FreeTender
Accepting bidsitbCroatia

Croatia – Furniture (incl. office furniture), furnishings, domestic appliances (excl. lighting) and cleaning products – Opremanje stare zgrade bolnice - nabava gotovog uredskog i funkcionalnog namještaja

Issued by Specijalna bolnica Krapinske Toplice · via TED — Tenders Electronic Daily (EU)

Published
2 Sept 2026
Closes
7 Sept 2026, 23:59 UTC
Value
EUR 43,700
Reference
591536-2026
Location
Croatia
Sector
Manufacturing & Supply
Type
goods

Details

Ukupna procijenjena vrijednost iznosi 43.700,00 eura bez PDV-a. Za robu procijenjene vrijednosti od 43.000,00 eura bez PDV-a već je prethodno i zakonito proveden postupak javne nabave. ( evidencijski broj nabave 05-39/21-2026; Opremanje stare zgrade bolnice - nabava gotovog uredskog i funkcionalnog namještaja ) Predmet ovog postupka je nabava dodatne robe tj. gotovog namještaja - Stolica opće namjene u sklopu opremanja Stare zgrade Specijalne bolnice za medicinsku rehabilitaciju Krapinske Toplice. Procijenjena vrijednost za preostali dio robe koji se nabavlja iznosi 700,00 eura bez PDV-a. Predmet nabave je opremanje stare zgrade bolnice, odnosno nabava dodatnih stolica opće namjene koje su se pokazale potrebnima za staru zgradu bolnice, sve prema vrsti, količini, opisu i tehničkim specifikacijama navedenima u Dokumentaciji o nabavi i Troškovniku s tehničkim specifikacijama predmeta nabave te pripadajućim dodatnim sadržajima.

Lots Lot 1 — Opremanje stare zgrade bolnice - nabava gotovog uredskog i funkcionalnog namještaja (estimated 43700): Ukupna procijenjena vrijednost iznosi 43.700,00 eura bez PDV-a. Za robu procijenjene vrijednosti od 43.000,00 eura bez PDV-a već je prethodno i zakonito proveden postupak javne nabave. ( evidencijski broj nabave 05-39/21-2026; Opremanje stare zgrade bolnice - nabava gotovog uredskog i funkcionalnog namještaja ) Predmet ovog postupka je nabava dodatne robe tj. gotovog namještaja - Stolica opće namjene u sklopu opremanja Stare zgrade Specijalne bolnice za medicinsku rehabilitaciju Krapinske Toplice. Procijenjena vrijednost za preostali dio robe koji se nabavlja iznosi 700,00 eura bez PDV-a. Predmet nabave je opremanje stare zgrade bolnice, odnosno nabava dodatnih stolica opće namjene koje su se pokazale potrebnima za staru zgradu bolnice, sve prema vrsti, količini, opisu i tehničkim specifikacijama navedenima u Dokumentaciji o nabavi i Troškovniku s tehničkim specifikacijama predmeta nabave te pripadajućim dodatnim sadržajima.

Buyer: Specijalna bolnica Krapinske Toplice

Buyer country: HRV

Procedure: open

CPV code: 39000000

Full notice, tender documents and how to bid are on the official TED page (link above).

Context for bidders

There are 11 open Manufacturing & Supply tenders in Croatia. This one closes in 6 days.

Documents

Before you bid on this tender

A quick checklist to help you decide whether to bid and prepare a compliant submission for this manufacturing & supply opportunity. Always verify the details on the official source.

  • Confirm the exact closing date and time (and time zone) on the official portal — deadlines are strict and can be revised by a corrigendum.
  • Read the full notice and every attached document, including the scope, specifications and any bill of quantities or terms of reference.
  • Check the eligibility criteria — prior similar experience, annual turnover, certifications and registrations — and make sure you qualify before investing effort.
  • Prepare any earnest-money deposit (EMD) or bid security and the required formats early; missing or wrongly-formatted documents are a common cause of rejection.
  • Note how bids must be submitted (online or physical), in what format, and whether a digital signature or portal registration is required.
  • Watch for corrigenda and clarifications right up to the deadline — requirements and dates can change.

More Manufacturing & Supply tenders

All Manufacturing & Supply tenders →

FreeTender mirrors this notice for reference. Verify the details and bid on the official portal.

Verify & apply on the official portal →