Croatia – Construction work for sports facilities – Izvođenje radova na izgradnji školske sportske dvorane OŠ Slunj
Issued by KARLOVAČKA ŽUPANIJA · via TED — Tenders Electronic Daily (EU)
- Published
- 4 Sept 2026
- Closes
- 8 Sept 2026, 23:59 UTC
- Value
- EUR 28,40,000
- Reference
- 602013-2026
- Location
- Croatia
- Sector
- Construction & Infrastructure
- Type
- works
Details
Predmet nabave je rekonstrukcija OŠ Slunj – odnosno izvođenje radova na izgradnji školske sportske dvorane i sportskog igrališta sa umjetnom travom, sa uređenjem okoliša na lokaciji k.č. 171/1, k.o. Slunj 1, Školska 17, Slunj. Građevina se s obzirom na zahtjevnost gradnje prema Zakonu o gradnji svrstava u 2.b. skupinu – dogradnja školske sportske dvorane, a radovi će se izvoditi na temelju građevinske dozvole KLASA: UP/I-361-03/25-01/000046, URBROJ: 2133-07-02/11-26-0020 od 08.04.2026. godine izdana od Upravnog odjela za graditeljstvo i okoliš, Odsjek za prostorno uređenje i graditeljstvo Karlovačke županije. Radovi obuhvaćaju dogradnju jednodijelne školske sportske dvorane sa montažnim tribinama, povezane sa postojećom školom toplom vezom - spojnim hodnikom, sa duplim blokom sanitarija i garderoba, vanjskim ulazom za posjetitelje sa sanitarijama i propisanim vatrogasnim pristupom te izgradnju igrališta sa umjetnom travom, sa betonskim tribinama, te uređenje školskog parka na preostalom dijelu čestice koji nije u funkciji nastave ili sporta. Dogradnja sportske dvorane projektirana je sa zapadne strane postojećeg školskog objekta, u prostoru između dva krila, a sastoji se od prizemnog dijela (svlačionice, garderobe, hodnici …) te dvoranskog dijela sa borilištem i mobilnim tribinama. Novo projektirana školska sportska dvorana je dimenzija 28,17 x 33,18m, spojni hodnik 7,99 x 2,40m, vjetrobran 2,47 x 2,91m, glavni ulaz 13,68 x 0,86 do 3,86m, a nadstrešnica nad glavnim ulazom u dvoranu je 4,55 x 1,60m. Sportsko igralište sa umjetnom travom smješteno je u sjeveroistočnom dijelu parcele. Sportsko igralište je dimenzija 44,00x27,00m, betonske tribine max dimenzija 25,50x3,10m, a park uz igralište max dimenzija 15,00x27,00m.
Lots Lot 1 — Izvođenje radova na izgradnji školske sportske dvorane OŠ Slunj (estimated 2840000): Predmet nabave je rekonstrukcija OŠ Slunj – odnosno izvođenje radova na izgradnji školske sportske dvorane i sportskog igrališta sa umjetnom travom, sa uređenjem okoliša na lokaciji k.č. 171/1, k.o. Slunj 1, Školska 17, Slunj. Građevina se s obzirom na zahtjevnost gradnje prema Zakonu o gradnji svrstava u 2.b. skupinu – dogradnja školske sportske dvorane, a radovi će se izvoditi na temelju građevinske dozvole KLASA: UP/I-361-03/25-01/000046, URBROJ: 2133-07-02/11-26-0020 od 08.04.2026. godine izdana od Upravnog odjela za graditeljstvo i okoliš, Odsjek za prostorno uređenje i graditeljstvo Karlovačke županije. Radovi obuhvaćaju dogradnju jednodijelne školske sportske dvorane sa montažnim tribinama, povezane sa postojećom školom toplom vezom - spojnim hodnikom, sa duplim blokom sanitarija i garderoba, vanjskim ulazom za posjetitelje sa sanitarijama i propisanim vatrogasnim pristupom te izgradnju igrališta sa umjetnom travom, sa betonskim tribinama, te uređenje školskog parka na preostalom dijelu čestice koji nije u funkciji nastave ili sporta. Dogradnja sportske dvorane projektirana je sa zapadne strane postojećeg školskog objekta, u prostoru između dva krila, a sastoji se od prizemnog dijela (svlačionice, garderobe, hodnici …) te dvoranskog dijela sa borilištem i mobilnim tribinama. Novo projektirana školska sportska dvorana je dimenzija 28,17 x 33,18m, spojni hodnik 7,99 x 2,40m, vjetrobran 2,47 x 2,91m, glavni ulaz 13,68 x 0,86 do 3,86m, a nadstrešnica nad glavnim ulazom u dvoranu je 4,55 x 1,60m. Sportsko igralište sa umjetnom travom smješteno je u sjeveroistočnom dijelu parcele. Sportsko igralište je dimenzija 44,00x27,00m, betonske tribine max dimenzija 25,50x3,10m, a park uz igralište max dimenzija 15,00x27,00m.
