Croatia – Construction work for pharmaceutical plant – Dogradnja proizvodno-skladišnog farmaceutskog objekta u Dugopolju
Issued by LJEKARNA SPLITSKO-DALMATINSKE ŽUPANIJE · via TED — Tenders Electronic Daily (EU)
- Published
- 3 Sept 2026
- Closes
- 7 Sept 2026, 23:59 UTC
- Value
- EUR 1,00,00,000
- Reference
- 597530-2026
- Location
- Croatia
- Sector
- Construction & Infrastructure
- Type
- works
Details
Predmet nabave je dogradnja već postojećeg proizvodno-skladišnog farmaceutskog objekta na čest. zem. 5861/338 i čest.zem. 5861/459 K.O. Dugopolje sagrađenog sukladno, po sustavu „ključ u ruke“. Već postojeći farmaceutski objekt koji je izgrađen nalazi se na građevinskoj čestici 5861/459 K.O. Dugopolje, dok će se na čest.zem. 5861/338 K.O. Dugopolje izvoditi radovi izgradnje objekta koji su predmet nabave, a koji objekt će biti funkcionalno i tehnološki spojen sa već postojećim objektom te će činiti jednu funkiconalnu cjelinu. Detaljan opis predmeta nabave te vrsta i opseg radova kao i posebni zahtjevi vezani za izvođenje istih detaljno je utvrđeno projektnom dokumentacijom i troškovnikom koji su sastavni dio ove Dokumentacije o nabavi.
Lots Lot 1 — Dogradnja proizvodno-skladišnog farmaceutskog objekta u Dugopolju (estimated 10000000): Predmet nabave je dogradnja već postojećeg proizvodno-skladišnog farmaceutskog objekta na čest. zem. 5861/338 i čest.zem. 5861/459 K.O. Dugopolje sagrađenog sukladno, po sustavu „ključ u ruke“. Već postojeći farmaceutski objekt koji je izgrađen nalazi se na građevinskoj čestici 5861/459 K.O. Dugopolje, dok će se na čest.zem. 5861/338 K.O. Dugopolje izvoditi radovi izgradnje objekta koji su predmet nabave, a koji objekt će biti funkcionalno i tehnološki spojen sa već postojećim objektom te će činiti jednu funkiconalnu cjelinu. Detaljan opis predmeta nabave te vrsta i opseg radova kao i posebni zahtjevi vezani za izvođenje istih detaljno je utvrđeno projektnom dokumentacijom i troškovnikom koji su sastavni dio ove Dokumentacije o nabavi.
Buyer: LJEKARNA SPLITSKO-DALMATINSKE ŽUPANIJE
Buyer country: HRV
Procedure: open
CPV code: 45253500
Full notice, tender documents and how to bid are on the official TED page (link above).
Context for bidders
We hold 5 notices from LJEKARNA SPLITSKO-DALMATINSKE ŽUPANIJE, going back to August 2026 — 4 of them still open. There are 36 open Construction & Infrastructure tenders in Croatia. This one closes in 5 days.
More from this buyer
- Croatia – Supervision of building work – Usluge glavnog nadzornog inženjera za dogradnju proizvodno-skladišnog objekta u Dugopolju· closes 15 Sept
- Croatia – Construction work for pharmaceutical plant – Dogradnja proizvodno-skladišnog farmaceutskog objekta u Dugopolju· closes 8 Sept
- Croatia – Supervision of building work – Usluge glavnog nadzornog inženjera za dogradnju proizvodno-skladišnog objekta u Dugopolju· closes 15 Sept
Similar Construction & Infrastructure tenders
- Croatia – Restoration work – IZVOĐENJE RADOVA ENERGETSKE OBNOVE DOMA ZA STARIJE OSOBE KSAVER, NEMETOVA 2· closes 12 Sept
- Croatia – Architectural, construction, engineering and inspection services – Idejni projekt Glavne zgrade· closes 8 Sept
- Croatia – Restoration work – IZVOĐENJE RADOVA ENERGETSKE OBNOVE DOMA ZDRAVLJA CENTAR, AVENIJA VEĆESLAVA HOLJEVCA 22, PROJEKT ZA-GREEN· closes 10 Sept
- Croatia – Engineering design services – Izrada glavnih projekata s ishođenjem građevinske dozvole te izvedbenih projekata za most preko rijeke Save na trasi spojne ceste (os 1) od DC232 do DC224 U Kratečkom s početkom u st 0+000,00 do st približno 0+895,00· closes 18 Sept
- Croatia – Road construction works – Izgradnja obilaznice Volavje - Petrovina· closes 4 Sept
Documents
- TED-official-notice-597530-2026.pdfDownload (pdf)
Before you bid on this tender
A quick checklist to help you decide whether to bid and prepare a compliant submission for this construction & infrastructure opportunity. Always verify the details on the official source.
- Confirm the exact closing date and time (and time zone) on the official portal — deadlines are strict and can be revised by a corrigendum.
- Read the full notice and every attached document, including the scope, specifications and any bill of quantities or terms of reference.
- Check the eligibility criteria — prior similar experience, annual turnover, certifications and registrations — and make sure you qualify before investing effort.
- Prepare any earnest-money deposit (EMD) or bid security and the required formats early; missing or wrongly-formatted documents are a common cause of rejection.
- Note how bids must be submitted (online or physical), in what format, and whether a digital signature or portal registration is required.
- Watch for corrigenda and clarifications right up to the deadline — requirements and dates can change.
More Construction & Infrastructure tenders
- CONSTRUCTION TO COMPLETION OF FOUR DOOR PIT LATRINE FOR BOYS AND A URINAL WITH ONE CHAMBER FOR PLWDs AT LORUGUM POLICE STATUONNGCDF LOIMA · Kenya
- Estonia – Works for complete or part construction and civil engineering work – CCS moodulhoonete ehitustööd (Tapa)-Narva lõigulAS Eesti Raudtee · Estonia
- Germany – Installation services (except software) – Herstellen eines 2. Serverraums - ZKA ChemnitzEntsorgungsbetrieb der Stadt Chemnitz · Germany
- Czechia – Construction work for bridges – Most ev. č. 302-005 MeziměstíKrálovéhradecký kraj · Czechia
- Belgium – Modular and portable buildings – Aankoop modulaire unitsHulpverleningszone Oost, Vlaams-Brabant · Belgium
FreeTender mirrors this notice for reference. Verify the details and bid on the official portal.
Verify & apply on the official portal →