Czechia – Construction work – Nová budova LDN Nemocnice AGEL Valašské Meziříčí a.s.
Issued by Nemocnice AGEL Valašské Meziříčí a.s. · via TED — Tenders Electronic Daily (EU)
- Published
- 6 Sept 2026
- Closes
- 5 Oct 2026, 23:59 UTC
- Value
- CZK 30,01,68,363
- Reference
- 609303-2026
- Location
- Czechia
- Sector
- Construction & Infrastructure
- Type
- works
Details
Předmětem veřejné zakázky je a) novostavba jednopodlažního pavilonu následné péče Léčebny dlouhodobě nemocných (dále jen „Pavilon“) s kapacitou 15 dvoulůžkových pokojů v areálu nemocnice ve Valašském Meziříčí s přípravou pro případný suterén v jižní části objektu, b) související stavby – rozšíření stávajícího parkoviště, opěrné stěny a terénní úpravy, zpevněné plochy, nové rozvody areálové dešťové kanalizace a její úprava, úprava areálových rozvodů (přípojka splaškové kanalizace a přeložka areálového vodovodu), vegetační úpravy, odstranění původního a realizace nového oplocení, realizace nového veřejného a areálového osvětlení a odstranění bývalé přečerpávací stanice (dále jen „Související stavby“), c) stavební úpravy spočívající v propojení Pavilonu s pavilonem D. Veškeré stavební práce musí být vykonávány se zohledněním specifičnosti nemocničního prostředí a s ohledem na to, aby tyto stavební práce nijak nenarušovaly chod nemocnice a péči o pacienty. Stavební objekty jsou navrženy na pozemcích par. č. 1110/1, 1110/2, 1111/1, 1111/18 a 2843 v katastrálním území Valašské Meziříčí-město, přičemž k pozemku parc. č. 1111/18 má zadavatel zřízeno právo stavby od města Valašského Meziříčí. Podrobné vymezení předmětu veřejné zakázky, včetně technických podmínek v podrobnostech nezbytných pro zpracování nabídky, je uvedeno v závazném návrhu smlouvy a jeho přílohách – příloze č. 1ZD.
Lots Lot 1 — Nová budova LDN Nemocnice AGEL Valašské Meziříčí a.s. (estimated 300168363): Předmětem veřejné zakázky je a) novostavba jednopodlažního pavilonu následné péče Léčebny dlouhodobě nemocných (dále jen „Pavilon“) s kapacitou 15 dvoulůžkových pokojů v areálu nemocnice ve Valašském Meziříčí s přípravou pro případný suterén v jižní části objektu, b) související stavby – rozšíření stávajícího parkoviště, opěrné stěny a terénní úpravy, zpevněné plochy, nové rozvody areálové dešťové kanalizace a její úprava, úprava areálových rozvodů (přípojka splaškové kanalizace a přeložka areálového vodovodu), vegetační úpravy, odstranění původního a realizace nového oplocení, realizace nového veřejného a areálového osvětlení a odstranění bývalé přečerpávací stanice (dále jen „Související stavby“), c) stavební úpravy spočívající v propojení Pavilonu s pavilonem D. Veškeré stavební práce musí být vykonávány se zohledněním specifičnosti nemocničního prostředí a s ohledem na to, aby tyto stavební práce nijak nenarušovaly chod nemocnice a péči o pacienty. Stavební objekty jsou navrženy na pozemcích par. č. 1110/1, 1110/2, 1111/1, 1111/18 a 2843 v katastrálním území Valašské Meziříčí-město, přičemž k pozemku parc. č. 1111/18 má zadavatel zřízeno právo stavby od města Valašského Meziříčí. Podrobné vymezení předmětu veřejné zakázky, včetně technických podmínek v podrobnostech nezbytných pro zpracování nabídky, je uvedeno v závazném návrhu smlouvy a jeho přílohách – příloze č. 1 ZD.
Buyer: Nemocnice AGEL Valašské Meziříčí a.s.
Buyer country: CZE
Procedure: open
CPV code: 45000000
Full notice, tender documents and how to bid are on the official TED page (link above).
Context for bidders
We hold 2 notices from Nemocnice AGEL Valašské Meziříčí a.s., going back to August 2026 — 2 of them still open. There are 152 open Construction & Infrastructure tenders in Czechia. This one closes in 30 days.
More from this buyer
Similar Construction & Infrastructure tenders
- Czechia – Intercity railway works – Elektrizace trati Havlíčkův Brod – Ždírec nad Doubravou – Hlinsko· closes 30 Oct
- Czechia – Construction supervision services – FN Brno - Rekonstrukce přípravny jídla a rozšíření jídelny, výkon TDS, KOO BOZP· closes 6 Oct
- Czechia – Construction work – Dům Svobody Cheb· closes 9 Sept
- Czechia – Restoration work – Rekonstrukce Fakulty stavební – budova B – opakování· closes 17 Sept
- Czechia – Construction work for bridges – Most ev. č. 302-005 Meziměstí· closes 24 Sept
Documents
- TED-official-notice-609303-2026.pdfDownload (pdf)
Before you bid on this tender
A quick checklist to help you decide whether to bid and prepare a compliant submission for this construction & infrastructure opportunity. Always verify the details on the official source.
- Confirm the exact closing date and time (and time zone) on the official portal — deadlines are strict and can be revised by a corrigendum.
- Read the full notice and every attached document, including the scope, specifications and any bill of quantities or terms of reference.
- Check the eligibility criteria — prior similar experience, annual turnover, certifications and registrations — and make sure you qualify before investing effort.
- Prepare any earnest-money deposit (EMD) or bid security and the required formats early; missing or wrongly-formatted documents are a common cause of rejection.
- Note how bids must be submitted (online or physical), in what format, and whether a digital signature or portal registration is required.
- Watch for corrigenda and clarifications right up to the deadline — requirements and dates can change.
More Construction & Infrastructure tenders
- Renovation/repair to gents and ladies change/rest room, toilets of U- 05,10 and 4 storage shed inside factory.Munitions India Limited · Ordnance Factory Badmal Bolangir Odisha · India
- Renovation/repair to gents and ladies change/rest room, toilets of U- 01, 02, 03, 04, 06 and 17 inside factory.Munitions India Limited · Ordnance Factory Badmal Bolangir Odisha · India
- Design, Fabrication and Supply of Hose Adaptors and hose clamps for Gas/Compressed Air SupplyCochin Shipyard Limited · HQ CSL (Kochi) · Utility and Maintenance - CSL · India
- Nalu Shiv Mandir SE Rameshwar Gurjar KI AUR Murlipur 2 Goan Murlipur ME Ravindra KE Gatese Kanna Bairwa KI AUR Sadak Katav KO Rokne KE Liye Suraksha Deewar 3 Interloking MAY Nali Nirman Karya Saini Dhani Murlipur 4 Interloking MAY Nali Suraksha DeewaPanchayati Raj Department · Secretary and Commissioner · CEO-DAUSA · BDO-SIKARAI · India
- cc interloking nirman karya mandir se masjid ki or jhanjharPanchayati Raj Department · Secretary and Commissioner · CEO-BHARATPUR · BDO-PAHADI · India
FreeTender mirrors this notice for reference. Verify the details and bid on the official portal.
Verify & apply on the official portal →