FreeTender
Accepting bidsitbCzechia

Czechia – Bridge construction work – Napojení silnice II/312 na D35 MÚK Vysoké Mýto – západ – I. a II. etapa

Issued by Správa a údržba silnic Pardubického kraje · via TED — Tenders Electronic Daily (EU)

Published
4 Sept 2026
Closes
6 Oct 2026, 23:59 UTC
Value
CZK 75,09,55,318.78
Reference
602026-2026
Location
Czechia
Sector
Construction & Infrastructure
Type
works

Details

Předmět Veřejné zakázky se pro účely věcného, cenového a smluvního členění skládá z Plnění A a Plnění B. Dodavatel je povinen podat jedinou nabídku na obě plnění. Výsledkem řízení bude výběr jediného dodavatele a uzavření dvou vzájemně souvisejících smluv. Předmětem Plnění A je novostavba pozemní komunikace propojující stávající silnici II/312 s nově budovanou dálnicí D35. V rámci veřejné zakázky bude realizována výstavba nové pozemní komunikace, provedení přeložek stávajících komunikací II. a III. třídy, místních a účelových komunikací a přeložky stávající cyklostezky. Součástí stavby je také nová okružní křižovatka, realizace propustků, výstavba nových mostních objektů přeložka vodovodu, kanalizace, plynovodu a telekomunikačních sítí a realizace veřejného osvětlení. Součástí je také zajištění nezbytného dopravně-inženýrského opatření a náhradní výsadby. Předmětem Plnění B je SO 002 – následná péče o zeleň. Na tuto část Veřejné zakázky uzavře Zadavatel s vybraným dodavatelem samostatnou smlouvu. Zadavatel uzavře s vybraným dodavatelem samostatnou smlouvu na Plnění A a samostatnou smlouvu pro Plnění B. Podáním nabídky dodavatel přijímá závazek v případě svého výběru uzavřít obě výše uvedené smlouvy. Podrobný popis předmětu Plnění A je uveden v Technické specifikaci, Výkresech, Formulářích a Smluvních podmínkách, které tvoří přílohu této zadávací dokumentace. Podrobný popis předmětu Plnění B je uveden ve Smlouvě o poskytování služeb – následná péče, Projektové dokumentaci a Soupisu prací, které tvoří přílohu této zadávací dokumentace. Projektová dokumentace a Soupis prací jsou společné pro Plnění A a Plnění B. Pro každou ze zakázek se použije relevantní část těchto dokumentů.

Lots Lot 1 — Napojení silnice II/312 na D35 MÚK Vysoké Mýto – západ – I. a II. etapa (estimated 750955318.78): Předmět Veřejné zakázky se pro účely věcného, cenového a smluvního členění skládá z Plnění A a Plnění B. Dodavatel je povinen podat jedinou nabídku na obě plnění. Výsledkem řízení bude výběr jediného dodavatele a uzavření dvou vzájemně souvisejících smluv. Předmětem Plnění A je novostavba pozemní komunikace propojující stávající silnici II/312 s nově budovanou dálnicí D35. V rámci veřejné zakázky bude realizována výstavba nové pozemní komunikace, provedení přeložek stávajících komunikací II. a III. třídy, místních a účelových komunikací a přeložky stávající cyklostezky. Součástí stavby je také nová okružní křižovatka, realizace propustků, výstavba nových mostních objektů přeložka vodovodu, kanalizace, plynovodu a telekomunikačních sítí a realizace veřejného osvětlení. Součástí je také zajištění nezbytného dopravně-inženýrského opatření a náhradní výsadby. Předmětem Plnění B je SO 002 – následná péče o zeleň. Na tuto část Veřejné zakázky uzavře Zadavatel s vybraným dodavatelem samostatnou smlouvu. Zadavatel uzavře s vybraným dodavatelem samostatnou smlouvu na Plnění A a samostatnou smlouvu pro Plnění B. Podáním nabídky dodavatel přijímá závazek v případě svého výběru uzavřít obě výše uvedené smlouvy. Podrobný popis předmětu Plnění A je uveden v Technické specifikaci, Výkresech, Formulářích a Smluvních podmínkách, které tvoří přílohu této zadávací dokumentace. Podrobný popis předmětu Plnění B je uveden ve Smlouvě o poskytování služeb – následná péče, Projektové dokumentaci a Soupisu prací, které tvoří přílohu této zadávací dokumentace. Projektová dokumentace a Soupis prací jsou společné pro Plnění A a Plnění B. Pro každou ze zakázek se použije relevantní část těchto dokumentů.

Buyer: Správa a údržba silnic Pardubického kraje

Buyer country: CZE

Procedure: open

CPV code: 45221110

Full notice, tender documents and how to bid are on the official TED page (link above).

Context for bidders

There are 118 open Construction & Infrastructure tenders in Czechia. This one closes in 33 days.

Documents

Before you bid on this tender

A quick checklist to help you decide whether to bid and prepare a compliant submission for this construction & infrastructure opportunity. Always verify the details on the official source.

  • Confirm the exact closing date and time (and time zone) on the official portal — deadlines are strict and can be revised by a corrigendum.
  • Read the full notice and every attached document, including the scope, specifications and any bill of quantities or terms of reference.
  • Check the eligibility criteria — prior similar experience, annual turnover, certifications and registrations — and make sure you qualify before investing effort.
  • Prepare any earnest-money deposit (EMD) or bid security and the required formats early; missing or wrongly-formatted documents are a common cause of rejection.
  • Note how bids must be submitted (online or physical), in what format, and whether a digital signature or portal registration is required.
  • Watch for corrigenda and clarifications right up to the deadline — requirements and dates can change.

More Construction & Infrastructure tenders

All Construction & Infrastructure tenders →

FreeTender mirrors this notice for reference. Verify the details and bid on the official portal.

Verify & apply on the official portal →