Czechia – Blood analysers – Dodávka integrovaného systému pro zpracování biochemických a imunochemických analýz pro pracoviště OKBH Nemocnice Slaný
Issued by Nemocnice Slaný · via TED — Tenders Electronic Daily (EU)
- Published
- 2 Sept 2026
- Closes
- 29 Sept 2026, 23:59 UTC
- Reference
- 591487-2026
- Location
- Czechia
- Sector
- Manufacturing & Supply
- Type
- goods
Details
Předmětem plnění veřejné zakázky jsou: - průběžné dodávky reagencií, validovaných diagnostik, veškerého spotřebního materiálu, kontrolního materiálu a provozních roztoků (dále také „zboží“) potřebných k materiálnímu zajištění biochemických a imunochemických vyšetření v oblasti níže definovaného spektra vyšetření uvedených v této zadávací dokumentaci v požadovaném rozsahu a struktuře dle aktuálních potřeb zadavatele; - bezplatná výpůjčka 2 ks identických integrovaných biochemických + imunochemických analyzátorů (1x hlavní, 1x záložní), včetně příslušenství a SW se zajištěním školení v souladu se zákonem č. 375/2022 Sb., o zdravotnických prostředcích a diagnostických zdravotnických prostředcích in vitro, plného servisu vč. bezpečnostně technických kontrol dle návodu výrobce ev. validací a případné modernizace, a to vše po celou dobu plnění předmětu veřejné zakázky - dodávka řídícího SW (middleware) a připojení analyzátorů do laboratorního informačního systému LIMS Stapro Open LIMS; to vše po dobu 72 měsíců a v rozsahu a v souladu se zadávacími podmínkami.
Lots Lot 1 — Dodávka integrovaného systému pro zpracování biochemických a imunochemických analýz pro pracoviště OKBH Nemocnice Slaný: Předmětem plnění veřejné zakázky jsou: - průběžné dodávky reagencií, validovaných diagnostik, veškerého spotřebního materiálu, kontrolního materiálu a provozních roztoků (dále také „zboží“) potřebných k materiálnímu zajištění biochemických a imunochemických vyšetření v oblasti níže definovaného spektra vyšetření uvedených v této zadávací dokumentaci v požadovaném rozsahu a struktuře dle aktuálních potřeb zadavatele; - bezplatná výpůjčka 2 ks identických integrovaných biochemických + imunochemických analyzátorů (1x hlavní, 1x záložní), včetně příslušenství a SW se zajištěním školení v souladu se zákonem č. 375/2022 Sb., o zdravotnických prostředcích a diagnostických zdravotnických prostředcích in vitro, plného servisu vč. bezpečnostně technických kontrol dle návodu výrobce ev. validací a případné modernizace, a to vše po celou dobu plnění předmětu veřejné zakázky - dodávka řídícího SW (middleware) a připojení analyzátorů do laboratorního informačního systému LIMS Stapro Open LIMS; to vše po dobu 72 měsíců a v rozsahu a v souladu se zadávacími podmínkami.
Buyer: Nemocnice Slaný
Buyer country: CZE
Procedure: open
CPV code: 38434520
Full notice, tender documents and how to bid are on the official TED page (link above).
Context for bidders
There are 29 open Manufacturing & Supply tenders in Czechia. This one closes in 28 days.
Similar Manufacturing & Supply tenders
- Czechia – Hydraulic presses – Dodávky zařízení, materiálu a expertních služeb pro prototyp inovativní lisovací technologie· closes 30 Sept
- Czechia – HVAC packages – Doplnění klimatizačních jednotek a výměna chodbové klimatizace· closes 2 Oct
- Czechia – Cupboards – Multioborový pavilon operačních oborů s urgentním příjmem nemocnice Rychnov nad Kněžnou - volný nábytek II.· closes 30 Sept
- Czechia – Analysis apparatus – UPOL/PřF/KEF - Zařízení pro mikro-rentgenovou fluorescenční analýzu (µXRF)· closes 30 Sept
- Czechia – Measuring instruments – UK 1. LF – Systém pro biomolekulární interakci· closes 1 Oct
Documents
- TED-official-notice-591487-2026.pdfDownload (pdf)
Before you bid on this tender
A quick checklist to help you decide whether to bid and prepare a compliant submission for this manufacturing & supply opportunity. Always verify the details on the official source.
- Confirm the exact closing date and time (and time zone) on the official portal — deadlines are strict and can be revised by a corrigendum.
- Read the full notice and every attached document, including the scope, specifications and any bill of quantities or terms of reference.
- Check the eligibility criteria — prior similar experience, annual turnover, certifications and registrations — and make sure you qualify before investing effort.
- Prepare any earnest-money deposit (EMD) or bid security and the required formats early; missing or wrongly-formatted documents are a common cause of rejection.
- Note how bids must be submitted (online or physical), in what format, and whether a digital signature or portal registration is required.
- Watch for corrigenda and clarifications right up to the deadline — requirements and dates can change.
More Manufacturing & Supply tenders
- Procurement of Printer Consumables (Toner, Developer, and Image Drum) for WHO Nigeria Country and State OfficesWHO · Nigeria
- Lithuania – Chromatographs – Laboratorinė įrangaLietuvos agrarinių ir miškų mokslų centras (PV) · Lithuania
- Slovakia – Furniture – Centrum európskej goralskej kultúry – nákup nábytkuObec Skalité · Slovakia
- Germany – Industrial machinery – A 52-26 WeA-HN BesandungsanlageAlbtal-Verkehrs-Gesellschaft mbH · Germany
- France – Sacks and bags – Marché n° 26.AO.VD.051 : Fourniture et livraison de sacs de déchets verts sur le territoire d’Est EnsembleEST ENSEMBLE DAACP · France
FreeTender mirrors this notice for reference. Verify the details and bid on the official portal.
Verify & apply on the official portal →