Bulgaria – Medical consumables – Доставка на реактиви и консумативи за молекулярни изследвания в изпълнение на проект AVIATOR
Issued by ТРАКИЙСКИ УНИВЕРСИТЕТ · via TED — Tenders Electronic Daily (EU)
- Published
- 5 Sept 2026
- Closes
- 5 Oct 2026, 23:59 UTC
- Value
- EUR 6,253
- Reference
- 605517-2026
- Location
- Bulgaria
- Sector
- Healthcare & Pharma
- Type
- goods
Details
„Доставка на реактиви и консумативи за молекулярни изследвания в изпълнение на проект AVIATOR" Възложителят подробно е описал в т. 6 от настоящите указания техническите спецификации на отделните артикули/продукти, необходими за дейността по пилотна дейност 2“ Ваксинация на хищни птици“ в изпълнение на проект: Avian resilience and adaptation through awareness monitoring, treatment, and outreach for raptors - AVIATOR“ с код DRP0301048“ и № М002-2025/15.07.2025 г. в регистъра на ТрУ, с посочване на минимални задължителни характеристики и параметри на същите. Доставката ще се извърши франко на адреса на Ветеринарномедицински факултет при Тракийски университет гр. Стара Загора, на адрес: гр. Стара Загора, Студентски град. Договорът за възлагане на поръчката влиза в сила от датата на неговото сключване и е със срок на действие от 6 /шест/ месеца.
Lots Lot 1 — Доставка на реактиви и консумативи за молекулярни изследвания в изпълнение на проект AVIATOR (estimated 6253.00): „Доставка на реактиви и консумативи за молекулярни изследвания в изпълнение на проект AVIATOR" Възложителят подробно е описал в т. 6 от настоящите указания техническите спецификации на отделните артикули/продукти, необходими за дейността по пилотна дейност 2“ Ваксинация на хищни птици“ в изпълнение на проект: Avian resilience and adaptation through awareness monitoring, treatment, and outreach for raptors - AVIATOR“ с код DRP0301048“ и № М002-2025/15.07.2025 г. в регистъра на ТрУ, с посочване на минимални задължителни характеристики и параметри на същите. Доставката ще се извърши франко на адреса на Ветеринарномедицински факултет при Тракийски университет гр. Стара Загора, на адрес: гр. Стара Загора, Студентски град. Договорът за възлагане на поръчката влиза в сила от датата на неговото сключване и е със срок на действие от 6 /шест/ месеца.
Buyer: ТРАКИЙСКИ УНИВЕРСИТЕТ
Buyer country: BGR
Procedure: open
CPV code: 33140000
Full notice, tender documents and how to bid are on the official TED page (link above).
Context for bidders
We hold 4 notices from ТРАКИЙСКИ УНИВЕРСИТЕТ, going back to September 2026 — 4 of them still open. They buy mostly in Healthcare & Pharma and Manufacturing & Supply. There are 19 open Healthcare & Pharma tenders in Bulgaria. This one closes in 31 days.
More from this buyer
- Bulgaria – Miscellaneous special-purpose machinery – Доставка на научноизследователска и лабораторна апаратура по 7 обособени позиции· closes 6 Oct
- Bulgaria – Laboratory, optical and precision equipments (excl. glasses) – Доставка на лабораторни апарати в изпълнение на Европейски проект „AVIATOR“· closes 6 Oct
- Bulgaria – Medical consumables – ДОСТАВКА НА РЕАКТИВИ, ХИМИКАЛИ, КИТОВЕ, ТЕСТОВЕ И КОНСУМАТИВИ ЗА НУЖДИТЕ НА СТРУКТУРНИТЕ ЗВЕНА ПРИ ТРАКИЙСКИ УНИВЕРСИТЕТ ГР. СТАРА ЗАГОРА· closes 29 Sept
Similar Healthcare & Pharma tenders
- Bulgaria – Medical equipments – ДОСТАВКА НА МЕДИЦИНСКА АПАРАТУРА/ОБОРУДВАНЕ ЧАСТ VI ЗА НУЖДИТЕ НА „МБАЛ - ХАСКОВО“ АД· closes 1 Oct
- Bulgaria – Medical consumables – Периодично повтарящи се доставки на превързочен и шевен материал, медицински консумативи за стерилизация и инцизионни фолиа за оперативно поле· closes 1 Oct
- Bulgaria – Medical consumables – Доставка на медицински консумативи за нуждите на Кардиологично отделение на „Многопрофилна Болница за активно лечение „Иван Скендеров” ЕООД- гр. Гоце Делчев за срок от две години в 6 обособени позиции· closes 1 Oct
- Bulgaria – Medical consumables – “Периодична доставка на специфични медицински изделия за травматология и неврохирургия за нуждите на ВМА“· closes 7 Oct
- Bulgaria – Laboratory reagents – Доставка на химикали и реактиви за нуждите на СБАЛХЗ ЕАД по 32 обособени позиции· closes 29 Sept
Documents
- TED-official-notice-605517-2026.pdfDownload (pdf)
Before you bid on this tender
A quick checklist to help you decide whether to bid and prepare a compliant submission for this healthcare & pharma opportunity. Always verify the details on the official source.
- Confirm the exact closing date and time (and time zone) on the official portal — deadlines are strict and can be revised by a corrigendum.
- Read the full notice and every attached document, including the scope, specifications and any bill of quantities or terms of reference.
- Check the eligibility criteria — prior similar experience, annual turnover, certifications and registrations — and make sure you qualify before investing effort.
- Prepare any earnest-money deposit (EMD) or bid security and the required formats early; missing or wrongly-formatted documents are a common cause of rejection.
- Note how bids must be submitted (online or physical), in what format, and whether a digital signature or portal registration is required.
- Watch for corrigenda and clarifications right up to the deadline — requirements and dates can change.
More Healthcare & Pharma tenders
- RFP - Selection of an Agency for Microsoft 365 licenses and implementation and supportJhpiego · India
- Ward No 19 Mohalla Nakhasa mein Riyaz Bhai ke makan se Noor Medical Store tak marg ka premix ke sath naveenikaran ka karya.Directorate of Local Bodies UP · Nagar Palika Parishad Sambhal Sambhal · India
- Purchase of Tranquilizer Medicines for wildlifeMP Forest Department · Panna Tiger Reserve Panna · DD Panna Tiger Reserve · India
- Supply and installation of new main Pannel with Fire supression system to main building and eye hospital at DHH khordha Buildings.EIC-CIVIL · SERNB-CIRCLE-KHURDA · EERNB DIVN KHURDA · India
- Scanning av gamle Narvik sykehusNordland fylkeskommune · Norway
FreeTender mirrors this notice for reference. Verify the details and bid on the official portal.
Verify & apply on the official portal →