Croatia – Diagnostic agents – SERUMI ZA AGLUTINACIJU, SUSTAV ZA BRZU IDENTIFIKACIJU I OSTALO ZA MIKROBIOLOGIJU
Issued by GRAD ZAGREB · via TED — Tenders Electronic Daily (EU)
- Published
- 3 Sept 2026
- Closes
- 24 Sept 2026, 23:59 UTC
- Value
- EUR 38,000
- Reference
- 598908-2026
- Location
- Croatia
- Sector
- Healthcare & Pharma
- Type
- goods
Details
Predmet nabave je SERUMI ZA AGLUTINACIJU, SUSTAV ZA BRZU IDENTIFIKACIJU I OSTALO ZA MIKROBIOLOGIJU, po grupama: Grupa 1. - Serumi za aglutinaciju Grupa 2. - Sustav za brzu identifikaciju Grupa 3. - Sustav za generiranje anaerobnih uvjeta i ostalo Grupa 4. - Test kitovi za uređaj VIDAS i potrošna oprema za dilumat Grupa 5. - Testni organizmi i potrebne otopine Grupa 6. - Imunokromatografski test za dokazivanje antigena Helicobacter pylori Grupa 7. - Test za kvantitativno određivanje kalprotektina u stolici Grupa 8. - Test za molekularnu detekciju toksina C. difficile amplifikacijskom metodom Grupa 9. - Komercijalni sistem za kultivaciju Trichomonas vaginalis Grupa 10. - Test za brzu detekciju norovirusa Grupa 11. - Potrošni materijal i reagensi za uređaj HB&L Uroquattro Grupa 12. - Reagensi za analizator elemenata u mokraći metodom protočne citometrije Sysmex UF-5000 Grupa 13. - Reagensi i potrošni materijal za molekularnu detekciju karbapenemaza CPV oznaka i naziv: 33694000-1 Detalji u dokumentu Opći podaci o predmetu nabave i upute za ponuditelje-dodatno
Lots Lot 1 — Serumi za aglutinaciju (estimated 38000): Serumi za aglutinaciju CPV oznaka i naziv: 33694000-1 Detalji u dokumentu Opći podaci o predmetu nabave i upute za ponuditelje-dodatno Lot 2 — Sustav za brzu identifikaciju (estimated 44000): Sustav za brzu identifikaciju CPV oznaka i naziv: 33694000-1 Detalji u dokumentu Opći podaci o predmetu nabave i upute za ponuditelje-dodatno Lot 3 — Sustav za generiranje anaerobnih uvjeta i ostalo (estimated 17000): Sustav za generiranje anaerobnih uvjeta i ostalo CPV oznaka i naziv: 33694000-1 Detalji u dokumentu Opći podaci o predmetu nabave i upute za ponuditelje-dodatno Lot 4 — Test kitovi za uređaj VIDAS i potrošna oprema za dilumat (estimated 2000): Test kitovi za uređaj VIDAS i potrošna oprema za dilumat CPV oznaka i naziv: 33694000-1 Detalji u dokumentu Opći podaci o predmetu nabave i upute za ponuditelje-dodatno Lot 5 — Testni organizmi i potrebne otopine (estimated 12000): Testni organizmi i potrebne otopine CPV oznaka i naziv: 33694000-1 Detalji u dokumentu Opći podaci o predmetu nabave i upute za ponuditelje-dodatno Lot 6 — Imunokromatografski test za dokazivanje antigena Helicobacter pylori (estimated 32000): Imunokromatografski test za dokazivanje antigena Helicobacter pylori CPV oznaka i naziv: 33694000-1 Detalji u dokumentu Opći podaci o predmetu nabave i upute za ponuditelje-dodatno Lot 7 — Test za kvantitativno određivanje kalprotektina u stolici (estimated 54000): Test za kvantitativno određivanje kalprotektina u stolici CPV oznaka i naziv: 33694000-1 Detalji u dokumentu Opći podaci o predmetu nabave i upute za ponuditelje-dodatno Lot 8 — Test za molekularnu detekciju toksina C. difficile amplifikacijskom metodom (estimated 8000): Test za molekularnu detekciju toksina C. difficile amplifikacijskom metodom CPV oznaka i naziv: 33694000-1 Detalji u dokumentu Opći podaci o predmetu nabave i upute za ponuditelje-dodatno Lot 9 — Komercijalni sistem za kultivaciju Trichomonas vaginalis (estimated 6000): Komercijalni sistem za kultivaciju Trichomonas vaginalis CPV oznaka i naziv: 33694000-1 Detalji u dokumentu Opći podaci o predmetu nabave i upute za ponuditelje-dodatno Lot 10 — Test za brzu detekciju norovirusa (estimated 2000): Test za brzu detekciju norovirusa CPV oznaka i naziv: 33694000-1 Detalji u dokumentu Opći podaci o predmetu nabave i upute za ponuditelje-dodatno Lot 11 — Potrošni materijal i reagensi za uređaj HB&L Uroquattro (estimated 6000): Potrošni materijal i reagensi za uređaj HB&L Uroquattro CPV oznaka i naziv: 33694000-1 Detalji u dokumentu Opći podaci o predmetu nabave i upute za ponuditelje-dodatno Lot 12 — Reagensi za analizator elemenata u mokraći metodom protočne citometrije Sysmex UF-5000 (estimated 15000): Reagensi za analizator elemenata u mokraći metodom protočne citometrije Sysmex UF-5000 CPV oznaka i naziv: 33694000-1 Detalji u dokumentu Opći podaci o predmetu nabave i upute za ponuditelje-dodatno Lot 13 — Reagensi i potrošni materijal za molekularnu detekciju karbapenemaza (estimated 20000): Reagensi i potrošni materijal za molekularnu detekciju karbapenemaza CPV oznaka i naziv: 33694000-1 Detalji u dokumentu Opći podaci o predmetu nabave i upute za ponuditelje-dodatno
Buyer: GRAD ZAGREB
Buyer country: HRV
Procedure: open
CPV code: 33694000
Full notice, tender documents and how to bid are on the official TED page (link above).
