Bulgaria – Luncheon vouchers – „Доставка и администриране на електронни ваучери за храна за работниците, служителите и лица, с които са сключени договори за управление и контрол на предприятието ДП “Български спортен тотализатор“
Issued by БЪЛГАРСКИ СПОРТЕН ТОТАЛИЗАТОР ДП · via TED — Tenders Electronic Daily (EU)
- Published
- 4 Sept 2026
- Closes
- 30 Sept 2026, 23:59 UTC
- Value
- EUR 18,40,500
- Reference
- 601500-2026
- Location
- Bulgaria
- Sector
- IT & Telecom
- Type
- goods
Details
Предметът на настоящата обществена поръчка е доставката и администрирането на електронни ваучери за храна за работниците, служителите и лица, с които са сключени договори за управление и контрол на предприятието ДП “Български спортен тотализатор“. Предметът на настоящата обществена поръчка е доставката и администрирането на електронни ваучери за храна за работниците, служителите и лица, с които са сключени договори за управление и контрол на предприятието ДП “Български спортен тотализатор“. Изпълнението на предмета на обществената поръчка включва дейности по доставка на електронни ваучери и предоставянето им срещу възнаграждение на служителите на ДП Български спортен тотализатор и тяхното администриране, съгласно изискванията на Възложителя, подробно посочени в Техническата спецификация и изискванията на НАРЕДБА № 7 ОТ 9 ЮЛИ 2003 Г. ЗА УСЛОВИЯТА И РЕДА ЗА ИЗДАВАНЕ И ОТНЕМАНЕ НА РАЗРЕШЕНИЕ ЗА ИЗВЪРШВАНЕ НА ДЕЙНОСТ КАТО ОПЕРАТОР НА ВАУЧЕРИ ЗА ХРАНА НА ХАРТИЕН И ЕЛЕКТРОНЕН НОСИТЕЛ, ЗА ИЗДАВАНЕ НА ВАУЧЕРИ ЗА ХРАНА НА ЕЛЕКТРОНЕН НОСИТЕЛ, ХАРАКТЕРИСТИКИТЕ НА ИЗДАВАНИТЕ ВАУЧЕРИ ЗА ХРАНА НА ЕЛЕКТРОНЕН НОСИТЕЛ И ОСЪЩЕСТВЯВАНЕ ДЕЙНОСТ КАТО ОПЕРАТОР (ЗАГЛ. ДОП. - ДВ, БР. 99 ОТ 2023 Г., В СИЛА ОТ 01.01.2024 Г.)
Lots Lot 1 — „Доставка и администриране на електронни ваучери за храна за работниците, служителите и лица, с които са сключени договори за управление и контрол на предприятието ДП “Български спортен тотализатор“ (estimated 1840500.00): Предметът на настоящата обществена поръчка е доставката и администрирането на електронни ваучери за храна за работниците, служителите и лица, с които са сключени договори за управление и контрол на предприятието ДП “Български спортен тотализатор“. Предметът на настоящата обществена поръчка е доставката и администрирането на електронни ваучери за храна за работниците, служителите и лица, с които са сключени договори за управление и контрол на предприятието ДП “Български спортен тотализатор“. Изпълнението на предмета на обществената поръчка включва дейности по доставка на електронни ваучери и предоставянето им срещу възнаграждение на служителите на ДП Български спортен тотализатор и тяхното администриране, съгласно изискванията на Възложителя, подробно посочени в Техническата спецификация и изискванията на НАРЕДБА № 7 ОТ 9 ЮЛИ 2003 Г. ЗА УСЛОВИЯТА И РЕДА ЗА ИЗДАВАНЕ И ОТНЕМАНЕ НА РАЗРЕШЕНИЕ ЗА ИЗВЪРШВАНЕ НА ДЕЙНОСТ КАТО ОПЕРАТОР НА ВАУЧЕРИ ЗА ХРАНА НА ХАРТИЕН И ЕЛЕКТРОНЕН НОСИТЕЛ, ЗА ИЗДАВАНЕ НА ВАУЧЕРИ ЗА ХРАНА НА ЕЛЕКТРОНЕН НОСИТЕЛ, ХАРАКТЕРИСТИКИТЕ НА ИЗДАВАНИТЕ ВАУЧЕРИ ЗА ХРАНА НА ЕЛЕКТРОНЕН НОСИТЕЛ И ОСЪЩЕСТВЯВАНЕ ДЕЙНОСТ КАТО ОПЕРАТОР (ЗАГЛ. ДОП. - ДВ, БР. 99 ОТ 2023 Г., В СИЛА ОТ 01.01.2024 Г.)
Buyer: БЪЛГАРСКИ СПОРТЕН ТОТАЛИЗАТОР ДП
Buyer country: BGR
Procedure: open
CPV code: 30199770
Full notice, tender documents and how to bid are on the official TED page (link above).
