisou
Buyer country: CZE
Procedure: open
CPV code: 60112000
Full notice, tender documents and how to bid are on the official TED page (link above).
Context for bidders
We hold 3 notices from Statutární město Jablonec nad Nisou, going back to August 2026 — 2 of them still open. They buy mostly in Transport & Logistics and Manufacturing & Supply. There are 32 open Transport & Logistics tenders in Czechia. This one closes in 4 days.
More from this buyer
Similar Transport & Logistics tenders
- Czechia – Utility vehicles – Dodávka 5 užitkových vozidel N1 (případně M1) se vznětovým motorem, 5 užitkových vozidel N1 (případně M1) s elektrickým pohonem a 1 vozidla N1 se vznětovým motorem· closes 3 Oct
- Czechia – Patient-transport vehicles – Dodávka 1 ks sanitního vozidla – pro MSN Krnov· closes 3 Oct
- Czechia – Special-purpose motor vehicles – Nákladní automobily pro AŠ· closes 6 Oct
- Czechia – Street-lighting equipment – Modernizace VO ve městě Vracov· closes 2 Oct
- Czechia – Road-sweeping vehicles – Dodávka kompaktního zametacího stroje· closes 30 Sept
Documents
- TED-official-notice-600172-2026.pdfDownload (pdf)
Before you bid on this tender
A quick checklist to help you decide whether to bid and prepare a compliant submission for this transport & logistics opportunity. Always verify the details on the official source.
- Confirm the exact closing date and time (and time zone) on the official portal — deadlines are strict and can be revised by a corrigendum.
- Read the full notice and every attached document, including the scope, specifications and any bill of quantities or terms of reference.
- Check the eligibility criteria — prior similar experience, annual turnover, certifications and registrations — and make sure you qualify before investing effort.
- Prepare any earnest-money deposit (EMD) or bid security and the required formats early; missing or wrongly-formatted documents are a common cause of rejection.
- Note how bids must be submitted (online or physical), in what format, and whether a digital signature or portal registration is required.
- Watch for corrigenda and clarifications right up to the deadline — requirements and dates can change.
More Transport & Logistics tenders
- MILK AND MILK PRODUCTS DISTRIBUTIONKerala Co-operative Milk Marketing Federation Ltd · Ernakulam Regional Co-operative Milk Producers Union Ltd · Ernakulam Dairy Thripunithura Ernakulam · India
- Purchase of Training Equipments for Electrical Vehicle LabDirectorate of Technical Education · Government Polytechnic College Chelakkara · India
- Phoenix 3 Quoted Rental Framework: Transport ServicesDefence Equipment and Support · United Kingdom
- Fleet Management ServicesPlaces for People Group Limited · United Kingdom
- Heavy Roadside RecoveryMinistry of Defence · United Kingdom
FreeTender mirrors this notice for reference. Verify the details and bid on the official portal.
Verify & apply on the official portal →