Buyer: KARLOVAČKA ŽUPANIJA
Buyer country: HRV
Procedure: open
CPV code: 45212200
Full notice, tender documents and how to bid are on the official TED page (link above).
Context for bidders
We hold 5 notices from KARLOVAČKA ŽUPANIJA, going back to August 2026 — 3 of them still open. There are 37 open Construction & Infrastructure tenders in Croatia. This one closes in 5 days.
More from this buyer
Similar Construction & Infrastructure tenders
- Croatia – Building construction work – IZVOĐENJE RADOVA I OPREMANJE OBJEKTA OŠ JURE KAŠTELANA· closes 12 Sept
- Croatia – Construction work for highways, roads – Izgradnja sektora Metković – Dubrovnik, poddionica Rudine – Slano (L=9,0 km), autocesta A1 Zagreb-Split-Dubrovnik· closes 29 Sept
- Croatia – Road-maintenance works – Rekonstrukcija državne ceste oznake DC117, dionica: Odvojak za Rukavac-Vis, duljine cca 4,9 km· closes 18 Sept
- Croatia – Building alteration work – RADOVI UREĐENJA PRAZNIH STANOVA ZA STAVLJANJE U FUNKCIJU, Grupa 11. Radovi uređenja 15 stanova u Rijeci· closes 12 Sept
- Croatia – Construction work for highways, roads – Rekonstrukcija i dogradnja autoceste A1, Zagreb – Karlovac· closes 30 Sept
Documents
- TED-official-notice-602013-2026.pdfDownload (pdf)
Before you bid on this tender
A quick checklist to help you decide whether to bid and prepare a compliant submission for this construction & infrastructure opportunity. Always verify the details on the official source.
- Confirm the exact closing date and time (and time zone) on the official portal — deadlines are strict and can be revised by a corrigendum.
- Read the full notice and every attached document, including the scope, specifications and any bill of quantities or terms of reference.
- Check the eligibility criteria — prior similar experience, annual turnover, certifications and registrations — and make sure you qualify before investing effort.
- Prepare any earnest-money deposit (EMD) or bid security and the required formats early; missing or wrongly-formatted documents are a common cause of rejection.
- Note how bids must be submitted (online or physical), in what format, and whether a digital signature or portal registration is required.
- Watch for corrigenda and clarifications right up to the deadline — requirements and dates can change.
More Construction & Infrastructure tenders
- NOTICE FOR REQUIREMENT OF PREMISES AT VASUNDHRA GHAZIABADState Bank of India · India
- NOTICE FOR REQUIREMENT OF PREMISES AT VASUNDHRA GHAZIABADState Bank of India · India
- e-TENDER NOTICE FOR CONSTRUCTION OF TWO STORIED AO & RBO AND THREE STORIED SBILD BUILDING ON BANK’S VACANT PLOT AT MAHATMA GANDHI AVENUE, DURGAPUR, WEST BENGALState Bank of India · India
- Germany – Building installation workStudierendenwerk West:Brandenburg · Germany
- Romania – Water-main refurbishment construction work – CL1-L2- Extinderea si reabilitarea sistemului de apa si de canalizare CJ NEAMT –Reabilitare STA Batca Doamnei si extindere linie tratare namol SEAU Piatra NeamtCompania Judeteana Apa Serv S.A. Neamt · Romania
FreeTender mirrors this notice for reference. Verify the details and bid on the official portal.
Verify & apply on the official portal →