Context for bidders
We hold 2 notices from БЪЛГАРСКИ СПОРТЕН ТОТАЛИЗАТОР ДП, going back to August 2026 — 2 of them still open. They buy mostly in IT & Telecom and Manufacturing & Supply. There are 19 open IT & Telecom tenders in Bulgaria. This one closes in 27 days.
More from this buyer
Similar IT & Telecom tenders
- Bulgaria – IT software package – „Осигуряване на лицензи за продукти на Microsoft за нуждите на Комисията за финансов надзор“ по обособени позиции· closes 3 Oct
- Bulgaria – Computer equipment and supplies – Доставка и гаранционен сервиз на компютърна и периферна техника за нуждите на ИМЕХ-БАН и изпълняването от него проекти по три обособени позиции· closes 5 Oct
- Bulgaria – Electronic bulletin boards – „Обезпечаване на сигнализацията за обособяване на нискоемисионни зони на територията наСтолична община, чрез доставка, монтаж, сервизно обслужване и гаранционно поддържане наелектронни информационни табла и знаци с променливо съдържание, както и извършване навсички съпътстващи пускането им в експлоатация строително-монтажни и ремонтни работи“· closes 30 Sept
- Bulgaria – IT services: consulting, software development, Internet and support – „Абонаментно поддържане в непрекъсната готовност на софтуерните модули, инсталирани на устройства, находящи се в сгради на Министерски съвет и Комплекс "Бояна" - Ънриъл Софт: Лиценз Рецепция, Лиценз Склад, Лиценз Тъч Сейл Маркиране“· closes 29 Sept
- Bulgaria – Helpdesk and support services – Абонаментна поддръжка и доставка на допълнителни услуги и лицензи на приложни програмни продукти, изграждащи болничната информационна система (БИС) на УМБАЛСМ „Н. И. Пирогов“ ЕАД, за срок 2 години· closes 29 Sept
Documents
- TED-official-notice-601500-2026.pdfDownload (pdf)
Before you bid on this tender
A quick checklist to help you decide whether to bid and prepare a compliant submission for this it & telecom opportunity. Always verify the details on the official source.
- Confirm the exact closing date and time (and time zone) on the official portal — deadlines are strict and can be revised by a corrigendum.
- Read the full notice and every attached document, including the scope, specifications and any bill of quantities or terms of reference.
- Check the eligibility criteria — prior similar experience, annual turnover, certifications and registrations — and make sure you qualify before investing effort.
- Prepare any earnest-money deposit (EMD) or bid security and the required formats early; missing or wrongly-formatted documents are a common cause of rejection.
- Note how bids must be submitted (online or physical), in what format, and whether a digital signature or portal registration is required.
- Watch for corrigenda and clarifications right up to the deadline — requirements and dates can change.
More IT & Telecom tenders
- Pre-Employment Screening Services (Nationwide) — Evaluation and ScreeningJUSTICE, DEPARTMENT OF · FEDERAL PRISON SYSTEM / BUREAU OF PRISONS · FAO · United States
- DCI Panel ASSY — Electrical and Electronic Assemblies, Boards, Cards, and Associated HardwareDEPT OF DEFENSE · DEPT OF THE NAVY · NAVSUP · NAVSUP WEAPON SYSTEMS SUPPORT · NAVSUP WSS MECHANICSBURG · NAVSUP WEAPON SYSTEMS SUPPORT MECH · United States
- Semiconductor Devic — Semiconductor Devices and Associated HardwareDEPT OF DEFENSE · DEPT OF THE NAVY · NAVSUP · NAVSUP WEAPON SYSTEMS SUPPORT · NAVSUP WSS MECHANICSBURG · NAVSUP WEAPON SYSTEMS SUPPORT MECH · United States
- ITEM UNIQUE IDENTIFICATION AND VALUATION (JAN 2023)|19|||||||||||||||||||| HIGHER-LEVEL CONTRACT QUALITY REQUIREMENT (DEC 2014)|1|MIL-I-45208| INSPECTION OF SUPPLIES--FIXED-PRICE (AUG 1996)|2||| INSPEDEPT OF DEFENSE · DEPT OF THE NAVY · NAVSUP · NAVSUP WEAPON SYSTEMS SUPPORT · NAVSUP WSS MECHANICSBURG · NAVSUP WEAPON SYSTEMS SUPPORT MECH · United States
- Circuit Card Assemb — Electrical and Electronic Assemblies, Boards, Cards, and Associated HardwareDEPT OF DEFENSE · DEPT OF THE NAVY · NAVSUP · NAVSUP WEAPON SYSTEMS SUPPORT · NAVSUP WSS MECHANICSBURG · NAVSUP WEAPON SYSTEMS SUPPORT MECH · United States
FreeTender mirrors this notice for reference. Verify the details and bid on the official portal.
Verify & apply on the official portal →