Context for bidders
We hold 18 notices from GRAD ZAGREB, going back to August 2026 — 15 of them still open. They buy mostly in Construction & Infrastructure, Healthcare & Pharma and IT & Telecom. There are 25 open Healthcare & Pharma tenders in Croatia. This one closes in 22 days.
More from this buyer
- Croatia – Restoration work – IZVOĐENJE RADOVA ENERGETSKE OBNOVE DOMA ZA STARIJE OSOBE KSAVER, NEMETOVA 2· closes 12 Sept
- Croatia – Restoration work – IZVOĐENJE RADOVA ENERGETSKE OBNOVE DOMA ZDRAVLJA CENTAR, AVENIJA VEĆESLAVA HOLJEVCA 22, PROJEKT ZA-GREEN· closes 10 Sept
- Croatia – Insurance services – USLUGE OSIGURANJA· closes 29 Sept
- Croatia – Insurance services – USLUGE OSIGURANJA· closes 29 Sept
- Croatia – Tree pruning – SANITARNA SJEČA I OREZIVANJE STABALA· closes 2 Oct
Similar Healthcare & Pharma tenders
- Croatia – Sterilisation, disinfection and hygiene devices – Nisko temperaturni sterilizatori· closes 16 Sept
- Croatia – Medical consumables – PAPIRNI HIGIJENSKI PROIZVODI I PROIZVODI ZA NJEGU BOLESNIKA· closes 29 Sept
- Croatia – Laboratory reagents – Nabava reagensi i potrošnog materijala za potrebe laboratorijske dijagnostike potpuno automatizirana robotska platforma namjenjena cjelovitom postupku pripreme uzoraka za sekvenciranje nove generacije (NGS)· closes 10 Oct
- Croatia – Laboratory reagents – Reagensi, testovi i potrošni materijal za mikrobiologiju II· closes 23 Sept
- Croatia – Pharmaceutical products – Lijekovi za parenteralnu i enteralnu prehranu· closes 3 Oct
Documents
- TED-official-notice-598908-2026.pdfDownload (pdf)
Before you bid on this tender
A quick checklist to help you decide whether to bid and prepare a compliant submission for this healthcare & pharma opportunity. Always verify the details on the official source.
- Confirm the exact closing date and time (and time zone) on the official portal — deadlines are strict and can be revised by a corrigendum.
- Read the full notice and every attached document, including the scope, specifications and any bill of quantities or terms of reference.
- Check the eligibility criteria — prior similar experience, annual turnover, certifications and registrations — and make sure you qualify before investing effort.
- Prepare any earnest-money deposit (EMD) or bid security and the required formats early; missing or wrongly-formatted documents are a common cause of rejection.
- Note how bids must be submitted (online or physical), in what format, and whether a digital signature or portal registration is required.
- Watch for corrigenda and clarifications right up to the deadline — requirements and dates can change.
More Healthcare & Pharma tenders
- Poland – Microbiological cultures – Dostawę materiałów dla potrzeb Pracowni MikrobiologiiŚląskie Centrum Chorób Serca w Zabrzu · Poland
- Poland – Medical consumables – Dostawa różnych wyrobów medycznych: zestawy do inwazyjnego pomiaru ciśnienia, zestawy do drenażu, elektrody EKG, żele, worki na mocz, papiery EKG, osłony na USG, shunty szyjne, trokary, zestawy do zbiórki stolca, cewniki, dreny i butelki Redona, pokrowce na osłonę tarczycy, elektrody bierne, folie antybakteryjne, blokery oskrzelowe, rurki dwuświatłowe, kieliszkiKrakowski Szpital Specjalistyczny im. św. Jana Pawła II · Poland
- Germany – Services provided by medical personnel – Arbeitsschutz und ArbeitsmedizinStaatsbetrieb Sächsisches Immobilien- und Baumanagement, Zentrale, Zentralstelle Vergabe- und Vertragsmanagement · Germany
- Poland – Disposable non-chemical medical consumables and haematological consumables – Zakup i dostawa sprzętu jednorazowego użytku"SZPITAL POWIATOWY W RAWICZU" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ · Poland
- Belgium – Laboratory reagents – Raamovereenkomst: Levering van reagentia voor glucosebepalingen met terbeschikkingstelling van een point‑of‑care test (POCT) systeem, inclusief middleware, indienststelling, opleiding en onderhoud.AZ Sint-Jan Brugge AV · Belgium
FreeTender mirrors this notice for reference. Verify the details and bid on the official portal.
Verify & apply on the official portal →