Bulgaria – Park and playground equipment – Доставка и монтаж на оборудване за спортни площадки в гр. Поморие и с. Габерово, община Поморие, по две обособени позиции
Issued by ОБЩИНА ПОМОРИЕ · via TED — Tenders Electronic Daily (EU)
- Published
- 5 Sept 2026
- Closes
- 1 Oct 2026, 23:59 UTC
- Value
- EUR 56,056.66
- Reference
- 605561-2026
- Location
- Bulgaria
- Sector
- Mining & Metals
- Type
- goods
This notice was amended
Details changed after publication. Re-check the official notice before bidding.
- Estimated value changed from 13,723.18 to 56,056.66First seen by FreeTender on 5 Sept 2026 — most portals don’t publish when a corrigendum was issued.
Details
Предмет на настоящата поръчка е определяне на изпълнител за доставка и монтаж на оборудване за спортна площадка в гр. Поморие и за спортна площадка в гр. Габерово, община Поморие съобразно конкретната необходимост на възложителя. Обособена позиция №1: „Доставка и монтаж на оборудване за спортна площадка в УПИ I в кв. 195 по плана на гр. Поморие /ПИ 57491.504.66 по КК/“; Обособена позиция №2: „Доставка и монтаж на оборудване за спортна площадка в УПИ I, кв. 19 по плана на с. Габерово, общ. Поморие /ПИ 14057.501.113 по КК/“ Подробно описание на всички предвидени дейности и технически характеристики по всяка от обособените позиции се съдържа в приложената към документацията Техническа спецификация – Приложение № 1.
Lots Lot 1 — Доставка и монтаж на оборудване за спортна площадка в УПИ I в кв. 195 по плана на гр. Поморие /ПИ 57491.504.66 по КК/ (estimated 56056.66): Обособена позиция №1: „Доставка и монтаж на оборудване за спортна площадка в УПИ I в кв. 195 по плана на гр. Поморие /ПИ 57491.504.66 по КК/“ Предвидени за доставка са: 1. Плетена метална мрежа 2. Изкуствена тревна настилка 3. Футболни врати Подробно описание на всички предвидени дейности и технически характеристики по обособената позиция се съдържа в приложената към документацията Техническа спецификация – Приложение № 1. Lot 2 — Доставка и монтаж на оборудване за спортна площадка в УПИ I, кв. 19 по плана на с. Габерово, общ. Поморие /ПИ 14057.501.113 по КК/ (estimated 24475.24): Обособена позиция №2: „Доставка и монтаж на оборудване за спортна площадка в УПИ I, кв. 19 по плана на с. Габерово, общ. Поморие /ПИ 14057.501.113 по КК/“ Предвидени за доставка са: 1. Футболни врати 2. Плетена метална мрежа 3. Пластмасови седалки за подвижни трубуни Подробно описание на всички предвидени дейности и технически характеристики по обособената позиция се съдържа в приложената към документацията Техническа спецификация – Приложение № 1.
Buyer: ОБЩИНА ПОМОРИЕ
Buyer country: BGR
Procedure: open
CPV code: 43325000
Full notice, tender documents and how to bid are on the official TED page (link above).
Context for bidders
There are 4 open Mining & Metals tenders in Bulgaria. This one closes in 27 days.
Similar Mining & Metals tenders
- Bulgaria – Construction machinery and equipment – Предоставяне на специализирана строителна и транспортна техника под наем за нуждите на ОП "Комунални дейности" към Община Русе· closes 3 Oct
- Bulgaria – Fertiliser minerals – Доставка на стоки зa сeлскoстoпaнскaтa дейност нa „Ceвeрнoцентрално държавно предприятие” ДП .· closes 29 Sept
- Bulgaria – Fertiliser minerals – “Доставка на минерални торове за нуждите на Институт по полски култури гр. Чирпан“· closes 30 Sept
Documents
- TED-official-notice-603253-2026.pdfDownload (pdf)
- TED-official-notice-605561-2026.pdfDownload (pdf)
Before you bid on this tender
A quick checklist to help you decide whether to bid and prepare a compliant submission for this mining & metals opportunity. Always verify the details on the official source.
- Confirm the exact closing date and time (and time zone) on the official portal — deadlines are strict and can be revised by a corrigendum.
- Read the full notice and every attached document, including the scope, specifications and any bill of quantities or terms of reference.
- Check the eligibility criteria — prior similar experience, annual turnover, certifications and registrations — and make sure you qualify before investing effort.
- Prepare any earnest-money deposit (EMD) or bid security and the required formats early; missing or wrongly-formatted documents are a common cause of rejection.
- Note how bids must be submitted (online or physical), in what format, and whether a digital signature or portal registration is required.
- Watch for corrigenda and clarifications right up to the deadline — requirements and dates can change.
More Mining & Metals tenders
- Czechia – Excavating machinery – Společný nákup kráčivých rypadel (rok 2026)Povodí Vltavy, státní podnik · Czechia
- Germany – Sorting and screening machines – Lieferung einer TrommelsiebmaschineGöttinger Entsorgungsbetriebe · Germany
- Germany – Front-end shovel loaders with backhoe – Sechsundzwanzig (26) neue Baggerlader inkl. optionaler Aufstockung um zwölf (12) weitere neue BaggerladerDeutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH · Germany
- Hungary – Front-end shovel loaders – Gördülő Beruházási Terv – Homlokrakodó beszerzésGyőr Nagytérségi Hulladékgazdálkodási Önkormányzati Társulás · Hungary
- Slovenia – Front-end shovel loaders – Dobava vozil in delovnih strojev v letu 2026 1.del (ponovitev)Javno podjetje KOMUNALA Idrija d.o.o. · Slovenia
FreeTender mirrors this notice for reference. Verify the details and bid on the official portal.
Verify & apply on the official portal →