Bulgaria – Other community, social and personal services – „ОТПЕЧАТВАНЕ, ОПАКОВАНЕ, ПЕРСОНАЛИЗИРАНЕ И ПРЕДОСТАВЯНЕ НА ВАУЧЕРИ ЗА ХРАНА ПО НАРЕДБА № 11 ОТ 21 ДЕКЕМВРИ 2005 Г., СРОК 2 ГОДИНИ“
Issued by МНОГОПРОФИЛНА БОЛНИЦА ЗА АКТИВНО ЛЕЧЕНИЕ - БЛАГОЕВГРАД АД · via TED — Tenders Electronic Daily (EU)
- Published
- 2 Sept 2026
- Closes
- 23 Sept 2026, 23:59 UTC
- Value
- EUR 3,03,307.2
- Reference
- 591664-2026
- Location
- Bulgaria
- Type
- services
Details
Настоящата обществена поръчка има за цел да бъде избран изпълнител, с оглед задължението на Възложителя като работодател към персонала на МБАЛ – БЛАГОЕВГРАД АД произтичащи от Наредба №11 от 11/21.12.2005 г. на МТСП и МЗ за определяне условията и реда за осигуряване на безплатна храна и/или добавка към нея. В предмета на обществената поръчка се включва - отпечатване, опаковане, персонализиране и предоставяне на ваучери за храна по Наредба №11 от 21 декември 2005 г. за определяне на условията и реда за осигуряване на безплатна храна и/или добавки към нея. Прогнозният общ брой ваучери е 148 680 броя, с номинална стойност 2 евро, като предвид прогнозни характер на посоченото количество същият не представлява нито минимално, нито максимално количество на ваучерите, които Възложителя може да заяви. Номиналната стойност и съответно броят на ваучерите може да бъдат променяни, като това не води до промяна в стойността на договора. Предметът на поръчката следва да бъде изпълнен в съответствие с изискванията на приложимото действащо законодателство, Техническата спецификация - неразделна част от настоящата документация и условията на възложителя.
Lots Lot 1 — „ОТПЕЧАТВАНЕ, ОПАКОВАНЕ, ПЕРСОНАЛИЗИРАНЕ И ПРЕДОСТАВЯНЕ НА ВАУЧЕРИ ЗА ХРАНА ПО НАРЕДБА № 11 ОТ 21 ДЕКЕМВРИ 2005 Г., СРОК 2 ГОДИНИ“ (estimated 303307.20): Настоящата обществена поръчка има за цел да бъде избран изпълнител, с оглед задължението на Възложителя като работодател към персонала на МБАЛ – БЛАГОЕВГРАД АД произтичащи от Наредба №11 от 11/21.12.2005 г. на МТСП и МЗ за определяне условията и реда за осигуряване на безплатна храна и/или добавка към нея. В предмета на обществената поръчка се включва - отпечатване, опаковане, персонализиране и предоставяне на ваучери за храна по Наредба №11 от 21 декември 2005 г. за определяне на условията и реда за осигуряване на безплатна храна и/или добавки към нея. Прогнозният общ брой ваучери е 148 680 броя, с номинална стойност 2 евро, като предвид прогнозни характер на посоченото количество същият не представлява нито минимално, нито максимално количество на ваучерите, които Възложителя може да заяви. Номиналната стойност и съответно броят на ваучерите може да бъдат променяни, като това не води до промяна в стойността на договора. Предметът на поръчката следва да бъде изпълнен в съответствие с изискванията на приложимото действащо законодателство, Техническата спецификация - неразделна част от настоящата документация и условията на възложителя.
Buyer: МНОГОПРОФИЛНА БОЛНИЦА ЗА АКТИВНО ЛЕЧЕНИЕ - БЛАГОЕВГРАД АД
Buyer country: BGR
Procedure: open
CPV code: 98000000
Full notice, tender documents and how to bid are on the official TED page (link above).
Context for bidders
We hold 2 notices from МНОГОПРОФИЛНА БОЛНИЦА ЗА АКТИВНО ЛЕЧЕНИЕ - БЛАГОЕВГРАД АД, going back to August 2026 — 2 of them still open. This one closes in 22 days.
Documents
- TED-official-notice-591664-2026.pdfDownload (pdf)
Before you bid on this tender
A quick checklist to help you decide whether to bid and prepare a compliant submission. Always verify the details on the official source.
- Confirm the exact closing date and time (and time zone) on the official portal — deadlines are strict and can be revised by a corrigendum.
- Read the full notice and every attached document, including the scope, specifications and any bill of quantities or terms of reference.
- Check the eligibility criteria — prior similar experience, annual turnover, certifications and registrations — and make sure you qualify before investing effort.
- Prepare any earnest-money deposit (EMD) or bid security and the required formats early; missing or wrongly-formatted documents are a common cause of rejection.
- Note how bids must be submitted (online or physical), in what format, and whether a digital signature or portal registration is required.
- Watch for corrigenda and clarifications right up to the deadline — requirements and dates can change.
FreeTender mirrors this notice for reference. Verify the details and bid on the official portal.
Verify & apply on the official portal →