FreeTender
Accepting bidsitbBulgaria

Bulgaria – Seats, chairs and related products, and associated parts – Доставка и монтаж на оборудване и обзавеждане, за нуждите на Община Созопол - ПРЕМЕСТВАЕМИ СЕДАЛКИ – подмяна на стари седалки с нови към открита лятна сцена пред „КУЛТУРЕН ДОМ гр. Созопол

Issued by ОБЩИНА СОЗОПОЛ · via TED — Tenders Electronic Daily (EU)

Published
4 Sept 2026
Closes
5 Oct 2026, 23:59 UTC
Value
EUR 66,438.08
Reference
601927-2026
Location
Bulgaria
Sector
Manufacturing & Supply
Type
goods

Details

Предметът на настоящата поръчка доставка и монтаж на обзавеждане и оборудване на обект „Амфитеатър – открита лятна сцена пред Културен дом, гр. Созопол“, чрез доставката, където е необходимо, монтажа и гаранционна поддръжка на оборудване и обзавеждане на сграда с обществено предназначение, като част от дейностите по проект № BGTR0200085 – EXPAND STRANDJA по Програмата за трансгранично сътрудничество ИНТЕРРЕГ. Оборудването и обзавеждането, които следва да бъдат доставени и където е приложимо – монтирани, са подробно описани по вид, количество и технически характеристики в Техническа спецификация, неразделна част от настоящата документация

Lots Lot 1 — Доставка и монтаж на оборудване и обзавеждане, за нуждите на Община Созопол - ПРЕМЕСТВАЕМИ СЕДАЛКИ – подмяна на стари седалки с нови към открита лятна сцена пред „КУЛТУРЕН ДОМ гр. Созопол (estimated 66438.08): Предметът на настоящата поръчка доставка и монтаж на обзавеждане и оборудване на обект „Амфитеатър – открита лятна сцена пред Културен дом, гр. Созопол“, чрез доставката, където е необходимо, монтажа и гаранционна поддръжка на оборудване и обзавеждане на сграда с обществено предназначение, като част от дейностите по проект № BGTR0200085 – EXPAND STRANDJA по Програмата за трансгранично сътрудничество ИНТЕРРЕГ. Оборудването и обзавеждането, които следва да бъдат доставени и където е приложимо – монтирани, са подробно описани по вид, количество и технически характеристики в Техническа спецификация, неразделна част от настоящата документация

Buyer: ОБЩИНА СОЗОПОЛ

Buyer country: BGR

Procedure: open

CPV code: 39110000

Full notice, tender documents and how to bid are on the official TED page (link above).

Context for bidders

There are 20 open Manufacturing & Supply tenders in Bulgaria. This one closes in 32 days.

Documents

Before you bid on this tender

A quick checklist to help you decide whether to bid and prepare a compliant submission for this manufacturing & supply opportunity. Always verify the details on the official source.

  • Confirm the exact closing date and time (and time zone) on the official portal — deadlines are strict and can be revised by a corrigendum.
  • Read the full notice and every attached document, including the scope, specifications and any bill of quantities or terms of reference.
  • Check the eligibility criteria — prior similar experience, annual turnover, certifications and registrations — and make sure you qualify before investing effort.
  • Prepare any earnest-money deposit (EMD) or bid security and the required formats early; missing or wrongly-formatted documents are a common cause of rejection.
  • Note how bids must be submitted (online or physical), in what format, and whether a digital signature or portal registration is required.
  • Watch for corrigenda and clarifications right up to the deadline — requirements and dates can change.

More Manufacturing & Supply tenders

All Manufacturing & Supply tenders →

FreeTender mirrors this notice for reference. Verify the details and bid on the official portal.

Verify & apply on the official portal →